To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Bielsko-Biała

Środa, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Qubus Hotel Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Wtorek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

Jak promować swój biznes w sieci - bezpłatne warsztaty w Idea Hub

W jaki sposób wypozycjonować swoją firmę w Internecie? Jak wykorzystać media społecznościowe do wypromowania swojej marki i zadbania o jej pozytywny wizerunek?  Już 14 września, o godz. 19:00 w Idea Hub w Manufakturze, odbędzie się szkolenie dla łódzkich przedsiębiorców na temat marketingu internetowego.  

Internet to podstawowe źródło informacji w dzisiejszych czasach, miejsce gdzie najczęściej zaglądamy szukając informacji o firmie i produktach, które chcemy zakupić. Warto wiec wiedzieć jak się w nim odnaleźć. Zapraszamy na warsztaty z marketingu internetowego, które poprowadzi Marcin Godlewski, autor wielu autorskich szkoleń, kursów internetowych i e-booków. Współautor książki "Biblia e-biznes" i "Biblia e-biznesu: Nowy Testament", stworzył wiele tematycznych portali, grup szkoleniowych i marketingowych. Marcin Godlewski jest również pomysłodawcą i założycieem portalu szkoleniowego MiastoSzkolen.pl i właścicielem najstarszej w Polsce platformy programów partnerskich - ProPartner.pl. Niektórzy mówią na niego "szara eminencja", bo nie zawsze widać go na froncie zadań, ale za to widać wyniki jego pracy. W ostatnich latach specjalizuje się w organizacji i sprzedaży szkoleń online, a także reklamą internetową - głównie na Facebooku. Kieruje się następującym mottem: Kto się nie rozwija, ten się zwija! 

Ideą spotkania jest networking, czyli pozyskanie nowych kontaktów biznesowych oraz wiedzy merytorycznej na temat prowadzenia własnej działalności. Wydarzenie skierowane jest do łódzkich przedsiębiorców i startupowców. Wstęp bezpłatny.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Łodzi wydarzenia Łódź

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Jak promować swój biznes w sieci - bezpłatne warsztaty w Idea Hub" jest Idea Hub

Zobacz na mapie

Idea Hub

Drewnowska 58A, Łódź

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej