To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Pojutrze, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

Lublin Jams #5: przemysły kreatywne

Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu Lublin Jams!


Piąta edycja Lublin Jam będzie dotyczyć przemysłów kreatywnych. Uczestnicy warsztatów przyjrzą się Lublinowi i zaprojektują usługi, które pomogą rozwinąć ofertę naszego miasta.
Przed nami dwa dni pełne projektowania: spotykamy się 3 i 4 marca w godzinach 10-17 w Trybunalska City Pub. 8 marca w godzinach 18-20 w kawiarni Pożegnanie z Afryką odbędzie się prezentacja projektów i ostateczne podsumowania.


Warsztaty Lublin Jams #5 są działaniem skupionym na wypracowaniu rozwiązań wspierających rozwój Lublina. Tegoroczna edycja jest finansowana ze środków Urzędu Miasta Lublin w ramach projektu realizowanego przez Fundację TEAM Teatrikon. Jako uczestnicy nie ponosicie żadnych dodatkowych kosztów, poza Waszym zaangażowaniem i poświęconym czasem.


Wystarczy tylko zgłosić się na warsztaty poprzez ten link: https://goo.gl/forms/mTUTMvIfq0Gb1LCj2 i pobrać darmowy bilet dostępny tutaj.


Kogo szukamy?

Do udziału w wydarzeniach Lublin Jams zapraszamy przede wszystkim osoby, które:- lubią dynamiczną i kreatywną pracę nad tworzeniem nowych rozwiązań,- chcą poznać nowych, ciekawych ludzi, z którymi być może realnie zmieniać Lublin,- chcą w praktyce poznać proces i narzędzia projektowania usług,- szukają "powiewu kreatywności" i nowych inspiracji do działania,- chcą fajnie i aktywnie spędzić czas.
Warsztaty nie posiadają ograniczeń wiekowych ani branżowych. Zależy nam na zgromadzeniu grupy osób o posiadających różne doświadczenia oraz spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.

Czym jest projektowanie usług?

To pięcioetapowy proces tworzenia nowych rozwiązań w obszarze usług, który w centrum zainteresowania stawia użytkownika i jego realne potrzeby. Jest to część podejścia design thinking (myślenie projektowe), które powstało w latach 80-tych na uniwersytecie Stanforda, a następnie zostało spopularyzowane głownie za sprawą amerykańskiej firmy projektowej IDEO.

Czym jest "Jam"?

Jest to formuła warsztatowa, która działa podobnie do muzycznych Jam Session. Na jakiś czas (w naszym wypadku zazwyczaj dwa dni) spotykają się często nieznajomi ludzie z różnymi doświadczeniami i z różnych środowisk. Poprzez wspólną pracę uczą się i tworzą nowe rozwiązania, tak jak na muzycznym Jam Session tworzy się nowe aranżacje.
Czym są "Lublin Jams"?To inicjatywa non-profit, której celem jest edukacja w zakresie tworzenia i wdrażania innowacji społecznych z wykorzystaniem podejścia service design (projektowanie usług). W ramach LJ realizujemy otwarty warsztaty, na które zapraszamy mieszkańców Lublina chcących realnie wpływać na swoje otoczenie.

Zobacz również:

szkolenia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Lublin Jams #5: przemysły kreatywne" jest Fundacja TEAM Teatrikon

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej