To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Bielsko-Biała

Środa, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Qubus Hotel Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Wtorek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

Reklamówka #5 - przegląd reklam zakazanych

Kontrowersje, kombinacje, napięcia i lawirowanie pomiędzy skomplikowanymi przepisami prawa to motywy przewodnie kolejnej Reklamówki, czyli przeglądu reklam zakazanych. Tym razem podczas wydarzenia dowiemy się, jak twórcy reklam prześlizują się pomiędzy wyboistymi meandrami prawa, aby zareklamować to, czego reklamować nie wolno. Nie zabraknie także produkcji budzących kontrowersje. Jedno jest pewne: Reklamówka #5 to wydarzenie dla widzów o mocnych nerwach. 

Plan spotkania:

18.30 Pierwszy blok reklam
19.00 Prelekcja Prelekcja nr 1 w Polsce, czyli co ma prawo do przekazów handlowych?
Wykład Kuby Zawadzkiego 
Choć mogłoby się wydawać, że w zakresie publikowania i emisji przekazów handlowych w Polsce panuje styl rodem z USA - czyli "wolna amerykanka" - to w rzeczywistości obowiązują dość szczegółowe ograniczenia. Czy sam przekaz handlowy to wyłącznie reklama? Co wolno, czego nie wolno i jak "pójść po bandzie"? Co czeka tych, którzy dołączą do grona smutnych, ukaranych reklamodawców? Po Prelekcji nr 1 wszystko to stanie się jasne - jak słoneczko z reklamy Heyah.
19.30 Drugi blok reklam


Biogram: 
Kuba Zawadzki - były copywriter, a obecnie aplikant adwokacki, na co dzień zajmujący się szeroko pojętym prawem gospodarczym w gliwickiej kancelarii. Twierdzi, że praktycznie wie więcej o reklamie, niż przeciętny prawnik i teoretycznie więcej o prawie, niż przeciętny marketingowiec. Postanowił o tym opowiedzieć. Prywatnie fan Arsenalu Londyn. Uczcijmy to minutą ciszy [*].


ORGANIZATOR
Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu To uczelnia z 25 letnią tradycją nauczania mieszcząca się w Sosnowcu. Szkoła stale powiększa swoją ofertę kierunków - początkowo skupiona na zarządzaniu i marketingu, teraz swoje miejsce mogą znaleźć tam również studenci pedagogiki, ochrony środowiska, filologii angielskiej, a nawet politologii. To pierwsza niepubliczna szkoła wyższa w Sosnowcu.

PARTNER MERYTORYCZNY
Kava Studio Agencja kreatywna, która zajmuje się brandingiem, komunikacją i projektowaniem graficznym. Pomaga start-upom, jak i doświadczonym markom zaistnieć. Zajmuje się też całą masą własnych projektów, a najnowszym z nich jest właśnie Reklamówka. Kava to świeżość, energia i oryginalność. Kava pobudza umysł i wyobraźnię. Wreszcie Kava sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i swobodnej wymianie poglądów.

Patroni medialni:
Idea Hub
Nowy Marketing
Polskie Stowarzyszenie Public Relations

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Katowicach wydarzenia Katowice

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Reklamówka #5 - przegląd reklam zakazanych" jest Gabinet Cosmeo

Zobacz na mapie

Strefa Centralna

Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej