Konferencja Bezpieczna Sprzedaż - biletyCODZIENNIE SPRZEDAJESZ...

Sprzedaż to najważniejsza kompetencja - dzięki doskonaleniu tej umiejętności tworzymy rewelacyjne zespoły, świetne firmy, fenomenalne wartości, które zmieniają świat. Wśród wielu spotkań, szkoleń i konferencji mówiących o technikach sprzedaży, o marketingu, zoptymalizowaniu procesu sprzedaży - przedstawiamy produkt, który daje jeszcze większą wartość związaną ze sprzedażą - jej najważniejszy aspekt "BEZPIECZEŃSTWO". Zaprosiliśmy do współtworzenia tego wydarzenia kolekcjonerów marzeń, którzy zmieniają świat. Przedsiębiorcy, menadżerowie do których skierowana jest konferencja dostaną bardzo praktyczną wiedzę jak sprawić, aby to co robią zawsze zostało spieniężone, jak w całym swym wciąż powtarzalnym procesie sprzedaży zadbać o bezpieczeństwo dla firmy i to bez względu na jej wielkość.


Naszym prelegentem będzie Mateusz Grzesiak, który przedstawi nam kierunki w nowoczesnych technikach sprzedaży. Maraton zdarzeń, z którym mamy do czynienia na co dzień sprawia, że nie zawsze przywiązujemy uwagę do najlepszych rozwiązań - często decydujemy się na te, których używaliśmy do tej pory. Mateusz Grzesiak wskaże nam jak dotrzeć przez sprzedaż na szczyt.


Dyrektor Narodowy organizacji rekomendacji biznesowych Mateusz Bacański powie o pozyskiwaniu klientów z rekomendacji jak to wpływa na nasze relacje w biznesie. Wiele firm deklaruje, iż rekomendacja jest ważnym elementem pozyskiwania klienta, kontrahenta - dowiemy się jak zbudować strategię pozyskiwania i utrzymywania takich partnerów biznesowych. 


Za sprawą nowych technologii świat przeobraża się na naszych oczach. Fintech (innowacje w świecie usług finansowych) i zabezpieczanie danych to ważny element budowania nowoczesnych modeli biznesowych. Piotr Motłoch z firmy zabezpieczającej dane wskaże jak to co posiadamy - informacje i wiedzę chronić przez nieuprawnionym wykorzystaniem. Gonitwa technologiczna trwa - dowiesz się jak zabezpieczyć to co masz najcenniejszego czyli informacje.


Za sprawą technologii oczekiwania klientów wyznaczają trendy w biznesie -stąd Rahim Blak wskaże nam jak e-wolucja w sprzedaży wpłynie na jej zwiększenie i poprawę bezpieczeństwa w tym zakresie. Zmiana w mediach społecznościowych to forma, której warto poświęcić czas aby bezpiecznie rozwijać swoją sprzedaż.


Jak już wiesz jak sprawić aby sprzedawać więcej, w krótszym czasie, objąć wpływem większą ilość klientów - wtedy warto pomyśleć i zadbać o to aby wszelkie te działania miały swoje odzwierciedlenie w twoich zyskach - realnie, na koncie bankowym. Katarzyna Karcz - właścicielka Kancelarii Prawno - Windykacyjnej opowie o windykacji innej niż myślisz. W tej części dowiesz się jak cały proces sprzedaży ułożyć w bezpieczny schemat, aby pozyskać właściwego klienta, wynegocjować umowę, którą obie strony mogą i chcą dotrzymać.

Bezpieczeństwo to cecha zaawansowanej sztuki sprzedaży.

Więcej informacji na stronie http://bezpiecznasprzedaz.pl

Mówcy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Prelegentami

Jacek Walkiewicz


Psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców ( www.mowcy.pl). Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykład na TEDxWSB umieszczony na YouTube ma ponad 1.5 miliona odsłon. Autor książek "Pełna MOC życia" i "Pełna MOC możliwości" (również w wersji audiobook czytanego przez autora). Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. Właściciel autorskiej księgarni "Pełna MOC słów" na ul. Chmielnej 10 w Warszawie. Prywatnie żonaty (żona Monika), ojciec czwórki dzieci, pasjonat turystyki kempingowej.


Mateusz Grzesiak

Nauczyciel, psycholog i trener biznesu. Szkoli międzynarodowo od ponad 13 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich (m.in. Niemcy, Anglia, Irlandia, Włochy, Polska) i latynoskich (m.in. Ekwador, Meksyk, Brazylia, Kolumbia). Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele przez dostarczanie narzędzi psychologii interdyscyplinarnej w czterech obszarach biznesu i życia osobistego: marketingu i sprzedaży, samorealizacji i relacji, kultury i wartości, przywództwa i zarządzania.

Napisał jedenaście bestsellerowych książek, jest autorem licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe  w Polsce i zagranicą. Pracuje z m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata. Na profilach społecznościowych obserwuje go ponad 350 tysięcy fanów. Wdraża projekty, konsultuje,
prowadzi warsztaty i szkolenia, wydaje produkty cyfrowe na wielu rynkach, wykłada na uczelniach wyższych, jest prezesem spółki i stoi na czele grupy badawczej Instytutu Starway.


Katarzyna Karcz


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Kierunku Prawo oraz Kolegium Zarządzania Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej im.Karola Adamieckiego w Katowicach - w ramach Herzburg Kolleg Katowice (HKK). Dotychczasowe doświadczenie zawodowe - praca w dziale prawnym spółki giełdowej świadczącej w ramach outsourcingu usługi związane z utrzymaniem, poprawą oraz odzyskiwaniem płynności finansowej przedsiębiorców wykorzystuje obecnie w ramach prowadzonej przez siebie firmy SUDEO. Jako prawnik brała udział w projektach związanych z prywatyzacją, postępowaniach upadłościowych, sądowych i egzekucyjnych. Jest autorką dedykowanych programów działania i formularzy usprawniających zarządzanie i kontrolę należności w firmie. Doradca i ekspert spółek osobowych, kapitałowych świadczący również pomoc prawną osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą. Prowadzi szkolenia   z szeroko pojętej windykacji, zarządzania należnościami, płynnością finansową, metodyki sporządzania kontraktów oraz sposobów ich zabezpieczania.


Mateusz Bacański

Mateusz związał się z biznesem 8 lat temu, kiedy wraz z przyjacielem założyli drukarnię offsetową. Działalność poligraficzna okazała się niełatwym zadaniem, z powodu działania na jednym z najbardziej konkurencyjnych rynków w Europie, jakim jest Małopolska. Mateusz, wykorzystując swoje umiejętności sprzedażowe zdołał w 5 lat rozwinąć biznes od 2 do 30 pracowników, osiągając wyniki finansowe rzędu 5 mln złotych. Obecnie PromoPrinting wchodzi w skład grupy spółek z branży reklamowej PromoHolding, a Mateusz wykorzystuje swoje bogate doświadczenie będąc jej Wiceprezesem. Firma Mateusza zgromadziła od tamtej pory ponad 500 zadowolonych klientów, w tym BMW i Neckermann.
Swoją przygodę z BNI, największą organizacją rekomendacji biznesowych, rozpoczął 7 lat temu, kiedy jego firma nie stosowała jeszcze efektywnych strategii sprzedażowych. Mateusz przyznaje, że na początku nie rozumiał idei networkingu, niemniej szybko zmieniło się to dzięki członkostwu w krakowskiej grupie BNI Kings. Mateusz od 2013 roku jest Dyrektorem Narodowym BNI Polska i skupia się na rozwoju BNI w Polsce, pomagając przedsiębiorcom rozwijać swój biznes poprzez rekomendacje.
Aktywnie uczestniczy również w życiu młodych przedsiębiorców. W roli prelegenta występuje na licznych spotkaniach biznesowych m.in Festiwal BOSS, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości czy Konferencja dla Młodych Przedsiębiorców. Ukończył ratownictwo medyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Rahim BlakRahim Blak - CEO i współzałożyciel click community - agencji social media oraz platformy aplikacji click apps. Koncentruje się na marketingu społecznościowym ze szczególnym naciskiem na social commerce i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SaaS. Najnowszy startup edrone pozycjonuje jako "Pierwszy CRM dla e-commerce". Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, jest członkiem rady przedsiębiorców ASP w Krakowie, prowadzi zajęcia z e-marketingu i social media na MBA w Łodzi, Prelegent wielu konferencji. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach z serii #ZrozumiećBiznes. Wierzy, że tworzenie Startupów jest sztuką. Jego życiową pasją jest ciągłe wychodzenie ze strefy komfortu, because “life begins at the end of your comfort zone".
Piotr MotłochOd ponad dziesięciu lat zajmuje się przekładem języka bezpieczeństwa internetowego, inżynierów i oficerów bezpieczeństwa IT, na język normalnych ludzi. Jego codzienna praca to sprzedaż specjalistycznych rozwiązań przeznaczonych do ochrony sieci komputerowych, wykonywanie testów bezpieczeństwa, oraz ulubione zajęcie, audytowanie ludzi. Twierdzi, że nie ma zabezpieczeń idealnych, a użytkownicy Internetu twierdzący że są bezpieczni po prostu mieli do tej pory bardzo dużo szczęścia. Jak wykorzystać technikę na swoją korzyść, jak zadbać o bezpieczeństwo informacji oraz jak technika wpływa na skuteczność i bezpieczeństwo naszych transakcji.
Krystian Dudek


Właściciel Instytutu Publico - firmy szkoleniowej i agencji PR. Trener biznesu, wykładowca akademicki, ekspert, komentator, praktyk i szkoleniowiec z zakresu public relations, marketingu, sprzedaży, komunikacji promocyjnej i kryzysowej, wystąpień publicznych oraz marketingu politycznego. Łączy wiedzę naukową z bogatym doświadczeniem praktycznym, ubierając to w lekką formę, która zapada w pamięć. Ma na koncie kilka tysięcy godzin szkoleniowych zrealizowanych dla kilkuset podmiotów (m.in. z zakresu komunikacji w sprzedaży). Jakość jego szkoleń potwierdzają liczne referencje i opinie uczestników, którzy piszą: "Prostota, z jaką została przekazana wiedza zdumiewa. Inspirator." "Jest charyzmatycznym mówcą i skarbnicą wiedzy""Chodzący wulkan pozytywnej energii, którą uwielbia dzielić się z innymi."
Prowadził i konsultował kilkadziesiąt kampanii wyborczych; pomagał wprowadzać na rynek marki; sprzedawać produkty, usługi i idee. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych i eksperckich, a także komentarzy dla największych mediów w Polsce: TVP, TVN, TVP Info, TVN24, Polsat News, Gazety Wyborczej, Polityki, Dziennika Zachodniego, Home&Market, Gazety Finansowej czy Pulsu Biznesu. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. President of International Public Relations Center. Członek Rady Etyki PR (2012-2016). Laureat Wyróżnienia Specjalnego "LEW PR 2013" oraz nagrody branżowej "PRoton 2014", przyznawanej profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, odznaczającym się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem; wyznaczającym standardy w branży PR i przyczyniającym się do sukcesu firm, dla których pracują.


Program wydarzenia

Konferencja odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


7.00 - 8.30  Rejestracja

8.45 - 9.00  Powitanie

9.10 - 10.00   Jacek Walkiewicz

10.00 - 10.30  Piotr Motłoch

10.30 - 11.00  Przerwa kawowa

11.00 - 11.30  Mateusz Bacański

11.30 - 12.30  Katarzyna Karcz

12.30 - 13.30  Lunch

13.30 - 14.15  Rahim Blak

14.15 - 15.00  Krystian Dudek

15.00 - 15.30  Przerwa kawowa

15.30 - 17.00  Mateusz Grzesiak


Więcej informacji na stronie http://bezpiecznasprzedaz.plOrganizator nie przewiduje zwrotu biletów za wyjątkiem odwołania imprezy 

od 190,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Katowicach wydarzenia Katowice Jacek Walkiewicz Katarzyna Karcz Krystian Dudek Mateusz Bacański Mateusz Grzesiak Piotr Motłoch Rahim Blak

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Konferencja Bezpieczna Sprzedaż" jest Kancelaria Prawno-Windykacyjna ,,SUDEO'' Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  SILVER
Skrypt szkoleniowy
Imienny certyfikat
Bufet kawowy

Podana cena jest kwotą brutto i zawiera podatek VAT 23%
11 Kwietnia 2017, 07:00 190,00 zł
  GOLD
sektor GOLD
Skrypt szkoleniowy
Bufet kawowy
Imienny certyfikat VIP
Lunch
Książka z autografem Mateusza Grzesiaka

Podana cena jest kwotą brutto i zawiera podatek VAT 23%
11 Kwietnia 2017, 23:00 390,00 zł
  Pakiet grupowy SILVER 1
Podana cena jest kwotą brutto i zawiera podatek VAT 23%
25 Marca 2017, 23:59 1 596,00 zł
  Pakiet grupowy SILVER 2
Podana cena jest kwotą brutto i zawiera podatek VAT 23%
25 Marca 2017, 23:59 3 042,00 zł
  Pakiet grupowy SILVER 3
Podana cena jest kwotą brutto i zawiera podatek VAT 23%
25 Marca 2017, 23:59 4 389,00 zł
  Pakiet grupowy SILVER 4
Podana cena jest kwotą brutto i zawiera podatek VAT 23%
25 Marca 2017, 23:59 5 985,00 zł
  Pakiet grupowy GOLD 1
Podana cena jest kwotą brutto i zawiera podatek VAT 23%
25 Marca 2017, 23:59 1 995,99 zł
  Pakiet grupowy GOLD 2
Podana cena jest kwotą brutto i zawiera podatek VAT 23%
25 Marca 2017, 23:59 3 792,00 zł
  Pakiet grupowy GOLD 3
Podana cena jest kwotą brutto i zawiera podatek VAT 23%
25 Marca 2017, 23:59 5 489,00 zł
  Pakiet grupowy GOLD 4
Podana cena jest kwotą brutto i zawiera podatek VAT 23%
25 Marca 2017, 23:59 7 484,99 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Zobacz na mapie

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

plac Sławika i Antalla 1, Katowice

Polecamy także:

TRENING KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ  1.0 - MOWA CIAŁA

8 Kwietnia, 10:00 - 13:00 90,00 zł
Pracownia Rozwoju Osobistego, Wrocław

Teoria U w praktyce coachingowej / Lublin

Czwartek, 17:00 - 20:00 50,00 zł
Hotel Wieniawski, sala szkoleniowa poziom -1, 20-027 Lublin

Opłata za śniadania - luty - marzec 2017 (Katowice)

Piątek 246,00 zł
Hotel Katowice, Katowice

Festiwal SEO 2017

19 Maja, 16:00 259,90 zł
MCK Katowice, Katowice

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej