To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

Jutro, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 490,00 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

BITSPIRATION 2017 - bilety

Już w piątek 13 października BITSPIRATION zawita z powrotem do Krakowa. Wsłuchując się w głosy kilku tysięcy uczestników poprzednich edycji, wychodzimy naprzeciw realnym potrzebom przedsiębiorców i startupowców. Zgodnie z hasłem "Change starts with you" chcemy dać Ci niezbędną wiedzę i know-how, niezbędne do rozwoju biznesu w ramach jednej z trzech ścieżek tematycznych.

BITSPIRATION gromadzi CEO, programistów, HRowców oraz marketingowców. To miejsce gromadzące ludzi o różnych kompetencjach, doświadczeniach oraz umiejętnościach - łączy ich jednak pragnienie wiedzy oraz chęć rozwoju biznesu z którym są związani.

Aby zbudować przestrzeń do swobodnego dzielenia się doświadczeniami i problemami podjęliśmy dosyć kontrowersyjną decyzję. Bitspiration jako jedyna konferencja dla startupowców jest zamknięta dla… inwestorów!

Startupowcy: nie martwcie się, po wdrożeniu wszystkich genialnych pomysłów zdobytych w czasie Bitspiration, inwestorzy sami się do Was zgłoszą.

Inwestorzy: jesteśmy po to, by edukować i odpowiadać na problemy startupów. Dzięki wiedzy zdobytej u nas, do Was zgłaszać się będą kompetentne i gotowe do inwestycji zespoły. 

Ścieżki tematyczne:

MARKETING I SPRZEDAŻ

Jeśli pracujesz w dziale marketingu, lub odpowiadasz za pozyskiwanie klientów ta ścieżka jest dla Ciebie. Dowiesz się w jaki sposób budować wizerunek spójnej marki w świecie nowych technologii i mediów społecznościowych. Chcemy rozmawiać o tym, jak zbudować poprawny marketing, który będzie działał na potrzeby działu sprzedaży, zdefiniujemy cele marketingu i ustalimy jakie są kolejne kroki sprzedaży. Przedyskutujemy jak wprowadzać startupy na rynek lokalny a następnie globalny, czego wymagać od agencji.

SKALOWANIE IT

Sukces wielu dzisiejszych biznesów zależy od tego, czy potrafią odpowiednio szybko i skutecznie skalować rozwiązania IT. W ramach tej ścieżki, dedykowanej działom technicznym a także osobom zarządzającym firmom, porozmawiamy o głównych zagrożeniach, problemach. Poznamy sprawdzone rozwiązania od osób, które przeszły tą ścieżkę i chcą się dzielić doświadczeniem oraz know-how.

HR ORAZ ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM

Problem znalezienia odpowiedniego pracownika dotyka każdej branży. Gdy już uda nam się go pozyskać, napotykamy kolejny - jak sprawić, by chciał pozostać w firmie i współtworzyć jej sukces. W ramach ścieżki odpowiemy na wiele nurtujących pytań dotyczących tworzenia i zarządzania zespołami oraz różnymi strukturami w obrębie firmy. Nie może Cię zabraknąć jeśli pracujesz z ludźmi lub za nich odpowiadasz.


Więcej najświeższych informacji na facebooku, twitterze oraz stronie internetowej.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "BITSPIRATION 2017" jest PROIDEA Sp z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej