To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Bielsko-Biała

Środa, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Qubus Hotel Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Wtorek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

PŁOCKAMP #4 -zrób sobie przerwę na naukę nowych technologii i biznesu!

17 marca inicjatywa Płockamp zaprasza na czwarty płocki barcamp. Spotkanie przeznaczone jest dla osób prowadzących swój biznes lub myślących o jego założeniu, w szczególności zaś dla osób pragnących wprowadzić swój biznes do Internetu, ale też wszystkich których interesuje tematyka startupów, nowych technologii, mobile, social media, blogów i vlogów, e-handlu, smart cities, e-biznesu, marketingu internetowego.

17:30-18:00 rejestracja (można przyjść wcześniej np. w celu zajęcia lepszych miejsc lub... poznać się/porozmawiać z nami)
18:00-20:30 część merytoryczna
20:30-21:30 Afterparty (zostańcie porozmawiać z prelegentami i poznać innych uczestników)


TV ma taniec z gwiazdami, a my mamy swój barcamp z gwiazdami ;). 

Do Płocka przyjadą:

★Maciej Moon Maciejowski -"4 produkty i pogrzeb czy 4 wesela i produkt?"

Maciej Maciejowski z branżą internetową związany jest od ponad 20 lat ( Onet, Moon Media). Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami technologicznymi oraz rozwoju produktów internetowych - od badań poprzez strategie do wdrażania innowacji. Aktualnie w Polska Press jest odpowiedzialny za prace działu rozwoju serwisów i technologii. Jest zafascynowany nowymi technologiami i wszystkim tym co sprawia, że życie staje się prostsze i wygodniejsze.

★Agnieszka Oleszczuk-Widawska - "Przewinęło ze startupem czyli jak nie być w 90%"

Współtwórca Evenea.pl - systemu rejestracji uczestników i
sprzedaży biletów online na wydarzenia, który między innymi został nagrodzony statuetką Aulera
2011. Od września 2012 do końca 2013 roku Dyrektor największego na świecie akceleratora z Doliny Krzemowej - Founder Institute Warsaw .Współorganizator spotkań branży IT LubCamp, Aula Polska Lublin oraz Startup Weekend Lublin. Obecnie pracuje nad swoim nowym projektem IT SPA, rozwijającym umiejętności IT Kobiet. Ambasador Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter. Wykładowca, panelista i trener umiejętności miękkich z kilkuletnim doświadczeniem

★Karolina Halik - "Zaufanie w cyfrowym świecie"

Młodszy zaklinacz public relations w BanFi Group. Zanim zajęła się PR, była głosem Politechniki Warszawskiej oraz jej społeczności w sieci, a następnie redaktorem MamStartup i współorganizatorką spotkań z cyklu OpenReaktor. Nazwisko natomiast zobowiązało ją do podróżowania oraz fotografowania.

★Daniel Kędzierski - "Lead Generation 2.0 czyli budowanie relacji ze zidentyfikowanymi konsumentami"

CEO projektu FastTony.es.Przedsiębiorca z 11-letnim doświadczeniem. Twórca innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i strategi marketingowych.Dzięki swojemu innowacyjnemu produktowi pomaga bardzo precyzyjnie dotrzeć do konsumentów. Tworzenie reklam i niestandardowe formy rozliczeń na Facebook nie mają przed nim tajemnic, a w szczególności: Lead Ads, Local Awareness, Custom Location Ads, Local Video Ads, Content manager, CPA, CPL, CPC, CPM, oCPM i inne. W ostatnim czasie skupia się na Automatyzacji w Lead Generation propagując model efektywnościowy w pozyskiwaniu klientów. Bardzo aktywnie wspiera start-up`y, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami oraz doradza przy skalowaniu i promocji biznesu na rynku krajowym i zagranicznym.

Tematyka spotkań: startupy, sklepy online, IT, nowe technologie, social media, e-commerce, marketing internetowy, e-biznes, mobile, finansowanie startupów, m-commerce, internet of things, smart city, prawo w sieci, e-learning, społeczeństwo informacyjne.


kontakt: info@plockamp.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Płocku wydarzenia Płock Daniel Kędzięrki (Fastony) ★Maciej Moon Maciejowski (Onet Moon Media) ★Agnieszka Oleszczuk-Widawska ( Evenea School of New Media) ★Karolina Halik (Banfi) startup warsztaty

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "PŁOCKAMP #4 -zrób sobie przerwę na naukę nowych technologii i biznesu!" jest Poznań Jams

Zobacz na mapie

Klub POOFA w Galerii Mazovia, ostatnie piętro

Wyszogordzka 127, Płock

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej