To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Jak rozmawiają szczęśliwi ludzie - warsztat rozwojowy dla par - bilety

 "Jak rozmawiają szczęśliwi ludzie" to warsztat o tym, jak mówić i jak słuchać, tak aby małżeństwo było niewyczerpywalnym źródłem szczęścia, jak rozmawiać, by druga strona czuła, że stoimy za nią murem.

Celem warsztatu jest pogłębienie więzi pomiędzy małżonkami, wzmocnienie poczucia jedności oraz polepszenie umiejętności dawania wsparcia.

W trakcie warsztatu uczestnicy zapoznają się z formą rozmowy, która umożliwia okazanie zrozumienia, budowanie przyjacielskiej więzi, pogłębienie relacji. W psychologii taki rodzaj dialogu nazywany jest "rozmową redukującą stres". Każdy z uczestników będzie miał możliwość przećwiczenia i wypróbowania z drugą osobą nowo zdobytej wiedzy.

Warsztat składa się z dwóch modułów:
1. ćwiczenia mające rozwinąć i pogłębić zdolność empatii

2. ćwiczenia pozwalające na prowadzenie rozmów małżeńskich, które umożliwią dawanie wsparcia, redukowanie stresów, budowanie przyjacielskiej więzi, okazanie zrozumienia.

Część zadań oparta jest na materiałach opracowanych przez Gottman Institute.

Prowadzący: Justyna Zorn i Roman Miotke

Od 2002 roku wspólnie przemierzamy świat. 11 lat temu powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK. Jesteśmy przeszczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w kursach i warsztatach dotyczących relacji prowadzonych przez najlepszych terapeutów i trenerów w Polsce i na świecie - z Johnem i Juli Gottman na czele. Oboje też skończyliśmy kurs "Podstawy terapii par i małżeństw" organizowany przez Klinikę Małżeńską w Krakowie.

Od dwóch lat prowadzimy warsztaty dla par będących na różnych etapach związku pomagając im pogłębić więź i umocnić relację. Na warsztatach dzielimy się doświadczeniem własnym, jak i tym zdobytym na kursach i szkoleniach.

Bazując na doświadczeniu i wiedzy z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że najważniejsze w związku jest zaangażowanie: im więcej włożysz, tym więcej otrzymasz.


Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim mamy interdyscyplinarne podejście do związków i relacji. Opieramy się na badaniach naukowych łącząc wiedzę z psychologii, neurobiologii i socjologii. Uważamy, że bardzo ważne jest, aby metody pracy dopasować do potrzeb uczestników, a nie uczestników do metody.

Na warsztatach podzielimy się doświadczeniem własnym jak i tym zdobytym na kursach i warsztatach. Choć jesteśmy szczęśliwym małżeństwem mamy za sobą ciężkie i bolesne chwile. Musieliśmy zmierzyć się z chorobą naszego synka i olbrzymią niemocą, która spotkała nas w czasie nasilenia choroby. Te doświadczenia, choć trudne, w konsekwencji umocniły nasz związek.

W trakcie warsztatów podzielimy się z Wami naszymi, sprawdzonymi sposobami, dzięki którym pokonaliśmy trudności i jesteśmy jeszcze bardziej RAZEM.


Masz wątpliwości czy warto? Chcesz zrobić prezent a nie wiesz czy spodoba się mężowi/żonie?

Kup bilet i przyjdź na warsztaty. Jeżeli nie spodobają ci się. Zwracamy 100% wartości biletu.

Więcej informacji na:

https://www.facebook.com/WarsztatyRozwojoweDlaPar/

https://mechanikamilosci.pl/


Zobacz również:

szkolenia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Jak rozmawiają szczęśliwi ludzie - warsztat rozwojowy dla par" jest P.H> 'ARNIKA' ZENONA SZCZEPKOWSKA-MIOTKE

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej