To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #78

16 Października, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

K3 MASTERCLASS o STYLU, URODZIE i AKTYWNOŚCI

K3 MASTERCLASS  o STYLU, URODZIE i AKTYWNOŚCI

Barbara Kohlbrenner, Blanka Bożena Społowicz i Izabela Stasikowska trzy zaprzyjaźnione kobiety, pracujące z kobietami i dla kobiet postanowiły stworzyć program K3 MASTERCLASS.

Naszym celem jest przekazanie nowoczesnym, wymagającym i mądrym kobietom jak świadomie budować indywidualny styl, jak emanować pięknem i urodą bez względu na wiek oraz w jaki sposób rozwijać aktywność, kształtującą kondycję, rzeźbiącą mięśnie i sprawiającą przyjemność.
Wszystkie wiemy, że w kobietach drzemie ogromna siła. Nasze działania zmierzają do tego, aby uwolnić ten potencjał i pozwolić eksplodować urodzie, energii i mocy!
Obalimy mity i obnażymy ograniczające przekonania.
Jak być wolną, świetnie czuć się w swoim ciele i odważnie podążać za swoimi marzeniami.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy Kobiety już w marcu do Krakowa.


PLAN spotkania K3 MASTERCLASS 23.03.2019 KRAKÓW

10.00-10.30 PRZYWITANIE

10.30-12.00 I MASTERCLASS Barbara Kohlbrenner STYL

12.00-12.30 przerwa na kawę i dyskusje

12.30-14.00 II MASTERCLASS Blanka Społowicz URODA

14.00-15.00 przerwa na lunch

15.00-16.30 III MASTERCLASS Izabela Stasikowska AKTYWNOŚĆ

16.30-17.00 ZAKOŃCZENIE


CENA 350 ZŁ

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.


PROWADZĄCY

Barbara Kohlbrenner

Doradca wizerunkowy, ACC ICF life coach, ekspert wizerunku biznesowego.
Z zamiłowania i pasji jestem doradcą wizerunkowym oraz life coachem. Kocham pracę z ludźmi. Swój zawód traktuję jako misję, bo wierzę, że każdy może wyglądać pięknie i czuć się dobrze ze sobą. Uwielbiam uczucie satysfakcji i dumy, gdy patrzę jak moi podopieczni nie tylko stają się atrakcyjni zewnętrznie, ale przede wszystkim są bardziej pewni siebie, są świadomi swoich mocnych stron i potrafią z nich korzystać.
Ubieram kobiety i mężczyzn, udzielam konsultacji, przeprowadzam metamorfozy, reorganizuję szafy moich klientów, towarzyszę i doradzam w zakupach. Pomagam odnaleźć się w gąszczu ubrań i wypracować styl, który pasuje do osobowości oraz sposobu życia, ułatwia codzienne funkcjonowanie i dodaje pewności siebie. Jako stylistka TVN przeprowadzałam metamorfozy uczestników i wystąpiłam w programie "W poszukiwaniu piękna". Jako life coach prowadzę sesje coachingowe.
Ścieżka rozwoju jako certyfikowany life coach była naturalnym następstwem pracy doradcy wizerunkowego, ponieważ poczułam, że chcę pomagać na głębszym poziomie. Zdałam egzamin ACSTH ICF na Studiach Zawodowych Coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Jestem coachem z międzynarodową akredytacją ACC ICF.
Moim celem jest pomaganie KOBIETOM aby akceptowały siebie, umiejętnie korzystały ze swoich atutów, czuły się piękne oraz miały silne poczucie swojej wartości. 

www.barbarakohlbrenner.pl

Blanca Bożena Społowicz 

Jestem kosmetologiem, pierwszą skin coach w Polsce i autorką książki "Skin coach. Twoja droga do pięknej i zdrowej skóry". Uczę kosmetycznego minimalizmu i tego, jak pielęgnować skórę na co dzień. Wiem, że trwałe rozwiązanie problemów ze skórą jest możliwe wyłącznie dzięki trwałym zmianom, w każdym obszarze życia, dlatego wiedzę i doświadczenie kosmetologa połączyłam z narzędziami coachingowymi.

www.skincoach.pl

Izabela Stasikowska

Jestem trenerem ciała z podejściem holistycznym i z ogromnym szacunkiem do ograniczeń i możliwości moich podopiecznych. Całe życie prowadzę różnego rodzaju treningi i zajęcia, sama ćwiczę i szkolę innych jak ćwiczyć. Zrobiłam wiele kursów, z różnych technik, a jeszcze więcej przeprowadziłam, uczyłam się zarówno na jednych jak i na drugich. Każdy uczeń, uczestnik szkolenia był jednocześnie moim nauczycielem. Spotkałam też na swojej drodze niezwykłych profesorów, którzy otwierali kolejne i kolejne drzwi w tej wspaniałej i fascynującej nauce, jaką jest ludzkie ciało, organizm, energia i ruch.

Od kilku lat zajmuje mnie też energetyka ludzkiego ciała. Jestem terapeutą reiki, przeszłam szereg szkoleń metody dwupunktowej, gry na gongu i uzdrawianie dźwiękiem.

www.izastasikowska.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków Barbara Kohlbrenner Blanca Bożena Społowicz coach Izabela Stasikowska kobieta świadomość zdrowie

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "K3 MASTERCLASS o STYLU, URODZIE i AKTYWNOŚCI" jest BrB&Co Solutions BARBARA KOHLBRENNER

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej