To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

V edycja Konferencji Event Biznes

19 Października, 08:00 od 307,50 zł
PTAK WARSAW EXPO, Nadarzyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 490,00 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

SOCIAL MEDIA I BUDOWANIE MARKI DLA TRENERA PERSONALNEGO - KRAKÓW

Witaj

Bardzo nam miło, że zainteresowałeś się naszym szkoleniem. Mam nadzieje, że dostrzegasz wartość social mediów i budowania marki osobistej, tak samo jak my.

Nasze wyniki w social mediach pokazują, że jest to obecnie najważniejsza forma budowania relacji z klientem i kreowania wizerunku jako eksperta.

Dziś każdy świadomy przedsiębiorca korzysta z mediów społecznościowych, obecność na Facebooku, Instagramie lub Youtubie, nie ogranicza się tylko do kontaktów ze znajomymi ale ściśle biznesowych relacji. Trenerzy personalni poprzez umiejętne poruszania się na tych kanałach w postaci projektowania postów, czy budowania marki jako trenera, mogą zdobyć większą ilość klientów na treningi personalne, czy rozpisać większą ilość planów treningowych. Praca zdalna świetnie się sprawdza w połączeniu z prowadzeniem treningów personalnych.

Według statystyk sprzedażowych 46% osób poznało nowe marki przez social media, 47% uważa, że duża liczba fanów wpływa na wiarygodność, a aż 1/3 dokonała już zakupów w social mediach. Te liczby robią wrażenie, biorąc pod uwagę że 21,5 mln Polaków jest obecnych w social mediach.

Przyjdź i przekonaj się, jak możesz rozwijać swój biznes poprzez media społecznościowe!


Do kogo kierujemy szkolenie?

Do trenerów personalnych, którzy chcą odnajdywać się w social mediach i budowaniu marki osobistej. Szkolenie dla praktyków i osób zainteresowanych teorią.


Co wyniesiesz ze szkolenia?

Całą masę niezawodnych technik, wzorców i przykładów z życia wziętych, jak radzić sobie w social mediach i budować markę osobistą. Arkadiusz Tańcula na swoim przykładzie przedstawi Ci jak jemu udało się osiągnąć 100 tysięcy fanów s social mediach, a Jacek Sosnowski pokaże wam jak należy myśleć o Social mediach i odnajdywać się na poszczególnych kanałach, w sposób, który zbuduje przewagę konkurencyjną nad osobami, które nie posiadają takiej specjalistycznej wiedzy.

Nie obiecamy Ci, że po 1-dniowym szkoleniu bez problemu odnajdziesz się w każdej sytuacji, podczas prowadzenia działań w social mediach. Gwarantujemy natomiast, że dostaniesz inspirację i wskazówki, którymi będziesz mógł się posługiwać, by następnie zdobytą pogłębiać wiedzę. To niezbędny krok do tego, by bezbłędnie odkrywać media społecznościowe i budować markę jako trener personalny. 


Masz pytania?

Pisz na socialmediadlatrenera@gmail.com

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków social media trener personalny

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "SOCIAL MEDIA I BUDOWANIE MARKI DLA TRENERA PERSONALNEGO - KRAKÓW" jest Inżynieria Ciała

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej