To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 349,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Pojutrze, 19:00 - 21:00 24,99 zł
Warszawa, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

23 Marca - 24 Marca
Strzelnica FSO, Warszawa

infoShare AI Roadshow - Lublin

Lublin to kolejne miasto na mapie infoShare AI Roadshow. To właśnie tutaj eksperci infoShare zdradzą tajniki nowoczesnego wykorzystywania machine learning, artificial intelligence i data science w tworzeniu software'u i projektowaniu jego architektury. infoShare AI Roadshow to kolejny cykl darmowych meetupów, dzięki którym zdobywacie nową wiedzę, nowe kontakty i nowe doświadczenia.

Spotkajmy się! Na mapie infoShare AI Roadshow znalazły się największe miasta w Polsce. Nasze meetupy, to:

  • data science,
  • machine learning,
  • artificial intelligence,
  • doświadczeni praktycy i eksperci,
  • networking w nieformalnej atmosferze przy pizzy i kraftowym piwie,
  • konkurs z nagrodami.

Przyjdź na nasz meetup jeśli jesteś:

▪️ junior i mid level developerem chcącym zacząć przygodę z AI/ML,

▪️ front-end jak i backend developerem, devopsem, testerem, specjalistą od security, chcącym poznać wpływ AI/ML na swoją branżę,

▪️ doświadczonym developerem szukającym przykładów i doświadczeń z zastosowanych produkcyjnie technologiach i metodach,

▪️ team leaderem, szefem działu IT, poszukującym przykładów użycia i możliwych zastosowań AI/ML w biznesie.


W czasie prelekcji można zadawać pytania i dzielić się wątpliwościami, a po eksperckiej części zapraszamy Was do wspólnego jedzenia pizzy i próbowania kraftowego piwa, które przygotowaliśmy specjalnie na okoliczność spotkań z Wami. Udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy, ale liczba miejsc topnieje, więc rezerwujcie datę i wypełnijcie formularz rejestracji. 


AGENDA:

17.15 - 17.30 Rejestracja uczestników

17.30 - 17.40 Przywitanie i rozpoczęcie

17.40 - 18.20 Sieci neuronowe w służbie audio /  Rafał Pilarczyk

18.20 - 19.00 Niestandardowe metody Machine Learning: podnoszenie efektywności biznesu przez zastosowanie podejścia symulacyjnego / Tomasz Brzeziński

19.00 - 19.10 Przerwa

19.10 - 19.50 Usługi poznawcze, dane oraz ich analiza na podstawie case study sektora Telco oraz Oil and Gas / Dorian Nikoniuk

19.50 - 20.30 Teraz - najlepszy czas na rozpoczęcie przygody z uczeniem maszynowym / Wojtek Ptak

20.30 - 21.30 Networking Pizza & Piwo


PRELEGENCI:

Rafał Pilarczyk - Doktorant Politechniki Warszawskiej, na co dzień zajmuje się poprawą jakości ludzkiej mowy z wykorzystaniem sieci neuronowych w Babblelabs https://babblelabs.com/. Wcześniej pracował w Samsung R&D Poland (2016-2018) i zajmował się wizją komputerową oraz przetwarzaniem sygnałów audio. Poza czytaniem artykułów lubi uczyć się nowych technik, języków programowania oraz poznawać nowe narzędzia do pracy. Jest typem osoby, która stawia praktykę ponad teorią i stara się być interdyscyplinarna w swojej pracy dlatego korzysta z takich narzędzi jak: Python, C++, Matlab, Golang, shell script.

Tomasz Brzeziński - Chief Data Scientist w iTaxi, odpowiedzialny za tworzenie i optymalizację algorytmów opartych na danych. Za swoją główną kompetencję uważa umiejętność wyszukiwania dziur w rozumowaniu, podważanie założeń i zadawanie trudnych pytań. Lubi rozwiązywanie problemów niestandardowymi metodami oraz znajdowanie analogii pomiędzy pozornie odległymi zjawiskami. Certyfikowany trener biznesu. Fan strategicznych gier planszowych.

Dorian Nikoniuk - absolwent Fizyki Technicznej na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej. Pasjonat Chmury, przede wszystkim rozwiązań z zakresu uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Od ponad roku w Microsoft. Prywatnie wielki fan piłki nożnej, polskiej także.

Wojtek Ptak - Współzałożyciel i konsultant grupy eksperckiej Intelligene oraz CTO w firmie FreshMail, gdzie rozwija zespół oraz pracuje głównie nad rozwiązaniami biznesowymi opartymi o analizę danych na wielką skalę z wykorzystaniem Machine Learning oraz AI. Tam wraz z zespołem współtworzy nowoczesne rozwiązania zwalczające spam i phishing, które opiera się o zastosowania AI w skali dziesiątków milionów wiadomości e-mail każdego dnia. Twórca warsztatów z zakresu ML, aktywnie wspierający działalność DataWorkshop. Uwielbia też wyzwania z zakresu transformacji oraz rozwoju architektury w złożonych systemach biznesowych, w których główny nacisk kładzie się na głębokie zrozumienie potrzeb łączących perspektywy różnych użytkowników i interesariuszy. Wielki zwolennik Event Driven Architecture i Event Stormingu.
Więcej informacji na www.roadshow.infoshare.pl.

KONTAKT: martyna@infoshare.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Lublinie wydarzenia Lublin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "infoShare AI Roadshow - Lublin" jest infoShare Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej