To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

Cykl szkoleniowy #TEAM "Jak skutecznie wykorzystać Google Analytics do zwiększenia sprzedaży w mojej firmie" - bilety

Serdecznie zapraszamy na #268 spotkanie #TeamKraków i prelekcję: 

"Jak skutecznie wykorzystać Google Analytics do zwiększenia sprzedaży w mojej firmie".

Szkolenie poprowadzi specjalnie dla Was Monika Kołodziejczyk - Digital Analytics Manager!

Monika jest ekspertem w dziedzinie analityki internetowej, performance marketingu, marketing automation, optymalizacji konwersji i tworzenia strategii digital, która pobudza rozwój biznesu i maksymalizuje zyski. Wysoce zmotywowana i nastawiona na osiąganie konkretnych rezultatów. Zrealizowała z sukcesami liczne projekty z zakresu działań online, tworzy rozwiązania biznesowe, analizy, rozwija strategię digital i buduje wizerunek marek. Prowadzi szkolenia jako Trener Akademii Semahead oraz występuje w charakterze prelegenta na wielu konferencjach branżowych m in Polish Business Analytics Summit, e-biznes festiwal, Mobile Trends, semKRK . Od ponad 6 lat obecna w branży marketingu internetowego. Przez 4 lata związana z Grupą Onet jako Performance Marketing Manager. Obecnie od ponad 2 lat w Semahead jako Manager działu Digital Analytics.

W czasie prelekcji Monika podzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniami z praktycznego wykorzystania Google Analytics w codziennych działaniach operacyjnych. Pokaże użyteczne wskazówki i skuteczne metody wykorzystania narzędzia. Jak szybko i skutecznie analizować dane. Jak właściwie raportować i wyciągać użyteczne wnioski? Jak dzięki temu podejmować lepsze decyzje biznesowe i maksymalizować zyski? To wszystko i więcej podczas naszego spotkania! 


Nie zwlekaj - kup bilet już teraz! Ilość miejsc ograniczona!


W ramach wydarzenia czeka na Was:

- networking - zapraszamy już od godz 7mej

- szkolenie - od godz 9tej

- pyszne śniadanie w formie szwedzkiego stołu!


Spotkania w ramach Cyklu Szkoleniowego #TeamKraków prowadzą także: Adrian Gamoń, Katarzyna Wabik, Piotr Gajda, Konrad Ogar, Anna Ledwoń - Blacha oraz Monika Kołodziejczyk.


Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Freelancerem, startupowcem, a może po prostu szukasz nowych źródeł wiedzy? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK to spotkanie jest dla CIEBIE. Już teraz zapisz się na spotkanie i szkolenie klubu rozwojowo-networkingowego TEAM!


#TEAMKraków - co to takiego?


TEAM to krakowski klub networkingowo-rozwojowy. Jego misją jest wsparcie rozwóju firm i przedsiębiorstw poprzez rekomendacje. W myśl zasady - Together Everybody Achieves More - TEAM oprócz skutecznego networkingu oferuje także szansę rozwoju zawodowego. W obrębie grup networkingowych dzielimy się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniami. Regularne szkolenia pomagają m.in. zwiększyć sprzedaż, poprawić komunikację marketingową, podnieść jakość wystąpień publicznych czy lepiej zrozumieć zależności finansowe, jakimi rządzi się współczesny rynek. Cykl Szkoleniowy - Digital Marketing dla firm lokalnych to jedna z wielu propozycji #TeamKraków.

Zapraszamy na spotkania #TeamKraków!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków Monika Kołodziejczyk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Cykl szkoleniowy #TEAM "Jak skutecznie wykorzystać Google Analytics do zwiększenia sprzedaży w mojej firmie"" jest #ThinkDigital

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej