To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 349,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Wtorek, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

OpenReaktor #72

13 Lutego, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Lublin IT #3

Lublin IT to społeczność osób zainteresowanych poznawaniem nowych technologii. Poruszamy tematy związane z Big Data, Business Intelligence, AWS, Artificial Intelligence, Machine Learning, Data Science, CD/CI, Digital Nomads. Zapraszamy na już trzecie spotkanie Lublin IT! :)


MIEJSCE SPOTKANIA:
➡ Trybunalska City Pub, ul. Rynek 4, II piętro


HARMONOGRAM:

➡ 17:30 - rozpoczęcie rejestracji

➡ 18:00 - Konrad Miciuła - Knime jako darmowa platforma analityczna, integrująca rozwiązania i technologie informatyczne.

➡ 18:50 - Przemek Lewandowski - Przyjazny i skuteczny code review

➡ 19:30 - krótka przerwa

➡ 19:40 - Kamil Tustanowski - Unit Testing. A true story


PARTNERZY:

Partner główny: Codete, 

Partnerzy: Sunscrapers, intive


REJESTRACJA:

Spotkanie jest darmowe, ale obowiązuje rejestracja.


PRELEGENCI:

➡ KONRAD MICIUŁA

Analityk, ETL Developer, szkoleniowiec. Pasjonat nowoczesnych technologii oraz oprogramowania Open Source. Posiadający 15-letnie doświadczenie w dziedzinie informatyki. Prowadzący szkolenia z przetwarzania, analizy i audytu danych. Posiadający doświadczenie w administracji systemami, bazami danych, programowaniu, informatyce śledczej. Zawodowo szukający coraz lepszych, prostszych i bardziej optymalnych rozwiązań. Z pasją wykorzystujący rozwiązania Open Source.


Opis prezentacji:

Knime jest bardzo ciekawym, ciągle rozwijającym się rozwiązaniem w zakresie przetwarzania i analizy danych. Wspiera szereg nowych technologii. Praca w KNIME odbywa się w środowisku graficznym. Wykorzystuje się gotowe komponenty bloków funkcjonalnych. Tworzone procesy, zwane przepływami, umożliwiają automatyzację i powtarzalność procesów tworząc udokumentowany produkt inżynierski. Wspiera technologie: big data, data mining, text mining, web mining, ETL, wizualizację danych, sieci społecznościowe i wiele innych. Jako platforma posiada możliwość zwiększania funkcjonalności poprzez instalację dodatkowych rozszerzeń. Integruje takie rozwiązania jak: Python, Java, R, Weka.


➡ PRZEMEK LEWANDOWSKI

Współzałożyciel firmy sunscrapers, która zajmuje się projektowaniem i budowaniem aplikacji webowych i mobilnych, dając swoim klientom miłość, jakość i wsparcie. Przemek odpowiada za technologiczną stronę całej firmy oraz jej ciągły rozwój. Wybiera odpowiednie technologie, dobiera zasoby oraz stoi na straży jakości projektów. Wierząc w ważną rolę społeczności w świecie technologii Przemek współorganizuje PyWaw.


Opis prezentacji:

Wzajemna analiza kodu w procesie wytwarzania oprogramowania zdobywa co raz większą popularność i uznanie. W swojej prezentacji podzielę się naszym doświadczeniem w Sunscrapers w jaki sposób przeprowadzać efektywny code review tak aby oszczędzać czas naszych kolegów z zespołu. Zwrócę również uwagę dlaczego warto zadbać o pozytywny wydźwięk naszych komentarzy do kodu.


➡ KAMIL TUSTANOWSKI

Testy jednostkowe. Nie wiesz co to jest? Coś słyszałeś ale nie miałeś czasu zgłębić tematu? Chciałbyś zacząć ale nie wiesz jak lub myślisz, że w twoim projekcie to niemożliwe? Pracujesz z testami i czujesz, że ciążą Ci zamiast pomagać? Zapraszam na podróż po typowych, codziennych problemach i sposobach radzenia sobie z nimi z wykorzystaniem testów.


Opis prezentacji:

Swoje pierwsze mobilne szlify zdobywał na Androidzie ale gdy nadarzyła się okazja przeszedł do obozu nadgryzionego jabłka i pozostał w nim do dziś. Przez dwa lata pracował w warszawskim oddziale PayU gdzie współtworzył SDK płatnościowe, które wykorzystuje m. in. aplikacja Allegro. Obecnie współtworzy mobilną platformę VOD dla znanej amerykańskiej korporacji mediowej.


WSPÓŁPRACA:

Jeśli chcesz wystąpić z prelekcją lub chcesz zostać Sponsorem wydarzenia, napisz na adres: kontakt@lublinit.com

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Lublinie wydarzenia Lublin IT lublin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Lublin IT #3" jest Lublin IT

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej