To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

10 trendów marketingu internetowego na 2020 rok

Jutro, 18:01
Biznes Zone Łódź, Łódź

Naucz się tworzyć lejek sprzedażowy online

Jutro, 13:00
Biznes Zone Łódź, Łódź

Jak ustawić Twoją pierwszą kampanię reklamową na Facebooku

Już 20 listopada 2019 StartUp Booster zaprasza na bezpłatne szkolenie "Jak ustawić Twoją pierwszą kampanię reklamową na Facebook", które odbędzie się w przestrzeniach Biznes Zone Łódź.

✅ Rozumiesz już, że media społecznościowe to ogromna możliwość do promocji Twojego biznesu, ale nie wiesz do końca gdzie kliknąć, co zaznaczyć, a gdzie przełączyć?

Manager Reklam Facebooka wygląda dla Ciebie jak szara dżungla opcji i znaczków bez ładu i składu?

Przyjdź na spotkanie szkoleniowe w Biznes Zone i dowiedz się jak uruchomić swoją pierwszą kampanię reklamową na Facebooku i Instagramie!

Od omówienia celów reklamowych po porady w ustalaniu grup docelowych do tworzenia kreacji reklamowych, to szkolenie to doskonała okazja na zdobycie praktycznej wiedzy od praktyka reklam Facebook - bez owijania w bawełnę!

O prowadzącym:

Paweł Sierpowski jest właścicielem agencji reklamy internetowej Ad Brainiacs - Mózgowcy Reklamy. Specjalizuje się w pozyskiwaniu klientów indywidualnych. Oprócz tego, posiada 4 lata doświadczenia w konsultingu strategicznym i operacyjnym zdobyte podczas podczas pracy dla największych międzynarodowych firm konsultingowych. Prowadził też globalne projekty regulacyjne w jednym z największych banków na świecie. Studiował biznes, zarządzanie i marketing na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii, Korei Południowej i Japonii.

✅ Sesja jest bezpłatna i jest organizowana w ramach cyklu szkoleń i wydarzeń przy współpracy z StartUp Booster, Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" oraz Biznes Zone.

Termin i miejsce szkolenia:
20 listopada 2019 godz. 18:00
Biznes Zone Łódź
ul. Wólczańska 125

Zapraszamy !!!

Jeśli Pani/Pan kontaktuje się z nami pierwszy raz, prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Fundacji https://twojstartup.pl/ObowiazekInformacyjnyRODOFundacja23-05-2018.pdf /If you received this message for the first time please read Foundation's rules regarding personal data protection policy: https://twojstartup.pl/Obowiazek-informacyjny-ENG.pdf

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Łodzi wydarzenia Łódź lodz Łódź szkolenie

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Jak ustawić Twoją pierwszą kampanię reklamową na Facebooku" jest Biznes Zone

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej