To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Jutro, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

TEDxYouth@Podgórze 2014: Follow Your dreams

TEDxYouth@Podgórze 2014 to inspirujące wydarzenie, zachęcające takich jak Ty, młodych, ciekawych świata ludzi do poszerzania swoich horyzontów, przełamywania barier oraz odkrywania nowych możliwości. 

Najdobitniej ujął sprawę pewien czarnoskóry pastor. "I have a dream..." - zadeklarował Martin Luther King. Bez marzeń ciężko przychodzi starcie z szarzyzną dnia codziennego. Nie chcesz czekać w nieskończoność z urzeczywistnianiem idei, które nosisz w sobie pewnie już od dłuższego czasu? Czujesz obawy czy podążanie za marzeniami "od dzisiaj" to dobry pomysł? Nie czekaj! Taki przekaz ma nieść w świat organizowany przez nas dla Ciebie TEDxYouth@Podgórze 2014. Udział w nim biorą młodzi, kreatywni ludzie, którzy postarają się nas przekonać, że niemożliwe jest tak naprawdę... możliwe. Pasja, chęć twórczego działania, odwaga, wiara w siebie - to tylko niektóre z cech, które zaprowadziły ich od początkowo mglistej idei aż do realizacji śmiałych i bardzo konkretnych celów. Dlaczego nie ma potrzeby się bać, opowiedzą już 15 listopada. 

WŁAŚNIE TAKĄ KONFERENCJĘ ORGANIZUJEMY - MŁODZI DLA MŁODYCH! 

CZYM JEST TED? 

TED JEST ORGANIZACJĄ NON-PROFIT, ZAJMUJĄCĄ SIĘ IDEAMI WARTYMI PROPAGOWANIA, POWSTAŁĄ 25 LAT TEMU W KALIFORNII.OBECNIE WSPIERA NOWATORSKIE IDEE, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT. 

Do krótkich przemówień zapraszani są czołowi myśliciele i działacze z całego świata. Ich wystąpienia są filmowane i udostępniane bezpłatnie na stronie www.ted.com 

Konferencja TED odbywa się każdej wiosny w Long Beach w Kalifornii, a ogólnoświatowa konferencja TEDGlobal organizowana jest każdego lata w Edynburgu. Inicjatywy medialne organizacji TED obejmują między innymi stronę ted.com, gdzie codziennie umieszczane są nowe wystąpienia z całego świata (tzw "TED talks") a także projekt Open Translation w ramach którego wolontariusze tworzą napisy i interaktywne transkrypty nagrań, aby znieść bariery komunikacyjne i móc szerzyć idee na całym świecie. 

CZYM RÓŻNI SIĘ TED OD TEDX? 

W DUCHU IDEI KTÓRE WARTO ROZPRZESTRZENIAĆ, TED STWORZYŁ PROGRAM NAZYWANY TEDX. 

TEDx to program niezależnie organizowanych na licencji TED, lokalnych konferencji, które łączą ludzi w celu dzielenia się ideami i doświadczeniami. Konferencje TEDx, to spotkania, gdzie "x" oznacza niezależnie organizowane wydarzenie w ramach licencji TED. TED daje jedynie ogólne wytyczne dotyczące organizacji wydarzenia TEDx, jednak całość wydarzenia jest organizowana niezależnie.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie TEDx wydarzenia Kraków Kata Haratym; Szymon jeziorko (studencka elegancja); Nejtyn Waśniowski; Maciek chart-Olasiński; Artur Kula; Rascal Industry; Joanna Jurek; KrakSat

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "TEDxYouth@Podgórze 2014: Follow Your dreams" jest Fundacja Change Leaders

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej