IX Misja handlowa do Chicago

O misji

W dniach 7-16 listopada 2017 r. grupa polskich pośredników weźmie udział w organizowanej po raz dziewiąty Misji handlowej do Chicago. Dołącz, by zgłębić jeden z najbardziej rozwiniętych rynków obrotu nieruchomościami na świecie.

Do udziału w wyjeździe zapraszają organizatorzy - Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Chicago Association of REA LTORS® (CAR).


Program

Program corocznych misji obejmuje wizyty w biurach nieruchomości, urzędach miejskich uczestniczących w transakcjach obrotu nieruchomościami, stowarzyszeniu CAR, National Association of REALTORS®, Polish-American Chamber of Commerce (PACC), spotkania i wykłady, zwiedzanie zabytków i atrakcji w centrum miast.

Szczegółowy program misji wkrótce!


Wyjątkowa okazja

Tegoroczna misja odbywa się bezpośrednio po zakończeniu największego wydarzenia branży nieruchomości na świecie - Konferencji NAR, która w tym roku odbędzie się właśnie w Chicago. Zachęcamy uczestników misji do udziału w tym ważnym wydarzeniu - więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.nar.realtor/convention.nsf/

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem WSPON: mstanik@wspon.org.pl, GSM: +48503606283 lub rejestrację z podaniem wymaganych danych kontaktowych.


Zasady udziału

Uczestnicy pokrywają koszty przelotu oraz pobytu. Biuro WSPON udziela pomocy w rezerwacji biletów oraz pokoi hotelowych lub mieszkań. Osoby, które muszą ubiegać się o wizę otrzymają imienne zaproszenie od władz Chicago Association of REALTORS®.

Udział bezpłatny

Zarejestruj się

Zobacz również:

szkolenia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "IX Misja handlowa do Chicago" jest Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomociami

  Rodzaj Dostępne do Liczba
  REJESTRACJA
31 Października 2017, 23:59

Chicago

Polecamy także:

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej