To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

CODE:ME || Podstawy testowania w praktyce (luty - marzec 2020) || Poznań

27 Lutego, 17:00 od 1 900,00 zł
Fundacja CODE:ME, Poznań

KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ

Poznań Biznes Partner 2019

  • WARTOŚCI I DESIGN THINKING - FUNDAMENT KREATYWNEGO I EFEKTYWNEGO DZIAŁANIA W BIZNESIE / dr Magdalena Bartczak / Goplana
Poznań Biznes Partner 2019
  • ROZMACH CZY DETAL, SOLO CZY RAZEM? O RÓŻNYCH DROGACH OSIĄGANIA CELÓW / Edyta Jagodzińska-Pawluk / ProUpSolutions
Poznań Biznes Partner 2019
  • NETWORKING

* Uwaga! Obowiązuje jedna rejestracja na cały blok 


dr Magdalena Bartczak

Strateg, manager, wykładowca. Doktor nauk ekonomicznych i wykładowca, menadżerka, doradca, praktyk z niemal 20-letnim doświadczeniem menadżerskim (odpowiadała m. in. za marki: Morliny, Vitax, Grześki, Jeżyki, Siesta, Solidarność, Massive, Familijne). Od dwóch lat odpowiada ze strategię i rozwój nowego biznesu w firmie Colian Sp. z o.o. (największy polski producent słodyczy). Efektem tej współpracy jest uruchomienie czekoladziarni "Czekoladowa Solidarność" w Lublinie, sklepo-showroom marki Grześki, wysp handlowych Goplany. Prowadzi szkolenia, warsztaty i procesy udoskonalające w biznesie. Swoim doświadczeniem zawodowymi i zainteresowaniami (jakimi są: zarządzanie przez wartości, rola i znaczenie kobiet w biznesie oraz kreatywność) dzieli się na łamach swoich licznych publikacji naukowych. A prywatnie … spokojna mama trzech synów.

Edyta Jagodzińska-Pawluk

Trener i Praktyk Biznesu, Master Reiss Motivation Profile, Certyfikowany Trener FRIS®, Partner ADVISIO, Coach PCC ICF, nominowana do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej. Prelegentka konferencji i spotkań biznesowych (m.in. Poznańskie Dni Przedsiębiorczości, Kaliskie Forum Biznesu, Forum Technologiczne, Klub Kobiet Przedsiębiorczych) oraz kobiecych eventów rozwojowych (m.in. Kobieta w Roli Głównej, Miasto Kobiet, PROGRESSteron). Razem z Dorotą Szylak współtworzą ProUp Solutions Sp. z o.o. - LUDZIE. ROZWÓJ. EFEKTY, firmę oferującą eksperckie doradztwo biznesowe: www.proupsolutions.pl. To, co najbardziej interesuje ją w jej pracy to ludzie i ich potencjał. Wspiera z sukcesem kadrę kierowniczą różnych branż w obszarze rozwoju kompetencji menedżerskich, przywódczych i coachingowych. Specjalizuje się w projektowaniu kompleksowych procesów rozwojowych wpierających kadrę zarządzającą w skutecznym wdrażaniu zmian w ich środowiskach pracy. Pracuje w oparciu o sprawdzone narzędzia diagnozy indywidualnej i zespołowej oraz efektywności organizacji. Realizowała projekty rozwojowe m.in. dla Cargotec Poland, Creatuity Poland, Veolia Energia Poznań, Ewe, Owens-Illinois, Pratt&Whitney Kalisz, Promax, Multichem, Miasto Poznań.

Więcej informacji na http://kobietawroliglownej.pl/


Dni Przedsiębiorczości Poznań 2019

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - POZNAŃ BIZNES PARTNER 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

POZNAŃ BIZNES PARTNER to nie tylko warsztaty i prelekcje, ale również Strefa Doradcza - 

przyjdź, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

PRZYŁĄCZ SIĘ I POZNAJ PRZEPIS NA SUKCES!

DO ZOBACZENIA!


* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Poznaniu szkolenia Networking wydarzenia Poznań Edyta Jagodzińska - Pawluk Kobieta w roli głównej Magdalena Bartczak

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ" jest Miasto Poznań Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej