To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Szkolenie Professional Scrum Master w Krakowie

Dlaczego Professional Scrum Master?

Podczas warsztatu Professional Scrum Master (PSM) nie nauczysz się Scruma. Jest to zaawansowane szkolenie dla osób, które chcą dowiedzieć się, w jaki sposób zaimplementować zasady, narzędzia i wartości w codziennej praktyce. Opiera się na bardzo dużej ilości przykładów, scenek i przykładów z życia wziętych, tak, aby w pełni zrozumieć, jak powinien działać Scrum Master.

PSM przygotuje Cię do radzenia sobie z prawdziwymi wyzwaniami Scrum Mastera- nauczysz się jak rozwiązywać konflikty, dowiesz się jak odpowiednio coachować swój zespół oraz rozmawiać z senior managementem, poznasz różne możliwe postawy Scrum Mastera. Jest to również okazja, abyś, jako członek zespołu nauczył się reagować w odpowiedni sposób na szereg sytuacji występujących w twojej organizacji. Po szkoleniu będziesz:

 • rozumiał mechanizmy Scruma oraz ich związek z empirycznymi podstawami,
 • potrafił pełnić rolę Scrum Mastera dla zespołów scrumowych, jak i dla interesariuszy, opierając się na swoim dogłębnym zrozumieniu servant-leadership,
 • potrafił wprowadzić Scrum do firmy lub udoskonalić implementacje w firmach, gdzie Scrum już funkcjonuje.

Dla kogo PSM?

Jeśli znasz Scrum, masz doświadczenie w pracy na podstawie jego wartości, posiadasz certyfikat PSM I lub po prostu jesteś pasjonatem - to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Podczas warsztatu PSM szkolimy między innymi:

 • Scrum Masterów
 • menedżerów
 • Agile coachów
 • członków zespołu scrumowego
 • osoby zainteresowane Scrumem

Jako że celem szkolenia jest dogłębne zrozumienie Scruma i pracy Scrum Mastera, uczestnikiem może być każda osoba, dla której liczy się rozwijanie swoich umiejętności, a w efekcie
-wyższa efektywność pracy. Idealnie, jeżeli masz wiedzę oraz pewne doświadczenie, natomiast Twoim celem jest wykraczanie poza te ramy. Dodatkowa dawka praktycznej wiedzy i poznanie najróżniejszych możliwych sytuacji oraz wyzwań związanych z pracą Scrum Mastera pozwoli Ci rozwiązywać najbardziej złożone problemy.

Zagadnienia poruszane na szkoleniu:

 • Teoria i zasady Scruma
 • Framework Scrum: role, reguły i artefakty
 • Definition of Done
 • Tworzenie oprogramowania (prowadzenie projektu) wg Scruma
 • Praca z ludźmi i zespołami
 • Coaching i facylitacja
 • Rola Scrum Mastera

Co otrzymujesz zapisując się na szkolenie?

 • doskonałe szkolenie poprowadzone przez dwóch certyfikowanych trenerów o dogłębnej wiedzy i znajomości Scruma oraz bogatym doświadczeniu ze stosowania Scruma w praktyce,
 • wszystkie potrzebne materiały w wersji elektronicznej oraz papierowej,
 • jednorazowe hasło do sprawdzianu PSM I (umożliwiającego uzyskanie certyfikatu PSM I), zniżkę w wysokości 40% na zakup hasła do sprawdzianu PSM II,
 • darmową sesję coachingowo-mentoringową dostępną dla uczestników szkolenia w ciągu 2 tygodni od zakończenia kursu,
 • dwa obiady i poczęstunek w czasie trwania szkolenia,
 • po drugim dniu szkolenia trenerzy z przyjemnością pozwolą się zaprosić na "kawę", by nieformalnie porozmawiać o Scrumie, podzielić się historiami z "placu boju" oraz przedyskutować wszelkie sytuacje problematyczne, z którymi być możne się zmagasz.

Co warto zrobić przed szkoleniem?

Zapoznaj się z treścią Scrum Guide oraz podejmij próbę przejścia sprawdzianu Scrum Open assessment i zakończ ją sukcesem.

Polecamy także przeczytanie jednej z książek Kena Schwabera lub "Scrum - A Pocket Guide" autorstwa Gunthera Verheyena.

Przygotuj i zabierz ponadto wszystkie problemy i pytania, a na pewno znajdzie się okazja, aby o nich porozmawiać.

Egzamin i Certyfikat

Uczestnicy w cenie szkolenia otrzymują możliwość jednorazowego podejścia do egzaminu PSM I, a także zniżkę w wysokości 40% na PSM II. Podejście do egzaminu (egzaminów) jest nieobowiązkowe i odbywa się w czasie dogodnym (po szkoleniu) dla Uczestnika.

Egzamin PSM I jest złożony z zamkniętych pytań jedno lub wielokrotnego wyboru rozwiązywanych online. Aby go zdać, trzeba uzyskać, co najmniej 85% punktów.

O ile egzamin na PSM I to głównie pytania teoretyczne, na których odpowiedź można znaleźć w Scrum Guide, o tyle PSM II wymaga dużo większej wiedzy praktycznej. Jest on zdecydowanie trudniejszy, a umiejętności rozwiązywania konkretnych problemów, w sposób zgodny z wykładnią Scrum, na pewno się przydadzą

Uwaga! Jeśli przystąpisz do egzaminu w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie uzyskasz wymaganych 85% punktów, Scrum.org prześle Ci kolejny kupon na drugie darmowe podejście.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków Wojciech Walczak

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Szkolenie Professional Scrum Master w Krakowie" jest Systems Thinkers sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej