To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

Czwartek, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

Poznań: Wystąpienia członków społeczności wybranych w głosowaniu.

Dzisiaj, 18:00 - 20:30 119,00 zł
Concordia Design, Poznań

CHOICE ARCHITECTURE - CZYLI JAK ZAPROJEKTOWAĆ NASZĄ OFERTĘ ABY KLIENT WYBRAŁ NAJKORZYSTNIEJSZĄ, A NIE NAJTAŃSZĄ OPCJĘ KTÓRĄ MAMY W OFERCIE

Poznań Biznes Partner 2019

Przeciętny konsument uważa, że decyzje i wybory zakupowe dyktuje jego wolna wola i potrzeby, które w danej chwili chce zaspokoić. Mało kto zdaje sobie sprawę, że na te decyzje można mieć wpływ - czasem bardzo znaczący. Już z tego faktu czy jesteśmy prawo czy leworęczni wynikają wskazówki, które ułatwiają projektowanie wnętrz sklepów czy witryn internetowych, a to dopiero wierzchołek góry lodowej. 

Choice Architecture czyli Architektura Wyboru Konsumenta to sposób na zaprojektowanie ścieżek decyzyjnych w taki sposób aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że klient wybierze to, co chcemy aby wybrał. Jak tego dokonać? 

Zapraszam na moją prezentację kilkunastu sposobów i technik obecnych w rzeczywistości sprzedażowej.


Michał Lisiecki

Od prawie dwudziestu lat poszukuję, dokumentuję i analizuję różne techniki sprzedażowe. Kiedyś wydawało mi się, że sprzedaż to tajemna sztuka dostępna tylko dla wybrańców. Dziś coraz częściej dostrzegam, że jest to po prostu sztuka zwiększania prawdopodobieństwa tego, że klient powie nam "TAK". 

Jeśli nie wiesz nic o profesjonalnej sprzedaży to i tak możesz to robić. Z prawdopodobieństwem 1:1000 możesz coś komuś sprzedać - co oznacza, że bardzo niewielu ludzi zainteresujesz tym, co oferujesz. Jeśli jednak wzbogacisz swój warsztat sprzedażowy, wtedy zwiększasz swoje szanse. Najpierw 1:500, potem 1:100 a w końcu 1:10 i jeszcze lepiej. 

Tym się właśnie zajmuję. Poszukiwaniem coraz lepszego "wyposażenia" współczesnego handlowca. Na moim blogu artofsale.com.pl opisuję wyniki moich nieustannych poszukiwań. Natomiast jeśli wydaje Ci się, że Ciebie sprzedaż nie dotyczy to zastanów się - co robisz kiedy chcesz przekonać szefa do udzielenia Ci urlopu? Albo namówić bliską Ci osobę do akceptacji wyjścia na piwo ze znajomymi? Dokładnie tak - to również jest SPRZEDAŻ.

Więcej informacji na http://artofsale.com.pl/


Dni Przedsiębiorczości Poznań 2019

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - POZNAŃ BIZNES PARTNER 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

POZNAŃ BIZNES PARTNER to nie tylko warsztaty i prelekcje, ale również Strefa Doradcza - 

przyjdź, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

PRZYŁĄCZ SIĘ I POZNAJ PRZEPIS NA SUKCES!

DO ZOBACZENIA!


* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Poznaniu Lejek sprzedaży Pozyskiwanie klientów Sprzedaż Strategie sprzedaży Techniki sprzedaży Zamykanie sprzedaży wydarzenia Poznań Art Of Sale Michał Lisiecki

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "CHOICE ARCHITECTURE - CZYLI JAK ZAPROJEKTOWAĆ NASZĄ OFERTĘ ABY KLIENT WYBRAŁ NAJKORZYSTNIEJSZĄ, A NIE NAJTAŃSZĄ OPCJĘ KTÓRĄ MAMY W OFERCIE" jest Miasto Poznań Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej