To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

SOCIAL MEDIA I BUDOWANIE MARKI DLA TRENERA PERSONALNEGO - KRAKÓW

Witaj

Bardzo nam miło, że zainteresowałeś się naszym szkoleniem. Mam nadzieje, że dostrzegasz wartość social mediów i budowania marki osobistej, tak samo jak my.

Nasze wyniki w social mediach pokazują, że jest to obecnie najważniejsza forma budowania relacji z klientem i kreowania wizerunku jako eksperta.

Dziś każdy świadomy przedsiębiorca korzysta z mediów społecznościowych, obecność na Facebooku, Instagramie lub Youtubie, nie ogranicza się tylko do kontaktów ze znajomymi ale ściśle biznesowych relacji. Trenerzy personalni poprzez umiejętne poruszania się na tych kanałach w postaci projektowania postów, czy budowania marki jako trenera, mogą zdobyć większą ilość klientów na treningi personalne, czy rozpisać większą ilość planów treningowych. Praca zdalna świetnie się sprawdza w połączeniu z prowadzeniem treningów personalnych.

Według statystyk sprzedażowych 46% osób poznało nowe marki przez social media, 47% uważa, że duża liczba fanów wpływa na wiarygodność, a aż 1/3 dokonała już zakupów w social mediach. Te liczby robią wrażenie, biorąc pod uwagę że 21,5 mln Polaków jest obecnych w social mediach.

Przyjdź i przekonaj się, jak możesz rozwijać swój biznes poprzez media społecznościowe!


Do kogo kierujemy szkolenie?

Do trenerów personalnych, którzy chcą odnajdywać się w social mediach i budowaniu marki osobistej. Szkolenie dla praktyków i osób zainteresowanych teorią.


Co wyniesiesz ze szkolenia?

Całą masę niezawodnych technik, wzorców i przykładów z życia wziętych, jak radzić sobie w social mediach i budować markę osobistą. Arkadiusz Tańcula na swoim przykładzie przedstawi Ci jak jemu udało się osiągnąć 100 tysięcy fanów s social mediach, a Jacek Sosnowski pokaże wam jak należy myśleć o Social mediach i odnajdywać się na poszczególnych kanałach, w sposób, który zbuduje przewagę konkurencyjną nad osobami, które nie posiadają takiej specjalistycznej wiedzy.

Nie obiecamy Ci, że po 1-dniowym szkoleniu bez problemu odnajdziesz się w każdej sytuacji, podczas prowadzenia działań w social mediach. Gwarantujemy natomiast, że dostaniesz inspirację i wskazówki, którymi będziesz mógł się posługiwać, by następnie zdobytą pogłębiać wiedzę. To niezbędny krok do tego, by bezbłędnie odkrywać media społecznościowe i budować markę jako trener personalny. 


Masz pytania?

Pisz na socialmediadlatrenera@gmail.com

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków social media trener personalny

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "SOCIAL MEDIA I BUDOWANIE MARKI DLA TRENERA PERSONALNEGO - KRAKÓW" jest Inżynieria Ciała

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej