To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

Pierwsze kroki w GO | DreamLab Academy #9

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę wiosny trochę GO. Przygotowaliśmy dla Was kolejne warsztaty z cyklu DreamLab Academy, poświęcone zupełnie nowej tematyce. GO to język programowania stworzony w 2009 roku, chwalony przez niektórych za łączenie wydajności z łatwością pisania. Czy to prawda? Macie okazję spróbować na naszych warsztatach wprowadzających w arkana tego języka w Pilot Tower w czwartek 19.04. o godzinie 17:00.

Spotkanie skierowane jest do osób zainteresowanych praktycznym wykorzystaniem języka i poznaniem jego mocnych i słabych stron. Uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę niezbędną do programowania w GO - nauczą się deklarować zmienne, tworzyć instrukcje sterujące, a także poznają model współbieżności w GO. A to wszystko na praktycznych przykładach, napiszemy wspólnie prosty serwer HTTP, który będzie przyjmował od nas zlecenia i pobierał strony do pliku. Warsztat poprowadzą Marcin Kaciuba i Mateusz Greń. 

Wydarzenie jest darmowe, ale niezbędna jest rejestracja. Żeby w pełni skorzystać z warsztatu potrzebne będą: laptop z ładowarką  znajomość przynajmniej jednego z języków programowania. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na podstawie nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana grupa 24 osób. Decydują odpowiedzi (poziom zaawansowania) i kolejność rejestracji.

DreamLab Academy to cykl otwartych, darmowych warsztatów z programowania gdzie specjaliści z DreamLabu dzielą się tym co potrafią najlepiej.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków Marcin Kaciuba Mateusz Greń

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Pierwsze kroki w GO | DreamLab Academy #9" jest DreamLab

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej