To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 310,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 390,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie!

Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z Biurem Pełnomocnika Prezydenta ds. Inwestorów Kluczowych i Zatrudnienia oraz Koszalińską Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają na:

"Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie!"

- bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców w ramach inicjatywy "Internetowe Rewolucje dla Firm"


Prelegentami będą Doradcy "Internetowych Rewolucji dla Firm", którzy zarówno opowiedzą o darmowych narzędziach wspomagających działania marketingowe i sprzedażowe w Internecie, jak i wyjaśnią, w jaki sposób skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji dotyczących skutecznego wykorzystania Internetu w danej firmie.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną konkretne, ogólnodostępne narzędzia, z których Doradcy "Internetowych Rewolucji dla Firm" korzystają na co dzień.

Zajęcia będą posiadać formę interaktywnych wykładów, podczas których prowadzący omówią poszczególne narzędzia na przykładach z sali, dzięki czemu przedsiębiorcy zyskają wiedzę umożliwiającą późniejsze samodzielne wykorzystanie prezentowanych rozwiązań. Jakie zagadnienia zostaną poruszone? Między innymi:

  • Daj się znaleźć tym, którzy Cię szukają!
  • Bądź dostępny dla użytkowników lokalnych.
  • Czy pamiętasz o użytkownikach mobilnych?
  • Pamiętaj, że liczy się szybkość!
  • Czy analizujesz to co robisz?
  • Jeśli myślisz o eksporcie.
  • Gdzie zdobywać wiedzę?

Ostatnie 15 minut spotkania przeznaczone zostanie na pytania od uczestników, a po zakończeniu zajęć przewidziany będzie czas na networking oraz bezpośrednie rozmowy z Doradcami "Internetowych Rewolucji dla Firm".

Wszystkich przedsiębiorców zachęcamy do zgłaszania udziału w spotkaniu!


Do zobaczenia 20 września w Koszalinie! Zaproś znajomych na Facebook »»»»

Uwaga: funkcjonujesz w Szczecinie lub okolicy i Koszalin Ci nie po drodze?
Zapisz się na spotkanie w Szczecinie 21 września:
www.inp-szczecin.evenea.pl


Prelegent

Prezentujemy sylwetkę głównego prelegenta spotkania, a zarazem koordynatora Doradców "Internetowych Rewolucji dla Firm" w naszym regionie:

Karolina Maj - MBA, Project Manager, Business Coach.

Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Internetowe Rewolucje, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group, Magazyn Twój Film.

Swoje bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Interaktywny wykład prowadzony przez Karolinę już 20 września w Koszalinie. Do zobaczenia!


O inicjatywie "Internetowe Rewolucje dla Firm"

Google Polska wspólnie ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców realizuje projekt "Internetowe Rewolucje dla Firm", którego celem jest udzielanie przedsiębiorcom bezpłatnych, indywidualnych konsultacji na temat skutecznego wykorzystania Internetu w biznesie przez 30 dedykowanych Doradców zlokalizowanych w całej Polsce. Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców - jako jedna z pierwszych organizacji w Polsce - został wytypowany przez ZPP na koordynatora projektu w województwach zachodniopomorskim, wielkopolskim i lubuskim.

Pozytywne komentarze przedsiębiorców, którym wiedza zdobyta podczas konsultacji pomogła sprawniej realizować działania marketingowe w Internecie, zachęciły nas do zorganizowania bezpłatnych warsztatów dla szerszego grona przedsiębiorców. Na miesiąc wrzesień planujemy przynajmniej dwa tego typu spotkania.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Koszalinie wydarzenia Koszalin Karolina Maj Robert Bodendorf

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie!" jest Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

Zobacz na mapie

Urząd Miejski (sala nr 300)

Rynek Staromiejski 6-7, Koszalin

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej