To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #78

16 Października, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Zwinne wybory w firmie

W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2019 zapraszamy na warsztaty bazujące na metodzie Design Thinking. Pokażemy narzędzia ułatwiające wybór priorytetów w firmie i kolejności realizacji zadań (metoda" róża - pączek - kolec"). Skupimy się również na właściwej komunikacji w firmie/ zespole i pracy z poszanowaniem i wykorzystaniem różnych kompetencji pracowników. M.in. wykorzystamy elementy The Core Protocols stosowane w pracy zespołów Microsoft i metody NVC.

Prowadzące:

Edyta Giżycka - Projekt Manager, wspierający projekty technologiczne, startup. Poszukiwaczka możliwości i optymalnej przestrzeni dla nowych technologii i procesów., modeli biznesowych i wdrażanych strategii marketingowych. Zwinnie nawiguje zespoły (agile, design thinking, lean). Współtwórczyni projektu teamHadron.

dr Magdalena Trzcionka - Pracownik naukowy-dydaktyczny UJ, absolwentka Kursu Moderatora Design Thinking prowadzonego przez Design Thinking Institute, trenerka konstruktywnej komunikacji, coach action learningu. Poszukuje nowych metod i narzędzi rozwiązywania problemów, nie znajdując tworzy swoje własne. Lubi łączyć, mieszać, podważać, burzyć i na powrót budować. Współtwórczyni projektu teamHadron.Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Zwinne wybory w firmie" jest Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej