To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

V edycja Konferencji Event Biznes

19 Października, 08:00 od 307,50 zł
PTAK WARSAW EXPO, Nadarzyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 490,00 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

Cykl "Od zera do biznesu" - modelowanie biznesowe metodami Lean Startup i Customer Development

Ilość miejsc: 10 (Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Weźmiemy pod uwagę listę rezerwową.)

Temat: Od zera do biznesu - modelowanie metodami Lean Startup Customer Development

Jakie działania należy podjąć, aby założyć własny biznes? Jak przeobrazić swój pomysł na biznes w realnie i silnie prosperujące przedsiębiorstwo?

Zapraszamy już 25.09 (poniedziałek) na pierwsze warsztaty z cyklu "Od zera do biznesu" w katowickim Idea Hub. Podczas pierwszej odsłony wydarzenia zostanie poruszony temat modelowania biznesowego metodami Lean Startup i Customer Development.

W czasie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak prowadzić swoją firmę w zmiennych warunkach rynkowych, a także w jaki sposób uzyskać rentowny model biznesowy.

Wydarzenie poprowadzi Rafał Pawlus - zawodowo spełnia się jako Agile Project Manager, gdzie zajmuje się iteracyjnym, przyrostowym podejściem do organizacji pracy zespołów w celu zapewnienia rozwoju nowych produktów w interaktywnej formie oraz w sposób elastyczny. Z zamiłowania zajmuje się modelowaniem biznesowym. Zorganizował wiele wydarzeń, począwszy od cyklu konferencji dotyczących zwiększania efektywności produkcji, po serię warsztatów z tworzenia modeli biznesowych. Na co dzień zajmuje się zarządzaniem projektami informatycznymi. Miłośnik zwinnego podejścia do każdego projektu i redukcji marnotrawstwa.

Celem cyklu szkoleniowego "Od zera do biznesu" jest uściślenie wiedzy przyszłych, jak i młodych przedsiębiorców dotyczącej zakładania własnej działalności. Dodatkowym celem jest umożliwienie im szybszego przeobrażania konceptu na biznes w realnie i silnie prosperujące przedsiębiorstwo w oparciu o wiedzę, którą będą mogli nabyć podczas wydarzenia. Cykl obejmuje liczbę 8 spotkań, podczas których uczestnicy zdobędą cenną wiedzę potrzebną do założenia własnej, wymarzonej działalności.

Wydarzenie skierowane jest do przyszłych przedsiębiorców, startupowców, mikroprzedsiębiorców, freelancerów oraz studentów zrzeszonych w inkubatorach przedsiębiorczości.

W wydarzeniu może wziąć udział 10 osób. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie jest bezpłatne. Rozpoczynamy o godzinie 18.00!

Przed wzięciem udziału w spotkaniu, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych. Idea Hub umieści galerię zdjęć z wydarzenia na swoim fanpage.
Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Katowicach wydarzenia Katowice biznes katowice Rafał Pawlus warsztaty

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Cykl "Od zera do biznesu" - modelowanie biznesowe metodami Lean Startup i Customer Development" jest Idea Hub Katowice

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej