To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

26 Października - 27 Października od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #79

13 Listopada - 13 Grudnia
ReaktorWarsaw, Warszawa

WARSZTAT RELAKSU I REDUKCJI STRESU "POWER & MENTAL BALANCE". MINDFULNESS. UMYSŁ I CIAŁO. VILLA TOSCANA BOUTIQUE. TATRY

Weekend z coachem. Weekendowe zatrzymanie, refleksja, wyciszenie, redukcja stresu w wyjątkowym miejscu VILLA TOSCANA BOUTIQUE, położonej w Murzasichle u stóp Tatr. To mała Toskania w sercu Tatr. Z okien villi rozciąga się przepiękna panorama na Tatry, widok na Cyrchlę - najwyżej położoną dzielnicę Zakopanego oraz częściowy widok na Tatry Słowackie. Większość elementów wystroju pochodzi z Włoch. Niektóre elementy pochodzą z antykwariatów i z targów staroci. Trawertyn który jest elementem wystroju łazienek pochodzi wprost z magazynów kamieniołomów Toskanii.

Przepisy potraw i inspiracje czerpane są z górskich obszarów Toskanii. Z okolic Abetone gdzie na stołach króluje górski pstrąg. Z collonaty, która słynie na cały świat z aromatycznych "lardo". I z przepisów z San Giminiano. Gdzie wino ma smak ziemi a ziemia smak wina.

W villa Toscana została przygotowana specjalna oferta Sauny Suchej. Strefa relaksu bazuje w całości na toskańskich kosmetykach Idea Toscana.


📆 11 - 13.10.2019. VILLA TOSCANA, ul. ul. Budzowa 2a, 34-531 Murzasichle, k/ Zakopanego

💥 WARSZTAT:

piątek: 19:00 przyjazd

sobota 9:30 - 16:30

niedziela 9:30 - 14:00CO ZYSKASZ?

Wierzę, że każdy z nas ma wrodzoną zdolność do odczuwania dobrego samopoczucia, siły i pewności siebie, i różnych wyzwań w życiu. Aby wzmocnić tę zdolność, w warsztatach doświadczysz:

 • ćwiczeń coachingowych, które pobudzają refleksję, poszerzają perspektywy widzenia starych spraw w nowy sposób.
 • treningu uważności, technik ciała-umysłu, technik relaksacyjnych, które pomogą Ci skoncentrować się na chwili obecnej i uczą radzenia sobie z gorączkowym stylem życia.
 • praktyki spotkania w każdej chwili z otwartym sercem i umysłem - skupianie się na BYĆ, zamiast DZIAŁAĆ, ciekawość, otwartość, nieocenianie, akceptacja.
 • zabiegów w SPA.

W programie, opieram się na neurobiologii i najnowszych badaniach, łącząc praktyki uważności i współczucia. Program jest interaktywny i wciągający. Obejmuje pewne podstawy teoretyczne, wiele ćwiczeń praktycznych i możliwość praktykowania uważnej komunikacji, abyśmy mogli dzielić się doświadczeniami i uczyć się od siebie nawzajem.

Zadbasz o siebie w sferze:

JA I MÓJ UMYSŁ (MIND) - Co to jest stres w umyśle? Doświadczysz jak Twoje myślenie może wpłynąć na poziom stresu i nauczysz się, jak go redukować! Nauczysz się poprawiać świadomość swoich własnych procesów myślowych i emocji. Zweryfikujesz swoje własne wzorce myślenia oraz ich wpływ na Twoje emocje i decyzje. Zdiagnozujesz skąd pochodzą oraz jaką rolę pełnią w tworzeniu i podtrzymywaniu napięcia, lęku i stresu. Nazwiesz pojawiające się przyjemne i nieprzyjemne emocje, które mają na Ciebie wpływ, określisz z jakim poziomem energii są związane, a także to czy w ogólne dajesz sobie do nich prawo. Będziesz wyciszać negatywne i samosabotujące wzorce myślowe, tak by nie niszczyły Twojego życia.

JA I MOJE CIAŁO (BODY) - Co to jest stres w organizmie? Co robi z ciałem? Doświadczysz i nauczysz się wykorzystywać ciało, aby powiedzieć mózgowi, aby zredukował napięcie! Poznasz różne techniki, które będziesz mógł włączyć do swojego życia, które pomogą Ci uwolnić się od stresu i zrelaksować, tak aby żyć bardziej zrównoważonym i bezstresowym życiem! Doświadczysz łagodnego ruchu w celu promowania przepływu energii (naucz się być w chwili obecnej), medytacji z przewodnikiem, aby poprawić koncentrację, uspokoić umysł (idź do środka, znajdź relaks). Znajdź, co działa w Tobie, w odpowiedzi na relaks.

JA I MOJA DUSZA (SOUL) - Wybrane tematy do osobistych sesji coachingowych - uwolnienie negatywnych myśli i przekonań, zrównoważenie życia, sprawdzanie swoich wartości.


Czeka Cię weekendowe zatrzymanie, warsztat pełen wyjątkowych doświadczeń i refleksji, wyciszenie.

Pamiętaj, że nie jesteś uszkodzony. Nie potrzebujesz naprawy.

 Potrzebujesz być świadomy, tego co na Ciebie wpływa i nauczyć się żyć uważnie TU i TERAZ, w chwili obecnej. 
Zapraszam Cię do miejsca, gdzie spędzisz czas na warsztatach osobistego, w otoczeniu pięknej natury, przy posiłkach spod znaku detox.              DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

Warsztat relaksu i redukcja stresu, przeznaczony jest dla osób, które:

  • potrzebują poczuć się mniej przytłoczone i mniej niespokojne.
  • chcą pozytywnie zmienić sposób myślenia o swoich doświadczeniach (szczególnie stresujących).
  • chcą znaleźć różne sposoby na relaks i odstresowanie.
  • pragną poczuć się lepiej ze sobą i w swoim życiu.
  • zastanawiają się "Po co?" i  "Dokąd?" tak gnam i są gotowe na zmiany, ale czują się niepewne lub przytłoczone i nie wiedzą od czego zacząć.
  • potrzebują trochę "czasu wolnego", aby ponownie ocenić swoje podejście i są otwarte na pozytywne doświadczenia zmieniające perspektywę.
  • mają potrzebę odłączenia się od technologii, zwolnienia tempa życia i kontaktu z naturą. Pragnące prowadzić świadome życie, poprawić swoje ogólne samopoczucie poprzez nauczenie się bycia obecnym i wyciszenie stresu.


DROGI CZŁOWIEKU….

Życie to naprawdę cudowna podróż i piękna przygoda, ale bywa też zabiegane, chaotyczne i zestresowane.

Wspinanie się na wzgórza i przeskakiwanie dolin swojego własnego życia sprawia, że jesteś bardzo zajęty.

Chcąc fałszywie zyskać czas w ciągu całego dnia, pędzisz przez zadania, projekty i własne życie.

Walczysz co dnia, próbując znaleźć głębsze, bardziej znaczące miejsce lub cel w życiu.

Czasami zapominasz zwolnić i pomyśleć o kierunku, w którym się poruszasz.

Tracisz z oczu to, dokąd zmierzasz, szybko stajesz się zmęczony.

A może nawet czujesz się przytłoczony.

Niekiedy zestresowany.

Zawsze dajesz tak wiele innym. Czasami musisz dać też sobie pozwolenie na swój wolny weekend.

To Twoja szansa na zrobienie czegoś wyłącznie dla siebie, aby uzupełnić swoją filiżankę energii.

Uczestnicząc w inspirujących warsztatach, poświęcisz czas na: skupienie się na spowolnieniu,

nawiązaniu kontaktu ze sobą. Pielęgnowaniu umysłu i budowaniu własnej odporności.

Regenerowaniu ciała i uczestniczeniu w relaksacji oraz poprawie jakości życia.

Odświeżysz każdą komórkę swojego ciała, puścisz zablokowane emocje.

Nauczysz się skutecznych narzędzi, które zmienią Twoje życie

po zakończeniu sesji.

Będzie dużo mówienia: część przeze mnie, część przez Ciebie i dużo razem.

Będziesz naprawdę obecny w tym wszystkim, czego będziesz się uczyć.

Będziesz podekscytowana możliwościami, które wciąż czekają.

Zaangażujesz się w osobistą refleksję, dyskusje w grupie,

uważny ruch i inne techniki relaksacyjne.

Będziesz mógł śmiać się dużo.

Możesz trochę płakać.

Spędzisz czas w otoczeniu pięknej natury, przy zdrowych posiłkach.
PROGRAM:


OSOBA PROWADZĄCA:

JULITA PIETRASZKO. Spędziłam wiele lat, pomagając ludziom rozwijać się, wierzyć w swoje możliwości, przezwyciężać wyzwania, odblokowywać ograniczające przekonania na drodze do realizacji celów i odczuwać po prostu radość. To bardzo osobista praca i wiele dla mnie znaczy. Swoimi doświadczeniami i sposobami jak zwolnić, wyciszać szum perfekcjonizmu i porównania, być mniej zestresowaną, jak poszerzać własne perspektywy, aby realizować odważnie życiowe cele dzielę się na warsztatach, w wyjątkowych miejscach sprzyjających rozwojowi - w stylu SLOW life, ECO, blisko natury.

Jestem entuzjastką życia. Smakuję każdy kęs świata. Kocham podróżować po świecie, co wyrywa mnie z tzw. "systemu" i sprawiło, że stałam się bardziej uważna na to co mnie otacza i co dzieje się w moim umyśle. Przeżyłam wypalenie zawodowe, dzięki któremu poznałam i praktykuję Mindfulness (uważność) oraz zaczęłam praktykować jogę Iyengara…odciągając dzięki tym praktykom swój umysł od natłoku myśli. Uważność i uważne współczucie są podstawą moich praktyk i technik, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Nauka "BYĆ TU i TERAZ" jest prostą i potężną zasadą, która zmieniła tak wiele ludzkich żyć, w tym moje własne. Wiem, że one też mogą zmienić Twoje.

Jestem Trenerem rozwoju osobistego, Akredytowanym Coachem ICC®. Partnerem firmy szkoleniowej OKTI. Założycielem Projektu "Świat w Kawałkach" (łączy rozwój z podróżami w duchu SLOW life i midfulness). Międzynarodowym Certyfikowanym konsultant MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i myślenia. Certyfikowanym praktykiem Points of You, narzędzia wspomagającego zmiany. Certyfikowanym praktykiem kursu MBSR treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności. Posiadam Certyfikat Emotional Intelligence (level 1 i 2 professional) i jestem członkiem w International Society for Emotional Intelligence.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenie zawodowe jako menadżer, trener i coach. Byłam prelegentem na konferencjach dla Kadry Zarządzającej dla takich jak: Poczta Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie "Zmiany w życiu","Sens".

Więcej o mnie znajdziesz: TUTAJ.WARUNKI ZAKUPU:

  • Dostępnych jest tylko 6 miejsc.
  • Koszt pakietu pobytowego wraz z warsztatami rozwojowymi: 950 zł/ osobę.

WARUNKI REJESTRACJI:

 • Zaliczka rejestracyjna gwarantująca miejsce: 500 zł.
 • Pozostała kwota jest należna na 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów.
ZASADY ANULOWANIA:
 • Wszystkie depozyty nie podlegają zwrotowi po 20.09.2019, ponieważ są wykorzystywane do zagwarantowania zakwaterowania, udogodnień i posiłków.
 • Zastrzegam sobie prawo do anulowania warsztatów, jeśli nie będzie minimalnej ilości uczestników (tj. 4 osoby). Zostaniesz powiadomiona 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku minimalnej ilości osób i anulowania warsztatów - otrzymasz zwrot pieniędzy lub możesz je wykorzystać na inne wydarzenie.
WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

http://swiatwkawalkach.pl/warsztaty/warsztat-relak...


KONTAKT W SPRAWIE WARSZTATÓW:

Julita Pietraszko tel 519 734 643

julita.pietraszko@okti.pl

julita@swiatwkawalakch.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w murzasichle, k/ zakopanego szkolenia rozwój osobisty wydarzenia Murzasichle, k/ Zakopanego coaching emocje mindfulness relaks rozwój rozwój osobisty uważność warsztat warsztaty rozwoju osobistego wellbeing wellness

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WARSZTAT RELAKSU I REDUKCJI STRESU "POWER & MENTAL BALANCE". MINDFULNESS. UMYSŁ I CIAŁO. VILLA TOSCANA BOUTIQUE. TATRY" jest OKTI. Projekt Świat w Kawałkach

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej