To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Bielsko-Biała

Środa, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Qubus Hotel Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Wtorek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

Jak skutecznie promować lokal gastronomiczny? Warsztaty w ramach Jemy w Łodzi Food Fest 2017

Nawet najlepsza oferta kulinarna i atrakcyjna aranżacja wnętrza nie zagwarantują sukcesu restauracji, jeśli nie będą szły w parze ze skuteczną promocją. Już 12 września o 19:00, w ramach Jemy w Łodzi Food Fest 2017 w łódzkim Idea Hub, odbędą się warsztaty z marketingu dla gastronomii. Agata Zarębska, współzałożycielka portalu jemywlodzi.pl., autorka książek o tematyce kulinarnej i jurorka w konkursach gastronomicznych, doradzi przedsiębiorcom z Łodzi, jak przyciągnąć i zatrzymać klientów.

W branży gastronomicznej tradycyjne akcje reklamowe nie zawsze się sprawdzają, dlatego warto dowiedzieć się, jakie działania pomogą wypromować lokal i utrzymać jego popularność wśród gości. W tym zakresie pomoc przedsiębiorcom świadczy Agata Zarębska - specjalistka od marketingu dla restauracji i współzałożycielka bloga jemywlodzi.pl.

Podczas warsztatów w Idea Hub, łódzcy restauratorzy dowiedzą się jak planować i realizować działania marketingowe i promocyjne. Jak dotrzeć do klientów i utrzymać ich lojalność oraz jak promować biznes gastronomiczny w Internecie. - Odpowiednia lokalizacja, świetne jedzenie i nienaganna obsługa są oczywiście kluczowe dla sukcesu restauracji, ale na konkurencyjnym rynku nie zawsze bronią się same. Wymagają wsparcia skutecznymi działaniami marketingowymi, które pozwolą pozyskać klientów i utrzymać ich lojalność. - mówi Agata Zarębska.

Współautorka portalu jemywlodzi.pl na którym znajdują się recenzje łódzkich restauracji, zajmuje się doradztwem gastronomicznym i franczyzowym, pomaga opracowywać dokumentacje dla sieci rozwijających się. Dodatkowo prowadzi szkolenia z marketingu i promocji restauracji. Jest również współautorką książki pt. Łódzka kuchnia czterech kultur The Lodz Cuisine of Four Cultures.

Warsztaty to wydarzenie towarzyszące dwytugodniowemu festiwalowi Jemywlodzi Food Fest 2017. Organizowany przez łódzki portal jemywlodz.pl. festiwal odbędzie się w dniach 11 - 24 września. Podczas niego będą miały miejsce tematyczne trasy, specjalne menu degustacyjne haute cuisine, weekendowe uczty oraz warsztaty i spotkania ze znanymi osobowościami świata gastronomii zaproszonymi do Łodzi specjalnie z tej okazji.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której przedsiębiorcy mogą za darmo pracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej warsztaty dotyczące szeroko pojętej tematyki biznesu.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Łodzi wydarzenia Łódź

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Jak skutecznie promować lokal gastronomiczny? Warsztaty w ramach Jemy w Łodzi Food Fest 2017" jest Idea Hub

Zobacz na mapie

Idea Hub

Drewnowska 58A, Łódź

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej