To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 99,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Podstawy Facebook ADS - warsztat praktyczny (Vol. 2)

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona - tylko 25!


✍✍✍✍✍

Podstawy Facebook ADS - warsztat praktyczny

Warsztaty z Facebook ADS, to warsztaty dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę z reklamami. Opowiemy o zaletach korzystania z business managera, stworzymy pierwsze reklamy, dobierzemy odpowiednie grupy docelowe, a następnie nauczymy się w podstawowym zakresie optymalizować stworzone przez nas kampanie. Wszystko na przykładach z życia. Nie tylko na komputerze - również na kartce! Sukces w stworzeniu dobrej reklamy, to jej skuteczne zaplanowanie. :)


✍✍✍✍✍
MIEJSCE:

Office&Cowork Centre Sp. z o.o.
Cystersów 20A

Sala: 2.1


✍✍✍✍✍
SZCZEGÓŁY

Dla każdego przygotujemy notatnik oraz coś do pisania. Podczas warsztatów będzie przerwa kawowa: będą na Was czekały ciepłe napoje i ciacha. Koniecznie zabierzcie ze sobą komputer! Twój udział w warsztatach poświadczy certyfikat Crash Mondays.

Warsztaty są płatne - 40zł netto


✍✍✍✍✍
OSOBY PROWADZĄCA
Anna Ledwoń - Blacha - Fascynatka mediów społecznościowych oraz marketingu internetowego. Dyrektor kreatywny w agencji More Bananas. Założycielka i organizatorka spotkań CRASH Mondays. Autorka licznych artykułów, prelegentka, blogerka. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Technologii informacyjnych w marketingu na Wyższa Szkoła Europejska oraz studia magisterskie z zakresu zarządzania i marketingu na Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie. Współpracowała z takimi markami jak: eurobank, Pandora, Capgemini, Id'eau, Taiwangun, szopi.pl czy Venezia / Unisono. Uważa, że szczerość i pozytywne podejście oraz twarde dane, to podstawa każdych działań marketingowych.

Prywatnie: fanka black metalu uzewnętrzniająca się na badmusickills.pl, miłośniczka gier planszowych, właścicielka dwóch szalonych Jack Russellów. Gdyby nie została specjalistą ds. marketingu, byłaby wedding planerem albo otworzyła kwiaciarnię.Największa pasja: odkrywanie nowych rzeczy!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Podstawy Facebook ADS - warsztat praktyczny (Vol. 2)" jest Anna Ledwoń

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej