To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Autoprezentacja w biznesie część I - Komunikacja w biznesie

Praktyczne, całodzienne szkolenie, o którym uczestnicy mówią "energetyczne i pełne wiedzy".

Jeśli pracujesz z ludźmi, to wiesz, że dobra współpracy zawsze bazuje na efektywnym porozumiewaniu się. Najczęstszym źródłem nieporozumień jest brak precyzji w komunikacji czy brak dostosowania języka do odbiorcy. Opanuj więc umiejętność wyrażania swoich myśli i bądź świadom mowy własnego ciała, a zyskasz na pewności siebie i polepszysz swoje relacje biznesowe i prywatne.

Szkolenia Autoprezentacja w biznesie to dwa osobne spotkania*:
· Komunikacja w biznesie (część I) - 25 sierpnia 2018
· Wizerunek w biznesie (część II) - 8 września 2018

*materiał szkoleniowy uzupełnia się. Nie wymaga uczestniczenia w obydwu spotkaniach. Jednak zachęcamy do pracy zarówno nad efektywną komunikacją jak i spójnym wizerunkiem.

Dla kogo?

  • Dla właścicieli firm, managerów, pracowników
  • Dla osób, które pracują zespołowo
  • Dla osób, które pracują z ludźmi - stylistów, dietetyków, handlowców, konsultantów
  • Dla osób, które myślą o założeniu swojego biznesu
  • Dla osób, które chcą rozwinąć umiejętności autoprezentacyjne.

Cel

Celem szkolenia jest usprawnienie komunikacji dla osiągania większej skuteczności biznesowej. Skuteczna komunikacja to nie tylko mówienie i słuchanie, a umiejętność, dzięki której budujemy dobre relacje i odczytujemy to, co niewypowiedziane.

Najwięcej wynosimy z tego, co sami wypracujemy, dlatego stawiamy na dużą ilość ćwiczeń praktycznych, ćwiczeń w parach, dyskusji, wystąpień.

Dodatkowo

BONUS - Podczas szkolenia otrzymasz możliwość nagrania swojego wystąpienia na kamerę. Po szkoleniu prześlemy Ci mailowo Twoje nagranie wraz ze szczegółowym feedbackiem rozwojowym.

KILKA SŁÓW O NAS:

Autokreacja to mix biznesu i psychologii. Kierujemy się do przedsiębiorców i dbamy o ich dobry PR, czyli o dobrą autoprezentację podczas spotkań biznesowych oraz wystąpień publicznych. Współpracując z nami podczas szkoleń i konsultacji indywidualnych, dostaniesz wiedzę oraz konkretne narzędzia, dzięki którym poczujesz się swobodniej w relacjach biznesowych oraz zbudujesz swoją markę osobistą - silną i autentyczną.
Więcej o nas znajdziesz na stronie: www.autokreacja.net/o-nas

Marlena Momot
Współtworzę Autokreację oraz wspieram Project Managerów w firmie ABB, pomagając rozwijać ich potencjał oraz stawiać kolejne kroki na ścieżce kariery. Uważam, że wysoko rozwinięte kompetencje miękkie to połowa sukcesu zawodowego, druga połowa to dobre relacje.
Dziecięcą pasję do aktorstwa przerodziłam w miłość do występów na sali szkoleniowej. Szkolenia opieram na swoich przeżyciach i pracy warsztatowej, wierząc, że czerpiemy z tego, do czego sami dochodzimy.

Alina Osowska
Współtworzę Autokreację, a przy tym zajmuję się psychologią i marketingiem, budując doświadczenie na połączeniu pracy kreatywnej z analizą. Uważam, że obserwacja to ważny składnik skutecznej komunikacji, ponieważ pozwala szybko reagować na sygnały innych.
Na sali szkoleniowej dzielę się swoim pragmatycznym podejściem do osiągania celów. Psychologię społeczną traktuję jako narzędzie, dzięki któremu podejmowane działania są gwarantem skuteczności.


OPINIE:

"Bardzo pomocne szkolenie na temat autoprezentacji w biznesie! Przeprowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze, jednak nie pozbawione profesjonalizmu.
Duża dawka wiedzy, popartej badaniami naukowców, pomaga spojrzeć na siebie z innej perspektywy i przeanalizować swoje mocne i słabe strony.
Polecam w 100%, dziewczyny robią super robotę!"
- Daga Tworkowska - koordynatorka Przedsiębiorczej Kobiety w Białymstoku

"Alina i Marlena to osoby pełne pasji! Ewidentnie robią to, co kochają! Warsztaty, które prowadzą są konkretne i na temat. Pełne przykładów i ćwiczeń do zastosowania od zaraz. Pełen profesjonalizm, a przy tym autentyczność, która dziś jest prawdziwym wyróżnikiem. Jeśli chcesz się lepiej prezentować i skutecznie przekazać światu, to czym się zajmujesz - skorzystaj z oferty szkoleń Autokreacji!"
- Michał Szczepanek - psycholog biznesu, specjalista online marketingu, www.michalszczepanek.pl

"Wspaniały duet trenerek o ogromnej empatii, świetnym warsztacie oraz szacunku i intuicji do ludzi. Chętnie dzielą się wiedzą, inspirują i dodają innym skrzydeł! Na szkoleniach doskonale się uzupełniają i perfekcyjnie korzystają ze swoich mocnych stron, dając z siebie innym to, co w nich najlepsze. Zachowują przy tym najwyższe standardy pracy, w których człowiek, wartości i przestrzeń mają dla nich znaczenie. Praca z nimi jest wielką przyjemnością. Mają tę moc!"
- Paulina Zuń

Płatność

Kup bilet przez Evenea lub zrób przelew bezpośrednio na konto bankowe:

94 1140 1010 0000 5158 5300 2410
tytułem: Autoprezentacja w biznesie_imię nazwisko


Sprawdź zakładkę Agenda, by prześledzić plan szkolenia
oraz zakładkę Organizator, by lepiej nas poznać!Do zobaczenia na szkoleniu!

Marlena Momot i Alina Osowska


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków Alina Osowska autoprezentacja biznes komunikacja Marlena Momot startup szkolenie

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Autoprezentacja w biznesie część I - Komunikacja w biznesie" jest Autokreacja Alina Osowska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej