To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Czwartek, 18:00 - 21:00
Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Kraków

Warsztaty Management 3.0

Co to znaczy Management 3.0?

To podejście do zarządzania oparte o publikacje i pomysły, które przedstawił znany agile'owy ekspert - Jurgen Appelo. Ten holenderski praktyk zarządzania i metod zwinnych (Agile) stara się od dekady odpowiedzieć na pytania:

 • Czym jest nowoczesne zarządzanie?
 • Czy przywództwo i zarządzanie jest tylko dla menedżerów?
 • Czy istnieje coś takiego jak Agile Manager lub Agile Management? A może w zwinnej organizacji to odpowiedzialność wszystkich?

Odpowiedzi, które zebrał w toku swojej praktyki i wymiany wiedzy z innymi ekspertami, zostały zawarte w dwóch bestsellerowych pozycjach: książkach "Management 3.0: Leading Agile Developers, Developing Agile Leaders" oraz "Managing for Happiness".

Management 3.0 to wiedza i praktyki nowoczesnego zarządzania i przywództwa, obejmująca tematy jak zwinność (Agile), myślenie systemowe, motywacja, zarządzanie zmianami, transformacja organizacji. Pokazuje techniki zarządzania zespołem i wraz z zespołem, zgodnie z najnowszymi trendami w świecie Agile. Dzięki temu pozwala poznać wartości, którymi kierują się członkowie organizacji, a w efekcie pomóc im osiągać cele - zarówno w kontekście całej firmy, jak i indywidualnym.

Warsztaty i szkolenia Management 3.0

Możesz nauczyć się czym jest Management 3.0 w toku szkolenia Management 3.0 Foundation, które trwa dwa dni. Może być ono dostarczone na zamówienie konkretnej firmy (możemy wcześniej ustalić jego zakres i omawiane moduły) oraz jest przez nas organizowane jako szkolenie publiczne.

To wszystko poważne tematy, ale dołożyliśmy wielu starań, by były one przedstawione w przyjazny sposób. W programie jest czas zarówno na prezentacje, jak i aktywności w grupie - w tym użyteczne gry i ćwiczenia. Wszystko po to, by po zakończeniu każdy z uczestników wiedział na czym polega zwinne przywództwo i jakie praktyki Management 3.0 może przenieść do swojego środowiska pracy już od kolejnego dnia po szkoleniu.

Jak wygląda szkolenie Management 3.0?

 1. Zwinne zarządzanie - przegląd metod, praktyk i najczęstszych wyzwań we wdrażaniu podejścia Agile w firmie.
 2. Myślenie złożone - teoria złożoności, teoria systemów, różnice między złożonością i skomplikowaniem.
 3. Wewnętrzna motywacja - rodzaje motywacji i przydatne techniki (jak rozpoznać co na nas wpływa?) oraz sposoby ewaluacji pracowników.
 4. Samoorganizacja - jak zapewnić, że samoorganizacja zaistnieje w oparciu o zaufanie, a uprawniena będą sukcesywnie delegowane i dystrybuowane na różnych poziomach.
 5. Ustalanie celów - skąd wiedzieć kiedy przewodzić, a kiedy zarządzać, jak jasno określać cele i jak chronić współdzielone zasoby organizacji.
 6. Rozwój kompetencji - siedem sposobów budowania kompetencji i użyteczne metryki rozwoju.
 7. Struktury organizacyjne - jak stymulować fraktalny wzrost organizacji i zachować równowagę między wąską specjalizacją a szerokimi horyzontami.
 8. Zarządzanie zmianą - porażek nie da się uniknąć, ale można je odwlec w czasie i potraktować jak lekcje. Będzie to łatwiejsze, znając cztery wymiary zarządzania zmianą.

Dwa dni to idealny czas, jeśli potrzebujesz odpowiedzi na wiele pytań, chcesz dostosować prezentowane praktyki do specyfiki swojego zespołu/zespołów, poznać rozbudowaną teorię zmiany organizacyjnej i chcesz dobrze poznać każdy z wymiarów Management 3.0.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Warsztaty Management 3.0" jest CODE SPRINTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej