To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Dni Otwartych Drzwi - lekcje pokazowe

Dni Otwartych Drzwi 

LEKCJE POKAZOWE
AKADEMIA NAUKI KOSZALIN

wrzesień 2019

Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci.
Rozpoczynamy kolejny rok fascynującej przygody na kursach Akademii Nauki. Podczas Dni Otwartych zaprezentujemy Wam w jaki sposób możemy rozwinąć zdolności matematyczne oraz umiejętność biegłego uczenia się i czytania u dziecka, oraz wzmocnić jego poczucie własnej wartości. W tym roku nowością u nas będą zajęcia z zakresu nauki i rozwoju umiejętności językowych: angielski, niemiecki i chiński.

Znajdź odpowiednią lekcję i zapisz siebie oraz swoje dziecko. Gwarantujemy, że będzie to ciekawa przygoda poznawcza!

lub dzwoniąc do nas - tel. 733 278 182.

Serdecznie zapraszamy :)

Terminy:
Lekcje pokazowe: 17-19 września oraz 24-26 września

Dodatkowo dla chętnych osób:
Dzień otwarty w Akademii Nauki Koszalin: sobota 21.09.2019 r. godz. 11.00-13.00


Miejsce:
Niepubliczna Placówka Oświatowa Akademia Nauki Koszalin

ul. Mieszka I 30 lok.303, Koszalin 

www.AkademiaNauki-Koszalin.pl
biuro@akademianauki-koszalin.pl
www.facebook.com/AkademiaNaukiKoszalin


Harmonogram:

LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH
środa: 18.09 lub wtorek: 24.09; godz. 17.00-18.00

Mały Odkrywca - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci przedszkolnych i rodziców

Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka. Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom i eksperymentom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania w języku ojczystym oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

Mali Mistrzowie Matematyki - Lekcja pokazowa dla dzieci 6-letnich i rodziców

Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody "Math Circle" profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

Mały Podróżnik - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci przedszkolnych i rodziców

Przekonasz się, jak w przyjemny sposób Twoje dziecko doświadcza stawiania pierwszych kroków z językiem obcym (do wyboru: język angielski, niemiecki lub chiński). Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się komunikować się w języku obcym. Podczas wirtualnych wypraw mali podróżnicy nauczą się słówek i wyrażeń przydatnych w codziennych sytuacjach, gdyż będą się ich uczyć poprzez zabawę w kontekście danej sytuacji, co sprzyja ich zapamiętywaniu.


LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI SZKOLNYCH
wtorek: 17.09 lub czwartek: 26.09; godz. 17.00-18.00

Mądre Dziecko - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I i IV oraz rodziców

Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji.
Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie "poradzę sobie" i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

Uczeń z Charakterem - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI oraz rodziców

Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.

Nastolatek z Klasą - Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży z klas VII i VIII

Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik (w tym pamięciowe, relaksacji, koncentracji) na naszych zajęciach młodzież wyrabia nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ ma to na wyniki konkursów czy egzaminów. Dowiesz się również, jak poprzez specjalnie skonstruowane ćwiczenia, młody człowiek może rozwinąć poczucie własnej wartości oraz uczyć się radzić sobie z własnymi emocjami.


LEKCJE POKAZOWE PROGRAMÓW "MISTRZOWIE MATEMATYKI"
dla dzieci szkolnych I-VII klasa
czwartek: 19.09 lub środa: 25.09; godz. 17.00-18.00

Zobaczysz, jak fascynująca może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak "bawimy się" matematyką powodując rozwój myślenia strategicznego poprzez pobudzanie wyobraźni przestrzennej, umiejętności wnioskowania oraz analizowania zadań tekstowych, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody "Math Circle" profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Koszalinie wydarzenia Koszalin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Dni Otwartych Drzwi - lekcje pokazowe" jest Niepubliczna Placówka Oświatowa Akademia Nauki Koszalin

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej