To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Dynamika SukcesuKażdy człowiek dąży do osiągania sukcesów w swoim życiu. Sukces jest jednak pojęciem bardzo subiektywnym. Dla każdego człowieka w czasie trwania życia, definicja sukcesu może się zmieniać. W sukcesie nie da się trwać. Jeśli człowiek zrealizuje jakiś cel, uzna go za sukces, potrafi się nim nacieszyć, to po jakimś czasie ten sukces staje się normą, oczywistością. 

Pojawiają się zatem nowe cele, nowe dążenia do sukcesu. I ta sekwencja się ciągle zmienia w czasie.

Sukces nie jest statyczny tylko dynamiczny.

Można postawić pytanie: czy istnieje jedna recepta na sukces dla każdego człowieka?

Obecnie istnieje obfitość nurtów, teorii, nauk, technik, a nawet badań naukowych odpowiadających na pytania: co człowiek musi zrobić, aby był szczęśliwy, czego potrzebuje do szczęścia, aby mógł to uznać za sukces?

I czasami nie wiadomo, czego się uczyć, co wdrażać w pierwszej kolejności, aby mieć rezultaty i osiągnąć sukces.

Czy wiesz co wybrać, na czym się skupić i jaki kierunek należy obrać, aby w swoim życiu osiągnąć swój własny sukces i iść do niego jak najkrótszą drogą?

Odpowiedzią jest to szkolenie.

Opiera się na jednej z najskuteczniejszych mentalnych technologii jaką poznała ludzkość, czyli Dynamice Flow.

Najważniejszy w sukcesie jest człowiek. Ponieważ ludzie są różni, to nie można jedną miarą potraktować każdego człowieka. Istnieje prosta droga składająca się z czterech etapów do trafnego, dedykowanego dla indywidualnego człowieka, określenia jego strategii sukcesu.


Krok 1. Dobrze jest wiedzieć KIM JESTEŚ. Co lubisz, jakie masz naturalne kompetencje, aby z obfitości informacji wybierać te, które są dla Ciebie użyteczne.

Krok 2. Potrzebujesz wiedzieć GDZIE JESTEŚ. Każdy człowiek znajduje się na określonym poziome własnego rozwoju, w różnym stopniu opanował umiejętność obsługi samego siebie. Można to porównać do mapy. Mapa jest użyteczna dopiero wtedy, gdy wiesz, w którym miejscu na tej mapie jesteś. Wtedy dopiero widzisz swoje położenie w całym otoczeniu.

Krok 3. Tutaj czas na określenie DOKĄD CHCESZ DOJŚĆ. Czyli Twój cel, Twój sukces jaki chcesz doświadczyć. W kontekście mapy, określasz dokąd chcesz dotrzeć: nad morze, w góry, do innego kraju?

Krok 4. Teraz jesteśmy gotowi do określenia STRATEGII NA SUKCES. Na Twój sukces. Skoro wiesz kim jesteś i gdzie jesteś oraz dokąd chcesz dotrzeć, to teraz możliwe jest określenie kolejnych kroków jakie masz do wykonania, aby w założonym czasie zrealizować swój cel, osiągnąć sukces. Strategia określona krok po kroku,jest dedykowana dla Ciebie.

Dla każdego człowieka istnieje bowiem JEDNA strategia właściwa na dany moment w CZASIE.

Najważniejsze jest, aby nie robić wszystkiego na raz, nie być w bezsensownej "bieżączce", nie biegać "z pustymi taczkami" albo "bez głowy". Chodzi o to, aby działać właściwie dla siebie, bez pośpiechu i ze spokojem, na dodatek we flow, więc z lekkością i przyjemnością. Rezultaty "przychodzą wtedy same"!  

I całą tą drogę doświadczysz podczas szkolenia DYNAMIKA SUKCESU.


Autor, trener prowadzący: Justyna Liber 


Założycielka firmy szkoleniowej LIBERSO Master Your Flow, która prowadzi szkolenia i doradztwo w zakresie budowy strategii zrównoważonego wzrostu z wykorzystaniem naturalnych talentów członków organizacji klienta. Justyna Liber to niezwykle skuteczna, kompetentna i pełna energii entuzjastka rozwoju efektywności zespołów poprzez odkrywanie i właściwe wykorzystywanie indywidualnych talentów ludzi. Posiada dar mówienia o skomplikowanych tematach w bardzo prosty i przystępny sposób, często z olbrzymią dawką humoru. Posiada 16 - letnie doświadczenie w sprzedaży w międzynarodowych korporacjach,gdzie zarządzała wielomilionowymi projektami, które wymagały natychmiastowego tworzenia zespołów o wysokiej wydajności. 

Przy jej wsparciu blisko tysiąc osób odkryło swoje źródło flow. Ma za sobą ponad 150 dni warsztatowych w organizacjach biznesowych z zespołami, które odkrywały własne możliwości korzystania z flow na poziomie zespołu, co przekładało się na: wzmocnienie poczucia własnej wartości, poprawę komunikacji, wzrost rezultatów biznesowych. Zrealizowała kilkadziesiąt wystąpień publicznych inspirując innych do bycia sobą i umiejętnego korzystania z własnego flow po to, aby doświadczać szczęścia w życiu - nie tylko zawodowym, ale i prywatnym.

OSIĄGNIĘCIA

Politechnika Wrocławska, mgr inż., Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu, tytuł MBA na Uniwersytecie Teeside w Wielkiej Brytanii, tytuł EFG (European Financial Guide) na Europejskiej Akademii Planowania Finansów, akredytowany Flow oraz Performance Consultant Talent Dynamics. Jako Globalny Partner Entrepreneurs Institute Rogera Hamiltona wprowadziła Dynamikę Talentów do Polski w 2014 roku.

PUBLIKACJE

"Zamień Flow na Cash Flow", publikacja w trakcie procesu wydawniczego. Korekta merytoryczna oraz wstęp do polskiego wydania "Strategia Milionera, Spersonalizowana droga do sukcesu finansowego" Rogera Hamiltona, wydawca Onepress.


Jeżeli chcesz uzyskać bardziej promocyjną cenę zadzwoń do nas pod nr 733-250-358. 


Bilet zawiera:

  • udział w szkoleniu
  • przerwa kawowa
  • materiały szkoleniowe
  • certyfikat ukończenia szkolenia

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Organizator szkolenia:

Spatium Development Group Sp. z o.o.


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków Justyna Liber#

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Dynamika Sukcesu" jest Eventun Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej