To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Prezentacja Narzędzi Efektywności Szkoleń - Plan Działań Wdrożeniowych i Komunikacja motywacyjna

Zapraszamy do udziału w krótkiej prezentacji narzędzi przygotowywanych przez Trenerów Inkubatora Standardu HRD BP, będącego częścią nowatorskiego projektu wdrożenia na polskim rynku: Standardu Partnerstwa Biznesowego w Rozwoju Kapitału Ludzkiego (HRD BP), w charakterze Gościa - Eksperta Rynku Szkoleń.

Prezentacje trwają 90 minut. W tym czasie uczestnicy prezentują swoje narzędzia, a Państwo, jako Goście oceniają je i dają krótką informację zwrotną.w zakresie:

  • Oceny z perspektywy własnych doświadczeń oraz specyfiki własnej organizacji, ale także realiów rynku
  • Konfrontacji prezentowanych propozycji z własnymi oczekiwaniami wobec tego typu narzędzi.
  • Wskazówek do dalszej pracy nad zaprezentowanymi narzędziami i rozwiązaniami.

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie PSTD oraz czołowy portal branży szkoleniowo-rozwojowej HRPolska.pl jest skierowany do profesjonalistów zajmujących się rozwojem kapitału ludzkiego, tzn.: trenerów, coachów, specjalistów ds. szkoleń i rozwoju, konsultantów HR. Głównym jego celem jest podniesienie efektywności biznesowej usług HRD, Standard HRD BP jest oparty o systemowe, efektywne zarządzanie projektami szkoleniowo-rozwojowymi, skupione na osiąganiu określonych, mierzalnych celów biznesowych dzięki właściwej realizacji i rzetelnej ewaluacji procesu inwestowania w Kapitał Ludzki. Standard HRD BP ma stworzyć przedsiębiorstwom możliwość znalezienia na rynku szkoleniowym trenerów/coach'ów i firm, które potrafią sprostać takiemu wyzwaniu.

Ideą Inkubatora Trenerów HRD BP jest "wyposażenie" uczestników w paletę narzędzi pozwalających na transformację procesów szkoleniowych, w kierunku realnych potrzeb klientów na rynku. W związku z powyższym, na każdym zjeździe odbywa się tzw. "Sesja Konfrontacji Rynkowej", czyli spotkanie z Ekspertami HR, którzy oceniają prezentowane przez Uczestników Inkubatora narzędzia.

BONUSEM JEST MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA INFORMACJI O MOŻLIWOŚCIACH DOFINANSOWANIA SZKOLEŃ OD 50% DO 80% NIEZALEŻNIE OD WIELKOŚCI I CHARAKTERU ORGANIZACJI

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Katowicach wydarzenia Katowice Alan Kusz Paweł Kopijer szkolenia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Prezentacja Narzędzi Efektywności Szkoleń - Plan Działań Wdrożeniowych i Komunikacja motywacyjna" jest Stowarzyszenie PSTD

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej