To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

26 Października - 27 Października od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #78

Dzisiaj, 17:30
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Novotel Wrocław ****, 53-332, Wrocław

Wyszukiwanie i indeksowanie z Examine w Umbraco - szkolenie certyfikacyjne

Certyfikowani developerzy Umbraco tworzą lepsze aplikacje. To proste.

Stań się bardziej widoczny w ekosystemie Umbraco i całym środowisku developerów .NET. Zdobądź wiedzę, potwierdź swoje kompetencje i doświadczenie - zostań certyfikowanym profesjonalistą.

Oficjalny tytuł "Umbraco Certified" daje gwarancję, iż osiągnąłeś określony poziom umiejętności i wiedzy z zakresu tworzenia rozwiązań z wykorzystaniem Umbraco. Ukończenie kursów zatem, nie tylko czyni Twoją pracę bardziej efektywną i przyjemną, ale również odróżnia Cię od Twoich konkurentów. Pozwala walczyć o nowych, lepszych klientów oraz podnieść poziom swoich zarobków (na różnych relacjach biznesowych).


W chwili obecnej mamy również niebywałą okazję organizowania szkoleń certyfikacyjnych w Polsce! Z uwagi na małą popularność rozwiązań Umbraco w naszym kraju, możemy zaoferować szkolenia w bardzo atrakcyjnych cenach (zdecydowanie lepszych niż te dostępne dla naszych znajomych za granicą).


Szkolenia pozwalają również uzyskiwać developerom statusy o różnym poziomie zaawansowania: Umbraco Certified Professional (min. 100 pkt certyfikacyjnych), Umbraco Certified Expert (min. 200 pkt certyfikacyjnych) oraz Umbraco Certified Master (komplet wszystkich szkoleń certyfikacyjnych).

Na temat wszystkich szkoleń, poziomów certyfikacji oraz szczegółów poszczególnych kursów możemy poczytać na oficjalnej stronie Umbraco: https://umbraco.com/products/training.


Tym razem organizujemy szkolenie certyfikacyjne z najnowszego kursu szkoleniowego:

Wyszukiwanie i indeksowanie z Examine w Umbraco!

Szkolenie kierowane jest do wszystkich programistów ASP.NET MVC, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę z zakresu tworzenia aplikacji wykorzystujących zaawansowane mechanizmy wyszukiwania w Umbraco CMS.

Kurs odbędzie się 14.09.2017 roku w Krakowie, w przeddzień drugiego festiwalu Umbraco w Polsce, który będzie doskonałą okazją do poznania szerszej, międzynarodowej społeczności Umbraco dla wszystkich uczetników kursu. Kraków zamienia się w stolice Umbraco na te kilka dni we wrześniu - nie może Cię tam zabraknąć!

Więcej szczegółów o festiwalu znajdziesz tutaj: http://umbracofestival.pl.

Zakres kursu:

 • Lucene.net
 • Konfiguracja Examine
 • Examine Fluent API
 • Eventy w Examine (gathering node i document writing)
 • Jak debuggować zapytania Examine
 • Indeksowanie i przeszukiwanie dokumentów PDF
 • Boosting
 • Jak zbudować customowy indexer
 • Wyszukiwanie wśród wielu indeksów
 • Wyszukiwanie wielojęzyczne
 • Jak indeksować złożone typy danych
 • Spatial search
 • Faceting
 • i inne!
Kompletując 100 pkt certyfikacyjnych otrzymujesz tytuł
Umbraco Certified Professional.
Kompletując 200 pkt certyfikacyjnych otrzymujesz tytuł
Umbraco Certified Expert.
Kompletując *250 pkt certyfikacyjnych otrzymujesz tytuł
Umbraco Certified Master.


*W przypadku statusu Umbraco Certified Master, aby utrzymać tenże tytuł należy swoją wiedzę nieustannie doskonalić i również uczestniczyć we wszelkiego rodzaju kursach, które pojawią się w przyszłości w ramach certyfikacji. Tylko osoba posiadająca kompletną wiedzę pozyskaną w trakcie oficjalnych certyfikacji może tytułować się mianem Umbraco Certified Master.

Odpowiednia ilość punktów i zarazem certyfikowanych specjalistów Umbraco w firmach, daje również niebywałą okazję na otrzymanie statusu certyfikowanego partnera Umbraco (Umbraco Certified Partner). Korzyści płynące z posiadania tego tytułu oraz wszelkie szczegóły dot. wymagań do tego potrzebnych znajdują się pod adresem: https://umbraco.com/certified-partners/certified-p....


Szkolenia prowadzi Marcin Zajkowski z firmy The Cogworks (Umbraco Gold Partner) - certyfikowany trener i pierwszy w Polsce - Umbraco Certified Master. Na co dzień pracuje jako senior Umbraco developer, organizuje i prowadzi spotkania grup społeczności w Polsce oraz ewangelizuje Umbraco prowadząc szkolenia i prezentacje na ten temat podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń IT. Z samym Umbraco "przyjaźni" się od roku 2010, a więcej na temat jego przygody możemy przeczytać w jednym z ostatnich wpisów na blogu: kliknij, aby otworzyć wpis w nowym oknie.Cena zawiera podatek VAT 23%, niekończące się zasoby kawy, soft-drinków i przekąsek oraz smaczny lunch w trakcie trwania kursu. W razie jakichkolwiek pytań - zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków Marcin Zajkowski

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Wyszukiwanie i indeksowanie z Examine w Umbraco - szkolenie certyfikacyjne" jest THE COGWORKS Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej