To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

15 Grudnia - 16 Grudnia
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

5 najważniejszych trendów w marketingu internetowym, które Twoja marka może wdrożyć od zaraz.

5 najważniejszych trendów w marketingu internetowym, które Twoja marka może wdrożyć od zaraz.


Trendy są nieodłączną częścią niemal każdej dziedziny życia. Każdego roku branżowe media marketingowe publikują szereg zestawień i podsumowań trendów na nadchodzący rok. Aby ułatwić wybór tych najbardziej odpowiednich dla Twojego biznesu - Bartłomiej Daniłoś przedstawi Wam 5 najważniejszych kierunków rozwoju marketingu internetowego, które będziecie mogli wdrożyć w działania marketingowe Waszej marki. Podczas spotkania poznacie wady i zalety każdego z nich. Dzięki temu, Twoja marka będzie mogła wyjść o krok do przodu przed konkurencję. Biorąc udział w spotkaniu, poznasz bliżej video marketing, temat personalizacji w marketingu, narzędzia transmisji na żywo, content marketing oraz "mikto momenty". Są to najbardziej "gorące" trendy w marketingu, które Twój biznes, niezależnie od skali i wielkości, może wdrożyć każdy z Was.


Bartłomiej Daniłoś - COO w OFFON Agency. Współzałożyciel i COO agencji marketingowej OFFON Agency. Ekspert w zakresie wykorzystania video online w social media marketingu. Specjalista w zakresie strategicznego planowania i wdrażania kampanii reklamowych w serwisach YouTube, Facebook oraz Instagram. Wykładowca studiów podyplomowych Marketing Internetowy na Akademii Górniczo-Hutnicznej w Krakowie. Trener podczas czterech edycji Certyfikowanego Social Media Managera.


Serdecznie zapraszamy! Czeka na Was 12 miejsc!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "5 najważniejszych trendów w marketingu internetowym, które Twoja marka może wdrożyć od zaraz." jest Idea Bank

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej