To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

InCommerce - spotkanie branży e-commerce


Celem InCommerce jest przybliżanie uczestnikom różnych aspektów związanych z prowadzeniem e-biznesu, począwszy od wyboru i wdrożenia platformy sprzedażowej, po formy jej promocji online, a kończąc na case'ach wybranych e-sklepów. W ramach wydarzenia zaplanowany jest cykl spotkań w wybranych miastach Polski - między innymi w Krakowie, Białymstoku, Warszawie i Sopocie.

Jeśli chciałbyś by takie spotkanie również odbyło się w Twoim mieście, pisz: kontakt@atomstore.pl

Podczas spotkania w Krakowie będziemy bazować na samych case'ach e-sklepów. Chcemy pokazać realne działania, które przynoszą efekty. Obiecujemy praktyków z branży z wartościowymi prezentacjami :)

Każdy uczestnik otrzyma bloczek na darmowe piwo. W trakcie przerwy dla głodnych nie tylko wiedzy będzie też pizza :)

Po zakończeniu części oficjalnej zapraszamy wszystkich na wspólny networking i after party.

Na spotkanie jest wstęp wolny, po wcześniejszej rejestracji.

Do zobaczenia!

Agenda:
18:00 Rejestracja
18:15 Monika Pabian AtomStore "Najlepsze praktyki w e-commerce - czyli w skrócie: jak stworzyć sklep, który sprzedaje!"
18:40 Marcin Stańdo Sempai "90% wzrost ruchu w serwisie Cocolita.pl przy skuteczności ROAS 1500% dzięki synergii działań SEO, PPC I CM"
19:05 Przerwa
19:25 Bartłomiej Twardosz W.Kruk "Wpływ wizerunku gwiazd na zainteresowanie marką w przełożeniu na e-commerce" - Podsumowanie kampanii opartej na wizerunku jednej z najbardziej rozpoznawalnych ambasadorek marki oraz wyzwania przed jakimi staje e-commerce w obliczu takiej kampanii"
19:50 Marcin Szczur Blue Media "Skracanie ścieżki płatności na przykładzie sklepów opartych o platformę AtomStore"


Organizatorem spotkania jest:

AtomStore

Platforma e-commerce klasy premium. System umożliwia tworzenie sklepów internetowych i systemów B2B. Przeznaczony dla wymagających sprzedawców, którzy szukają elastycznej platformy do rozwijania swojego biznesu. Wraz z platformą oferuje kompleksowe wdrożenie od A do Z. Wszystkie sklepy tworzone są zgodnie z najnowszymi trendami i w technologii RWD.

SEMPAI

Od ponad 11 lat pomaga klientom osiągać jak najwyższe zyski ze sprzedaży online. Działa w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych, świadcząc usługi z zakresu SEO, PPC i analityki webowej. Przez ponad dekadę współpracowała z kilkuset firmami, tylko obecnie obsługuje ponad 200 klientów. Jako certyfikowany Partner Google PREMIUM specjalizuje się w obsłudze sklepów internetowych w zakresie marketingu konwersji. Najlepsza Agencja Generująca Sprzedaż (Ekomersy 2016).

Blue Media

Blue Media jest dostawcą rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży on line - od automatyzacji domowych płatności po kompleksowe, szyte na miarę serwisy dla bankowości elektronicznej. Na rynku firma jest obecna od 1999 roku.

Oferta kierowana do biznesu obejmuje rozwiązania min. dla wystawców faktur, e-handlu, i Banków. Dostarczamy narzędzia do obsługi elektronicznych płatności dla e-commerce, systemy obsługi e-faktur, płatności natychmiastowych, systemy weryfikacyjne i autoryzacyjne oraz systemy do obsługi i wsparcie sprzedaży produktów bankowych.

Działamy zgodnie z wymogami regulatorów i najlepszymi standardami branżowymi. Jesteśmy członkiem Forum Technologii Bankowych przy ZBP. Mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 roku na mocy zgody NBP prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową. Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.incommerce.camp/krakow/

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "InCommerce - spotkanie branży e-commerce" jest AtomStore

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej