To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Piątek, 17:30 - 20:30 60,00 zł
QAL Group, Grudziądz

OpenReaktor #70 + premiera książki ABC Blockchaina

Jutro, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Szkolenie na prowadzącego strzelanie (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Startup Poland Camp Kielce #1

Ruszamy z zapisami na pierwszą edycję Startup Poland Camp w Kielcach! Od września w całej Polsce startuje cykl wydarzeń, które mają na celu ożywicie lokalnej społeczności startupowej. Pierwszą edycję SPC merytorycznie wspiera Google.

Startup Poland Camp Kielce #1 odbędzie się 11.10.17 o godz. 18:00 w Instytut Dizajnu w Kielcach. Tematem spotkania będą sposoby pozyskiwania finansowania dla startupu.
W czasie wydarzenie wystąpi trzech prelegentów, a po części oficjalnej czeka nas część networkingowa. Oczywiście nie zapomnieliśmy o pizzy! :))))
Szczegółowa agenda już wkrótce. Stay tuned!

Na wydarzeniu spotkacie się z:

Konrad Gawłowski - jest Menadżerem Inwestycyjnym w grupie Satus Venture. W swojej przygodzie ze światem start-upów pracował z ponad 200 projektami, co pozwoliło mu wyspecjalizować się w dziedzinie SaaS oraz E-marketing. Posiada własny portfel Spółek, gdzie jako Członek Rad Nadzorczych doradza biznesowo oraz optymalizuje koszty działalności. Prywatnie jest fanem piłki nożnej oraz kuchni śródziemnomorskiej.


dr Paweł Smółka. Partner i Członek Zarządu Nanovision.vc, Dyrektor ds. badań i rozwoju w Advisio.pro, Członek Komitetu Sterującego polskiego oddziału Strategic and Competitive Intelligence Professionals (SCIP.org). Specjalizuje się w wywiadzie biznesowym w służbie innowacyjności oraz wykorzystaniu wiedzy z zakresu nauk behawioralnych do wspierania procesów zarządzania innowacją.

Diana Czarnecka. Specjalista w Departamencie Rozwoju Innowacji Polskiego Funduszu Rozwoju. Odpowiedzialna m.in. za stworzenie i rozwijanie portalu startup.pfr.pl oraz opracowanie mapy polskiego ekosystemu innowacji. Pierwsze kroki na ścieżce zawodowej stawiała w Polskim Radiu Lublin. Później, redaktor prowadząca magazynu Marketer+", a także PR Manager jednej z warszawskich agencji marketingowych. Absolwentka Kolegium MISHuS KUL. Prywatnie pasjonatka marketingu, nowych technologii, internetu rzeczy i językoznawstwa.


Organizator: Startup Poland

Sponsor: Google

Partnerzy wydarzenia: Instytut Dizajnu w Kielcach, Kielecki Park Technologiczny, Inwestuj w Kielcach.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Kielcach wydarzenia Kielce

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Startup Poland Camp Kielce #1" jest Instytut Dizajnu

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej