To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Negocjacje w biznesie - Poznaj najskuteczniejsze techniki negocjacji biznesowych!

29 Listopada, 09:00 - 18:00 od 219,00 zł
NOVOTEL WROCŁAW CITY, 53-011 Wrocław

Negocjacje w biznesie - Poznaj najskuteczniejsze techniki negocjacji biznesowych

6 Grudnia, 09:00 - 18:00 od 219,00 zł
Focus Hotel, 41- 506 Katowice

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

16 Lutego, 09:00 - 18:30 od 290,00 zł
Wrocław

Social Media Marketing - Master Level

8 Grudnia, 09:00 - 17:30 od 270,00 zł
HOTEL DIAMENT, 54-424 Wrocław

Spotkanie z Samar Khanafer w ramach Jemy w Łodzi Food Fest 2017

Już 18 września, w Idea Hub w Manufakturze o godz. 12:00, w ramach dwutygodniowego festiwalu Jemy w Łodzi Food Fest, odbędzie się spotkanie z Samar Khanafer. Finalistka programu MasterChef, autorka książki Hummus, za'atar i granaty oraz bloga blogsamar.pl,opowie o prowadzeniu działalności kreatywnej od kuchni. 

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się jak zarabiać na swojej pasji kulinarnej. Samar zdradzi także jak udaje jej się wykorzystywać doświadczenie dyrektora artystycznego do tworzenia bloga oraz jak pozyskać do niego partnerów biznesowych. Autorka polsko-libańskiego pochodzenia powie również czy tworzenie i wydawanie własnej książki to skomplikowany proces i w jaki sposób znaleźć do tego wydawcę.

Samar Khanafer, uczestniczka programu MasterChef, obecnie gotuje w programie Dzień Dobry TVN. Jej książka Humus za'atar i granaty stała się bestsellerem wśród książek o tematyce kulinarnej. Występuje w mediach jako ekspert od kuchni bliskowschodniej. Jej kulinarne umiejętności docenili szefowie kuchni światowej sławy Gordon Ramsey i Michel Roux Sr.

Spotkanie to wydarzenie towarzyszące dwytugodniowemu festiwalowi Jemy w Łodzi Food Fest 2017. Organizowany przez łódzki portal jemywlodz.pl., festiwal odbędzie się w dniach 11 - 24 września. Podczas niego będą miały miejsce tematyczne trasy, specjalne menu degustacyjne haute cuisine, weekendowe uczty oraz warsztaty i spotkania ze znanymi osobowościami świata gastronomii zaproszonymi do Łodzi specjalnie z tej okazji.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której przedsiębiorcy mogą za darmo pracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej warsztaty dotyczące szeroko pojętej tematyki biznesu.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Łodzi wydarzenia Łódź

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Spotkanie z Samar Khanafer w ramach Jemy w Łodzi Food Fest 2017" jest Idea Hub

Zobacz na mapie

Idea Hub

Drewnowska 58A, Łódź

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej