To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Pierwsze kroki w GO | DreamLab Academy #9

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę wiosny trochę GO. Przygotowaliśmy dla Was kolejne warsztaty z cyklu DreamLab Academy, poświęcone zupełnie nowej tematyce. GO to język programowania stworzony w 2009 roku, chwalony przez niektórych za łączenie wydajności z łatwością pisania. Czy to prawda? Macie okazję spróbować na naszych warsztatach wprowadzających w arkana tego języka w Pilot Tower w czwartek 19.04. o godzinie 17:00.

Spotkanie skierowane jest do osób zainteresowanych praktycznym wykorzystaniem języka i poznaniem jego mocnych i słabych stron. Uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę niezbędną do programowania w GO - nauczą się deklarować zmienne, tworzyć instrukcje sterujące, a także poznają model współbieżności w GO. A to wszystko na praktycznych przykładach, napiszemy wspólnie prosty serwer HTTP, który będzie przyjmował od nas zlecenia i pobierał strony do pliku. Warsztat poprowadzą Marcin Kaciuba i Mateusz Greń. 

Wydarzenie jest darmowe, ale niezbędna jest rejestracja. Żeby w pełni skorzystać z warsztatu potrzebne będą: laptop z ładowarką  znajomość przynajmniej jednego z języków programowania. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na podstawie nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana grupa 24 osób. Decydują odpowiedzi (poziom zaawansowania) i kolejność rejestracji.

DreamLab Academy to cykl otwartych, darmowych warsztatów z programowania gdzie specjaliści z DreamLabu dzielą się tym co potrafią najlepiej.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków Marcin Kaciuba Mateusz Greń

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Pierwsze kroki w GO | DreamLab Academy #9" jest DreamLab

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej