To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Naturalna Rewolucja w Lublinie - Poznaj MOC Olejków Eterycznych

Dlaczego olejki eteryczne? Chcesz zadbać o zdrowie swoje i najbliższych w naturalny sposób? 

Chcesz mieć pod ręką tanie, zdrowe i naturalne substancje stosowane w profilaktyce i wspieraniu zdrowia od tysięcy lat i nie powodujące skutków ubocznych?
Znajdziesz to wszystko w olejkach:-)Opowiemy o rozwiązaniu, którego prostota i skuteczność Cię zaskoczą.
Olejki to najbardziej skoncentrowane naturalne substancje lecznicze. Są używane z powodzeniem od tysiącleci, niestety wyparte przez przemysł.
Na spotkaniu dowiesz się:- jak wybierać czyste i dobre jakościowo olejki eteryczne- jak bezpiecznie ich używać- do czego możesz je zastosować w domowej apteczce, sprzątaniu, kosmetykach- gdzie jeszcze znajdziesz olejki eteryczne: środki czystości, kosmetyki, suplementy, żywność.
Miliony osób na świecie, stosuje te proste, naturalne środki dla zdrowia i wzmocnienia siebie i rodziny.SESJA PIERWSZA: w godz. 14:00-15:00 odbędzie się wykład na temat olejków eterycznych, ich pochodzenia, sposobu pozyskiwania i stosowania.Będzie możliwosc wypróbowania olejków i kosmetyków na ich bazie oraz porozmawiania z praktykami, pracującymi z olejkami od lat. Wstęp płatny, w cenie biletu każdy uczestnik otrzyma olejek eteryczny klasy terapeutycznej 5 ml.Każdy bilet weźmie udział w losowaniu olejków eterycznych, które odbędzie się po zakończeniu drugiej sesji.
SESJA DRUGA: w godz. 15:30 do 16:30 jest otwarta dla wszystkich, którzy chcą stworzyć biznes z doTERRA. Podczas tej sesji liderki biznesu nauczą, w jaki sposób, dzieląc się olejkami, możesz uzyskać dochód rezydualny jako Wellness Advocate. Pokażemy jak można wpleść pracę z olejkami w istniejący biznes lub jak zacząć pracę od początku. Będzie także sesja pytań i odpowiedzi.Opowiemy, jak ta brańża rozwija się na świecie, w Europie oraz w Polsce.Po zakończeniu tej części odbędzie się losowanie olejków eterycznych kalsy terapeutycznej. Poznaj kulturę doTERRA, połączmy się razem jako jedna drużyna.Prosimy o wydrukowanie swojego biletu lub zapisanie na telefonie w celu rejestracji.Do zobaczenia!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Lublinie wydarzenia Lublin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Naturalna Rewolucja w Lublinie - Poznaj MOC Olejków Eterycznych" jest Esencja Natury Eliza Nowosielska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej