To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

16 Lutego, 09:00 - 18:30 od 390,00 zł
Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 290,00 zł
Kraków, Kraków

Przywództwo 3.0 - 3 sposoby zwiększania wydajności i skuteczności pracowników

30 Stycznia, 10:00 - 16:00 190,00 zł
Centrum Szkoleniowe BTI, Warszawa

KONFERENCJA- NOWOCZESNE TECHNIKI SPRZEDAŻY- Warszawa

2 Lutego, 09:00 - 17:40 od 170,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Train The Trainer Points of You ® w Krakowie - bilety

Po raz pierwszy w Małopolsce podstawowe szkolenie trenerskie.

Points of You® to coraz popularniejsza metoda rozwoju osobistego i integracji Zespołów. Zdjęcia i scenariusze ich omawiania ułatwiają budowanie narracji i otwarcie Zespołów na współpracę. Pozwalają zaangażować ludzi w realizację dowolnego zadania i kreatywnie ich odblokować. Robią to sprawniej niż tradycyjne lodołamacze. Stąd świetna prasa, globalny sukces i referencje takich trendseterów jak Google, IKEA, NASA, PwC, TEVA. Projekty w 147 krajach i indywidualnie przeszkolone ponad 50 tysięcy osób. Ostatnio rekomendacja na łamach Harvard Business Review - To Build Connection on Your Team, Skip Icebreakers and Talk About Photography (10/2017). A u nas nagroda specjalna za inspirujące narzędzia na Gali z okazji 15-lecia Coachingu w Polsce (09/2017).

Głównym założeniem metodologii Points of You® jest integracja dwóch półkul. Prawej, która kontroluje intuicję i emocje, z lewą, odpowiedzialną za analizę. Jest ona osiągana dzięki połączeniu zdjęć, pobudzających naszą kreatywność i słownych opisów różnych tematów, aktywizujących analityczną część mózgu. Points of You® przedstawia temat za pomocą elementu wizualnego nie związanego w oczywisty sposób z towarzyszącym mu słowem. Walka pomiędzy emocjami a logiką uwalnia od sztywnych list kontrolnych dotyczących tego jak powinno być i pozwala znaleźć nowe perspektywy.

Wyobraź sobie, że patrzysz na zdjęcie pojedynczego buta na chodniku, dwóch osób obejmujących lub koni spacerujących po plaży. Wszystkie te obrazy natychmiastowo wywołują emocje i skojarzenia. Reakcja jest szybka i naturalna. Zdjęcia zostały opracowane, w celu maksymalnego stymulowania naszego myślenia i naszych emocji. Zdjęcia wywołują reakcje archetypiczne, podświadome. Dlatego metoda jest skuteczna niezależnie od branży, wykształcenia, płci i wieku. Może z niej korzystać każdy i dlatego w takim tempie zyskuje ona uznanie. Jest po prostu bardzo praktyczna.

W metodzie Points of You® stosunkowo łatwo jest przekuć interakcje Zespołu na wspólne działanie, realizację celu. Przyspieszenie współpracy jest osiągalne przez każdego.

Szkolenie na poziomie Basic odpowie na następujące pytania:

  • Jak wykorzystać zdjęcia do budowania poczucia więzi? Dlaczego te zdjęcia łączą i dlaczego dzieje się to tak szybko?
  • Dlaczego ludzie tak łatwo interpretują informacje wizualne? Dlaczego szybko czują się bezpiecznie i łatwiej wyrażają siebie? Dzielą się pomysłami i osobistymi spostrzeżeniami? Dlaczego ten proces pomaga generować nowe pomysły?
  • Jak wyglądają pytania kierujące dyskusją tak by wszyscy rozumieli cel grupy? Jak najłatwiej nakierować na cel i na to co trzeba zrobić, aby cel stał się rzeczywistością?
  • Jak połączyć wypracowane rozwiązania z siłą wizualnej projekcji?

Metoda prowadzi do praktycznych pomysłów na działanie. Potrafimy uzyskać możliwe do zaakceptowania zobowiązania. Podczas szkolenia nauczymy się jak wyłapywać "momenty aha" i zobaczymy jak można je wykorzystać je do osiągnięcia prawdziwych zmian w zachowaniu. I dlaczego zdjęcia wnoszą tak wiele do tego procesu. Zobaczymy, że rozmawiając o nich przestajemy okopywać się i osądzać opinie innych. Nie mamy oporów by mówić o sobie. Stajemy się otwarci na nowe pomysły. Nie ma nic mocniejszego niż osobiste doświadczenie, autopsja. Serdecznie zapraszam.

Szkolenie polecane tym, którzy w swojej pracy zawodowej potrzebują narzędzi, które inspirują i integrują jednocześnie. Profesjonalnym trenerom, menedżerom, nauczycielom. Liderom, szkoleniowcom, coachom, psychologom i terapeutom. Może być wykorzystana na wielu płaszczyznach w pracy z ludźmi: w prowadzeniu klienta w procesie zmiany, budowaniu zaufania, koncentracji na celach, poprawie komunikacji. Wykorzystana w budowaniu autorskich programów szkoleń i do indywidualnej pracy z klientem. Szczególnie polecam tym coachom i trenerom, dla których rozwój osobisty ciągle jest zaskakującym, inspirującym i twórczym doświadczeniem. Mamy narzędzie, które działa. Pozwala ludziom wyjść , połączyć głowę i serce. Robi to bezbłędnie, zawsze, niezależnie od grupy. Zapraszamy, by zobaczyć jak to działa.

Moim celem zadaniem jest pokazać praktyczną stronę metody. Chce także przekazać swoje własne doświadczenia. W pół roku od ukończenia Programu Certyfikacji Trenerów miałam okazję zebrać doświadczenia w wielu zespołach: w biznesie, środowiskach managerskich i produkcyjnych, wśród młodzieży, studentów I gimnazjalistów, seniorów.

Na szkoleniu POZNASZ:

  • teoretyczne podstawy narzędzi: The Coaching Game, Punctum, Faces
  • instrukcje pracy - krok po kroku - w różnych kontekstach; ćwiczenia praktyczne
  • arkusze i szablony do pracy, które mogą być wykorzystane w biznesie i w pracy terapeutycznej

Za udział w warsztacie uczestnik otrzymuje międzynarodowy certyfikat, który uprawnienia do pracy z narzędziami zgodnie z metodą Points of You®. Dla coachów posiadających akredytację International Coach Federation 6 pkt. CCE.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA: 8 godzin

WIELKOŚĆ GRUPY: maksymalnie 12 osób

FORMA SZKOLENIA: interaktywny Warsztat. Metody pracy: wizualizacja założeń metody, ćwiczenia indywidualne i grupowe, dyskusja moderowana. Narzędzia Points of You®: The Coaching Game, Punctum, Faces.


KOSZT: 490 zł. Cena obejmuje udział w warsztacie, przerwy z lekkimi przekąskami, zdrowy lunch. Każdy z uczestników otrzymuje materiały oraz certyfikat. Ma również możliwość zamówienia narzędzi Points of You® w specjalnych cenach.

SYLWETKA PROWADZĄCEJ: Barbara Dolata, HR Partner, Certyfikowany Trener Points of You®

Mam 16 letnie doświadczenie w przekładaniu myślenia na działanie. Działam jako HR Partner kilku firm, coach pod marką Wiem czego chce, trener Points of You®. Moje doświadczanie zawodowe to praca w działach HR PepsiCo., Banku Śląskim, Plivie Kraków (dziś izraelska TEVA jest jednym z bardziej znanych przykładów wykorzystania Points of You® w biznesie). Ponad 1000 procesów rekrutacyjnych, outplacement dla blisko 600 osób. Specjalizacja: identyfikacja potencjału rozwojowego (Development Center), doradztwo organizacyjne i personalne, rekrutacja. Prowadzę warsztaty szkoleniowe związane z pracą zespołową, komunikacją.

Od 4 lat pracuję również "po drugiej stronie lustra", z klientem indywidualnym. Pomagam w procesach rekrutacji. Prowadzę konsultacje i autorskie warsztaty w zakresie doradztwa zawodowego: doradztwa kariery oraz rozwoju. Jestem mentorem dla studentów Biura Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Współpracuję z Biurem Karier Politechniki Krakowskiej, Stowarzyszeniem Wspierania Onkologii UNICORN oraz Stowarzyszeniem Most Kobiet.


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Train The Trainer Points of You ® w Krakowie" jest Barbara Dolata

Zobacz na mapie

Nowa Psychologia

Retoryka 17/1, Kraków

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej