To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

13 Grudnia - 14 Grudnia
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Lublin

Negocjacje biznesowe z Brianem Tracy. Pierwszy raz w Polsce. - bilety

Planujesz podnieść swoje umiejętności negocjacyjne? Ucz się od najlepszych! Co powiesz na 7 godzinną konferencję z jednym z najbardziej inspirujących mówców oraz liderów biznesowych świata? Już 18 października br. w Lublinie BRIAN TRACY zaprezentuje - po raz pierwszy w Polsce - swój autorski program "Zostań Mistrzem Negocjacji". Dzięki treningowi z Brianem będziesz mógł zarobić lub zaoszczędzić 20 proc. i więcej na większości Twoich transakcji biznesowych. Nie przegap tej szansy!

 

Brian Tracy to człowiek, którego nie trzeba chyba szerzej przedstawiać. Światowej klasy ekspert w zakresie negocjacji, strategii zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Doświadczony mówca, autor oraz konsultant. Twórca Brian Tracy International oraz Brian Tracy University (jeden z największych portali edukacyjnych). Autor ponad 70 bestsellerów wydawanych na całym świecie i przetłumaczonych na 35 języków oraz 300 programów edukacyjnych audio&video. Wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya oraz Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie.

W seminariach prowadzonych przez Briana Tracy wzięło dotąd udział ponad 5 mln osób, w tym przedstawiciele takich firm jak np. IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte, Advisory, Commercial Union, ING Group oraz Coca Cola. Tysiące dyrektorów i managerów z największych firm świata poznało dzięki niemu najskuteczniejsze strategie negocjacji. Teraz możesz dołączyć do tego elitarnego grona. Weź udział w październikowej konferncji Briana Tracy i zostań najlepszym negocjatorem w swojej firmie lub instytucji!

Podczas konferencji "Zostań Mistrzem Negocjacji" z Brianem Tracy nauczysz się jak:

  • traktować każdą biznesową rozmowę jak potencjalną sytuację negocjacyjną,
  • planować i przygotowywać się do każdego rodzaju negocjacji, 
  • odpowiednio dobierać i skutecznie wykorzystywać 6 podstawowych stylów negocjacji,
  • negocjować w taki sposób, by obydwie strony były zadowolone z finalnego rezultatu rozmów ("win win"), 
  • zarabiać lub oszczędzać o min. 20 proc. więcej na niemal każdej negocjowanej transakcji biznesowej. 

W pierwszej części konferencji Brian opowie o tym, jakie cechy powinien wypracować w sobie świetny negocjator. W drugiej zaprezentuje najskuteczniejsze strategie i taktyki negocj acyjne, natomiast w trzeciej pokaże najlepsze techniki negocjacji sprzedażowych. 

Konferencja odbędzie się w Hotelu InBetween, Panieńszczyzna 15 P, 21-002 Jastków (stara trasa warszawska).

Potrzebujesz więcej szczegółów? Opowie Ci o nich sam Brian…


Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w konferencji "Zostań Mistrzem Negocjacji" w Lublinie?

1. Oprócz wystąpienia Briana Tracy będziesz mógł również wysłuchać prelekcji Gościa Specjalnego: Tatiany Mindewicz-Puacz.
2. Spotkasz przedsiębiorców, managerów oraz liderów organizacji społecznych i biznesowych z całej Polski.
3. Otrzymasz imienny certyfikat uczestnictwa w formie drukowanej

Poznaj Gościa Specjalnego konferencji "Zostań Mistrzem Negocjacji" w Lublinie: 

Tatiana Mindewicz-Puacz na konferencji

Tatiana Mindewicz-Puacz. Ekspert z zakresu komunikacji interpersonalnej i masowej, rozwoju osobistego, PR oraz CSR, pomysłodawca kampanii z Robertem Lewandowskim i Wojciechem Szczęsnym "Wyloguj się do życia", certyfikowany coach oraz manager z 20-letnim doświadczeniem. Znana również z udziału w programie "Projekt Lady" emitowanym przez TVN.

Zaangażowany trener, charyzmatyczny szkoleniowiec, doceniany przez klientów za indywidualne, podejście, profesjonalizm i zaangażowanie. Szkoliła dyrektorów oraz liczną kadrę zarządzającą wysokiego i średniego szczebla. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe dla osób zajmujących kluczowe stanowiska w korporacjach bądź prowadzących własny biznes.

Przez prawie 15 lat zarządzała własną, jedną z najdłużej działających w Polsce agencją PR - Task Force Consulting. Zajmuje także stanowiska Prezesa Fundacji Innowacyjnych Rozwiązań Społecznych i Terapeutycznych FIRST, posiadającej status Organizacji Pożytku Publicznego. Dyrektor Zarządzający projektu PPM (Personal Potential Management).

Posiada następujące certyfikaty: International Coaching Comunity, Psychoterapeuta (Członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej), Evolution Psychoterapy (The Milton H. Erickson Foundation, ETOCH, IPZ) oraz terapii prowokatywnej (KefAnn, Joseph O'Connor, Noni Hofner).

W latach dziewięćdziesiątych, brała udział w tworzeniu drugiej po Radiu ZET, prywatnej stacji radiowej w Polsce. Była Szefem Działu Reklamy i Programów Zleconych TVP 3 Warszawa w Telewizji Polskiej S.A. Odpowiedzialna za wprowadzenie nowego systemu sprzedaży i ewidencjonowania czasu reklamowego. W roku 1997 pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora Działu Reklamy w TVN (w momencie wprowadzenia TVN do Polski). Była konsultantem m.in. Biura Zarządu TVP, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (praca przy promocji reformy administracyjnej kraju).

Do dzisiaj działa w środowisku mediów - jako ekspert od komunikacji, kampanii społecznych i programów CSR wielokrotnie występuje w mediach (TVN24, TVN24 BIŚ, Program "Babilon", TVP1, TVP Info, radio) komentując najistotniejsze bieżące wydarzenia społeczno - polityczne. Wywiady z jej udziałem pojawiają się w opiniotwórczej prasie (Wprost, Gazeta Wyborcza, Świat Problemów, dzienniki lokalne). Była prowadzącą programów "Pytanie na wakacje", "Jazda Kulturalna" w TVP 2 oraz "Bojówki i papiloty" w TVN Style. Współpracowała przy nagraniach "Fabryki Gwiazd" w telewizji Polsat.


Agenda konferencji "Zostań Mistrzem Negocjacji":
18 października, Hotel InBetween, Panieńszczyzna 15 P, 21-002 Jastków (stara trasa warszawska. kilka minut drogi od Lublina):

godz. 7:30 - 9:30
Rejestracja uczestników
godz. 9:00 - 10:00
Śniadanie biznesowe (tylko dla posiadaczy biletów VIP)
godz. 10:00 - 11:00

Oficjalne otwarcie konferencji oraz wystąpienie Gościa Specjalnego: Tatiany Mindewicz-Puacz
godz. 11:00 - 12:30 
"Cechy najlepszych negocjatorów" - moduł I, Brian Tracy
godz. 12:30 - 13:00 Przerwa kawowa dla wszystkich uczestników
godz. 13:00 - 14:30 "Najskuteczniejsze strategie i taktyki negocjacyjne" - moduł II, Brian Tracy
godz. 14:30 - 15:30 Lunch (posiadacze biletów VIP mają zapewniony lunch w towarzystwie Briana Tracy)
godz. 15:30 - 17:00 "Najskuteczniejsze techniki negocjacji sprzedażowych" - moduł III, Brian Tracy
godz. 17:00 Oficjalne zakończenie konferencji


Ucz się od najlepszych na konferencji negocjacyjnej z Brianem Tracy! Chcesz być cały czas na bieżąco z nowościami związanymi z konferencją? Dołącz do fanów "Negocjacji Biznesowych & Brian Tracy" na Facebooku! 

UWAGA: w specjalnej ofercie dla firm istnieje możliwość zakupu większej ilości biletów w promocyjnej cenie. W celu skorzystania z oferty dla firm lub w razie jakichkolwiek pytań dotyczących konferencji prosimy o kontakt z Koordynatorem z ramienia Fundacji Tygiel oraz Best Kariera:

Justyna Sprawka
tel. +48 733 933 583
e-mail: j.sprawka@fundacja-tygiel.pl 

Dane organizatora: Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL, ul. Głowackiego 35/34820-060 Lublin, NIP: 946-26-49-975 REGON: 061730828. 

Patronat Honorowy: Pan Sławomir Sosnowski - Marszałek Województwa Lubelskiego


Patronat Honorowy: Pan Krzysztof Żuk - Prezydent Miasta Lublin
Partnerzy:
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, Organizacja Pracodawców Lubelszczyzny "Lewiatan", Lubelski Klub Biznesu, Biznes Mind, Toyota Auto Park, Europejski Instytut Psychologii Biznesu. 

Rekomendujemy Hotel AlterPatronat medialny: "Nowa Sprzedaż" i "Marketer+", portal "Wydarzy się", "Benefit" oraz portal "Marketing i Biznes"

Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Lublin.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Lublinie szkolenia Rozwój osobisty wydarzenia Lublin Brian Tracy Tatiana Mindewicz-Puacz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Negocjacje biznesowe z Brianem Tracy. Pierwszy raz w Polsce." jest Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej