To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Blockchain Alliance Warsaw

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

#5 Turkusowy Meetup: w kierunku turkusu

✔ Interesujesz się tematyką turkusowego zarządzania, ale nie wyobrażasz sobie, jak można wprowadzić turkus w firmie, w której pracujesz? 

✔ A może jesteś właścicielem firmy i kusi cię wypróbowanie turkusowych praktyk, ale nie wiesz od czego zacząć? 

Zapraszamy do wysłuchania opowieści osób, które w swoich firmach i wśród swoich pracowników łamią schematy i kruszą przeszkody w drodze ku większego zaufania i współodpowiedzialności. Zapraszamy na drogę w kierunku Turkusu! 🛤

Myślisz, że w Turkusie może być wszystko albo nic? Nic bardziej mylnego! Wiele firm stopniowo wprowadza turkusowe praktyki do swojej codzienności, pozwalając na swobodną ewolucję lub sondując gotowość do dalszych zmian. Niektórzy sami uznają, że określony poziom "turkusowości" jest wystarczający i pozwalają swoim przedsiębiorstwom na życie swoim własnym kolorem. Każda z tych opcji jest dobra, o ile idzie za tym przyzwolenie i dobrostan wszystkich członków zespołu.

Wydaje się, że w niektórych branżach nie ma szans na przekształcenie firmy choć odrobinę: "To nie zadziała", "Nie u nas", "To jakaś utopia" - to zarzuty dotyczące Turkusu, z którymi często się spotkamy. Goście naszego najbliższego Turkusowego MeetUpu swoim przykładem pokazują, że wcale nie musi tak być. Bo jeśli biuro rachunkowe, studio treningowe czy outsourcing HR może mieć w sobie szczyptę Turkusu, to dlaczego nie My ❓

PRELEGENCI 

Mateusz Krzewina, manager i współwłaściciel studiów treningowych All for body w Poznaniu. Trener personalny 💪, instruktor piłki nożnej 🥅 oraz pływania 🏊♂️, trener przygotowania motorycznego, absolwent poznańskiego AWF, sportowiec amator, miłośnik dobrej kawy ☕️ i whisky 🥃. W pracy ceni lojalność i pracowitość.


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Poznaniu wydarzenia Poznań Poznań

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "#5 Turkusowy Meetup: w kierunku turkusu" jest Turkusowy Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej