To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

MEETBLOGIN 2018, VI ogólnopolski zjazd blogerów wnętrzarskich w Łodzi.

Piszesz bloga wnętrzarskiego bądź podbijasz You Tube filmikami o treści nawiązującej do tematyki wnętrz, DIY, designu, architektury? To spotkanie jest kierowane do Ciebie!

W dniach 25-27 maja 2018 odbędzie się VI edycja MEEBLOGIN w ramach Lodz Design Festival.

MEETBLOGIN 2015

Tegoroczna edycja Lodz Design Festival będzie bardzo wyjątkowa, przede wszystkim z uwagi na wiosenny termin w jakim się będzie odbywać. (…)Dlaczego maj? Pomysł na zmianę daty festiwalu narodził się już wiele lat temu. Głównym powodem była pogoda. Październikowa aura nie zachęca do działań w przestrzeni miejskiej(…) Kolejnym istotnym aspektem jest jak zawsze hasło przewodnie LDF. W tej edycji będą nam towarzyszyć REFLEKSJE. (…)jak pisała Szymborska "dłużej ale mniej dokładnie i krótszymi zdaniami. Podróżujemy szybciej, częściej, dalej choć zamiast wspomnień przywozimy slajdy". Rzeczywistość szybko i często się zmienia. Nie zawsze nadążamy za tym, co nowe i zmieniające się szybko w jeszcze nowsze. Podczas 12 edycji Łódź Design Festival, spróbujemy zobaczyć człowieka - twórcę, przyjrzeć się radości z pracy rąk, celebracji tworzenia, a także poczucia wyjątkowości posiadania przedmiotów będących owocem pracy twórczej.(…) Te refleksje nad naszym jestestwem będą tez tematem przewodnim dla  #Meetblogin2018.

Jeśli zatem szukasz inspiracji do pracy, możliwości samodoskonalenia, chcesz nawiązać relację biznesowe, bądź po prostu chcesz się dobrze bawić w gronie ludzi z pasją to zgłoś się na #Meetblogin2018.


O udziale nie decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie zostanie indywidualnie rozpatrzone przez przedstawicieli organizatorów w tym przez reprezentantów Lodz Design Festival. Na decyzje zespołu rozpatrującego zgłoszenia będzie miało wpływ kilka czynników, m in, Twoja rekomendacja przedstawiona w formularzu a także jakość merytoryczna bloga, Twoje zaangażowanie w prowadzony blog, aktywność na social media oraz poszanowanie praw autorskich.


Wszelkie pytania możesz kierować do głównego organizatora na adres: Ula Michalak, interiorsdesign.blog@gmail.com.


Dołącz do MEETBLOGIN na Faceboku.


Foto relacja z #Meetblogin2017. Zobacz jak dobrze się bawiliśmy!

photos: Karolina Grabowska, Kaboompics

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Łodzi wydarzenia Łódź

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "MEETBLOGIN 2018, VI ogólnopolski zjazd blogerów wnętrzarskich w Łodzi." jest MEETBLOGIN Lodz Design Festival

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej