To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

"Jak sprzedawać za granicę przez internet - z małą pomocą od Google".

6 Lutego, 10:00 - 12:00
Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A., Płock

Płockamp #8 - Skąd kasa na biznes?

Płockamp to już cykliczne wydarzenie, barcamp na luzie, dla branży nowych technologii, social media, startupów oraz dla każdego kto chce wykorzystać w swoim biznesie wiedzę o nowoczesnych narzędziach internetowych. Tym razem przenosimy się z pubu, do Płockiego Parku Przemysłowo Technologicznego. Wejście za free, ale wymagamy rejestracji!

Płocki Park Przemysłowo -Technologiczny S.A. (w nawigacji koniecznie wpisać tylko nazwę obiektu, ponieważ inaczej nie doprowadzi na miejsce; trzeba jechać aż do końca drogi prowadzącej do Orlenu, potem skręcić w lewo i po ok 500 metrów zjazd znowu w lewo). Mapa dojazdu:


Agenda


17:30-18:00 - Rejestracja

18:00 Małgorzata Gontarek "Show me the money, czyli skąd kasa na biznes? Przegląd dostępnych źródeł i instrumentów finansowania biznesu."

Związana z branżą nowych technologii, marketingiem internetowym i polską sceną startupową. Radośnie realizuje się w kilku projektach m.in jako właścicielka agencji interaktywnej WebTango.pl oraz ogarnia kilka ngo, takich jak Fundacja Startup Poland, Fundacja Pierwsze Miejsca oraz Inkubator Talentów. W Płocku rozwija projekt Startup Płock, który ma na celu stworzenie ekosystemu startupowego i integrację branży new tech. Organizatorka takich wydarzeń, jak m.in. Płockamp, Czwartek Social Media, Startup Weekend W-wa, Startup Weekend Kids, Startup Europe Week, Targi Innowacji i Nowych Technologii. Zainteresowania: samotne bieganie, neuropsychologia, nowe technologie i filozofia.

18:30-19:00 Adrian Milnikel "Współpraca Starup - Korporacja : Czyli jak skalować technologie przy pomocy większego brata." 

Adrian Milnikel, Project Growth Executive w Akceleratrze Startup Spark, VP w Tech House INCRED , One of two w Men.In.Tech, wyznawca transhumanizmu, pasjonat brain sciences oraz brain machine interfaces, podróżnik i zapaleniec digital nomadyzmu. 


Rób Internety w Płocku

19:00 Marcin Gerwatowski - "Strona internetowa bez nudzenia i oczywistości." (Wywiad).


Związany z InfraCOM prężnie rozwijającą się na rynku lokalnym firmą, która zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Infra COM oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług internetowych, począwszy od projektowania i wdrażania stron WWW, poprzez systemy CMS, wizytówki internetowe skończywszy na sklepach internetowych. Wcześniej
Honorowy Patronat Prezydenta Miasta PłockaPartnerzy Wydarzenia: Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny, Urząd Miasta Płocka, CIFAL Płock


kontakt: malgorzata@startupplock.pl; tel. 602773379


Partnerzy Wydarzenia

      


            


Patroni Medialni


   h  

    


 Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Płocku Social Media Startup wydarzenia Płock kurs Małgorzata Gontarek

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Płockamp #8 - Skąd kasa na biznes?" jest WebTango.pl Małgorzata Gontarek

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej