To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 010,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

14. edycja "Rak nie boli. Badaj się i Żyj!" - bilety

Podczas 14. edycji "Rak nie boli. Badaj się i żyj!" Instytut Face and Body sfinansuje aż 85 nieodpłatnych badań, konsultacji i zabiegów specjalistycznych!Myśląc już o kolejnym, październikowym wydarzeniu w 2017 roku, zachęcamy do wsparcia akcji wykupując Cegiełkę "Badaj się i żyj!".

20 badań znamion skórnych (do 5 zmian), w kierunku wczesnego wykrywania zmian nowotworowych skóry. Badanie w ramach cegiełki lekarz wykona urządzeniem Mole-Mate w Face and Body Institute. Więcej o urządzeniu: http://raknieboli.pl/badanie/ 

✔ 13 badań trychologicznych to zaproszenia na diagnozę skóry głowy i włosów. Jest to badanie z wykorzystaniem mikrokamery umożliwiające diagnozę przyczyny: wypadania włosów, łysienia, przesuszania się lub przetłuszczania się skóry głowy, łupieżu i innych. Dodatkowo trycholog dopasuje domową pielęgnację skóry głowy.

13 konsultacji z zakresu kosmetologii leczniczej to analiza skóry, szczególnie w przypadku problemów skórnych: trądziku młodzieńczego, czy trądziku po 30 roku życia, trądziku różowatego. Dodatkowo specjalista dopasuje domową pielęgnację skóry i plan ewentualnego leczenia.

13 konsultacji z zakresu kosmetologii leczniczej to analiza skóry połączona z pierwszym zabiegiem likwidacji naczynek lub owłosienia, szczególnie w przypadku problemów skórnych: napadowego rumienia, atopii skóry, skóry wrażliwej i alergicznej oraz nadmiernego owłosienia skóry twarzy i ciała. Konsultacja może zostać połączona z próbą zabiegu laserowego - zamykania naczynek lub trwałej depilacji twarzy i ciała, urządzeniami QuadroStar Pro Yellow oraz LightSheer. Więcej informacji tutaj: http://medyczne-fbi.pl/laseroterapia/

13 konsultacji z zakresu kosmetologii korekcyjnej połączonych z pierwszym zabiegiem likwidacji blizn lub rozstępów to spotkanie z kosmetologiem dotyczące leczenia skóry z bliznami potrądzikowymi, pooperacyjnymi i pozabiegowymi oraz rozstępami. Specjalista zbada bliznę, określi stopień jej zaawansowania i dobierze odpowiedni rodzaj terapii. Chętne osoby będą mogły poddać się pierwszemu zabiegowi likwidacji blizn - z użyciem KARBOKSYTERAPII MEDYCZNEJ - o której więcej informacji znajduje się tutaj: http://medyczne-fbi.pl/karboksyterapia-krakow/

13 konsultacji z dietetykiem klinicznym, w trakcie konsultacji wykonana zostanie analiza składu ciała, określenie wskaźnika masy ciała BMI, zawartości mięśni i tkanki tłuszczowej w organizmie, a także wiek metaboliczny organizmu. Sprawdź jak należy przygotować się przed pierwszym spotkaniem z dietetykiem klinicznym Anną Jasińską: http://medyczne-fbi.pl/zintegrowana-konsultacja-dietetyczna/

Dostępna jest również Cegiełka "Badaj się i żyj!" WSPIERAM PROFILAKTYKĘ o wartości 9 zł wspierająca profilaktykę znamion skórnych oraz październikową edycję w 2017 roku.

Badania wykonywane będą w siedzibie Face and Body Institute 23.04.2017r. w godzinach 10:00-17:00, przy ul. Starowiślnej 4/1 w Krakowie.

Kupując cegiełkę - wybierasz konkretne badanie lub konsultację na podaną na bilecie godzinę. Prosimy o punktualne przybycie - z góry przepraszamy za ewentualne opóźnienia.

Dzięki kweście zorganizowanej podczas 13. edycji akcji (październik 2017), jesteśmy w stanie zorganizować 14-tą edycję w kwietniu 2017r.

Zaproś na wydarzenie znajomych! Przyjdź, zbadaj się i ciesz się zdrowiem!

Dołącz do nas na Facebooku : https://www.facebook.com/events/605884136277877

Serdecznie zapraszamy.

Wiem… nie boję się… badam się… żyję zdrowo i szczęśliwie.

***

... życie ludzkie ma wartość bezcenną, a każdy powinien dbać o swoje zdrowie, aby móc godnie żyć jak najdłużej. A jednak co jakiś czas każdemu trzeba o tym przypominać, namawiać do badań diagnostycznych, które pomagają zwalczyć najgroźniejsze choroby w zalążku...

Roman Ptak Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice

Akcja profilaktyki nowotworów skóry "Rak nie boli. Badaj się i żyj!" organizowana przez Face and Body Institute odbywa się dwa razy w roku. W kwietniu, w dniu walki z czerniakiem, oraz po wakacjach. Z każdym rokiem akcja zwiększa swój zasięg i pozwala na jeszcze skuteczniejszą profilaktykę. Instytut każdego roku finansuje pulę bezpłatnych badań znamion skórnych, ale również tak jak np. podczas zeszłorocznej, kwietniowej 10 edycji, uczestnicy mogli skorzystać także z porad innych specjalistów: trychologa, psychologa, onkologa czy dietetyka. Wydarzeniu towarzyszyły wykłady, warsztaty edukacyjne oraz spotkania z osobami, które wygrały walkę z chorobą.
Historia naszych działań dostępna jest na : http://raknieboli.pl/historia/

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "14. edycja "Rak nie boli. Badaj się i Żyj!"" jest Face and Body Institute

Zobacz na mapie

Face and Body Institute

ul. Starowiślna 4/1, Kraków

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej