To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Akademia Biznesu Pod Palmami

Akademia Biznesu czyli konkretna, sprawdzona i skuteczna wiedza najlepszych praktyków sprzedaży, kontaktów biznesowych i motywacji. W blasku afrykańskiego słońca,  pod palmami, w komfortowych warunkach. Tydzień szkoleń z zakresu biznesu i rozwoju osobistego. Indywidualne doradztwo, kontakty biznesowe i integracja. Piękne rafy koralowe, słońce, plaża, relaks, wypoczynek i skuteczny biznes. Komfortowy hotel, nieziemskie przysmaki (wersja all inclusive), kolorowe drinki, wiele atrakcji i rozrywki. Gorące lato w środku polskiej zimy! 🙂

W programie : 

- najskuteczniejsze warsztaty sprzedażowe;

- skuteczne nawiązywanie kontaktów biznesowych;

- automotywacja;

- inwestycje dla równowagi.

Również indywidualne doradztwo, dla Ciebie i Twojej firmy.

Wartość pakietu samych szkoleń to minimum 5000 zł, Ty zapłacisz jedyne 3590 zł za całość wraz z przelotem, pobytem, wyżywieniem all inclusive i atrakcjami w komfortowym hotelu przy rafie koralowej w słonecznym Egipcie!!! Cena tylko w ofercie first minute, następnie rośnie. Zaliczka 30%, pozostała część przed wyjazdem. Możliwość negocjacji ceny dla większej grupy. 

Możliwość opłaty 10% wartości w Zielony Polska Waluta Lokalna.

Organizator wyjazdu, renomowane biuro podróży TUI. W cenie ubezpieczenie, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Po zapisaniu się w formularzu, biuro prześle dokładne warunki umowy na Państwa adres mailowy. 

Prelegenci: 

Robert Oskwarek - twórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, od ponad dwudziestu lat przedsiębiorca, inwestor, a przede wszystkim trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do celu. Występował na dziesiątkach gal, konferencji, warsztatów i szkoleń w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wieloma polskimi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. W ich trakcie opowiadał o wszystkim, co ma wartość dla słuchacza, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro, przez zmianę codziennych nawyków . Uczy nas obsługi własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia pokazując, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.

Robert Sienczewski- ekspert z dziedziny budowania marki osobistej, PR, networkingu i sprzedaży. Posiada 20-letnie doświadczenie w biznesie i doradztwie biznesowym. Skarbnica kontaktów. Ma w swojej bazie telefony do wielu znanych biznesmenów, celebrytów i polityków. Współpracuje z prestiżowymi organizacjami biznesowymi m.in. Klubem Integracji Europejskiej i Zielony Polska, Waluta Lokalna.

Krzysztof Pilch - inwestor, Trener i Mentor Finansowy. Absolwent studiów MBA i prestiżowego cyklu szkoleń Quantum Leap T. Harva Ekera. Poprzez 1-dniowe warsztaty oraz indywidualny mentoring, daje szansę wypracować bezpieczeństwo i wolność finansową z zachowaniem równowagi w życiu. W swoim życiu wykorzystuje zasady, których naucza. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, iż w ciągu siedmiu lat osiągnął stan wolności finansowej. W ramach prowadzonego w ostatnich latach mentoringu finansowego, pomógł wielu Klientom w znaczącej poprawie sytuacji życiowej i finansowej. Właściciel firmy i prezes zarządu oraz współwłaściciel firmy Stolgraf Plus. Menedżer w branży finansowej. Jest mentorem wielu przedsiębiorców. Wspiera ich w rozwoju własnego biznesu, motywuje do działania, określa kluczowe obszary do pracy i wskaźniki efektywności. Posiada rozległą bazę kontaktów biznesowych i umie z nich robić użytek, kojarząc ze sobą przedsiębiorców, którzy wzajemnie mogą sobie pomóc. Jest inwestorem i właścicielem kilku nieruchomości oraz gruntów w Świdnicy i w województwie dolnośląskim, plany oszczędnościowo-inwestycyjne posiada cała jego rodzina, wliczając w to także dzieci. Jako specjalista ds. inteligencji finansowej, pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do sukcesu życiowego i finansowego.

Bartek Ślazyk - praktyk sprzedaży z dużymi sukcesami,  ponad 5.500 osób zaproszonych na płatne na spotkania biznesowe, bezpłatnych nie liczy. Podpisywał kontrakty (branża reklamowa) z takimi firmami jak: Coca-Cola, Pepsico, Unilever, Kraft Jacobs, Winiary i wieloma innymi. Pozyskał, w ciągu pół roku, większości wrocławskiego budowlanego rynku hurtowego, i kontraktu z jedną z czołowych firm budowlanych w Europie. Zdobywał rynki dla czołowej firmy z branży dodatków spożywczych, pomagając budować ją od zera. Twórca i koordynator krajowy czołowej organizacji kontaktów biznesowych w Polsce, Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP, w ramach którego zorganizował ponad 250 eventów biznesowych. Broker Roku Zielony Polska Waluta Lokalna. Jednocześnie, jako trener, szkoli wielu handlowców i właścicieli firm, osiągając wspaniałe wyniki wzrostu skuteczności od 30 do 700%. Zwolennikiem konkretnych działań, nie teoretyzowania. Współpracuje z licznymi mediami, udzielając wywiadów i pisząc artykuły ("Radio RAM, "Nowa Sprzedaż", "Dziennik Polski", "Nasz Głos Poznański", "Kapitał Dolnego Śląska" i kilka innych) . Występował na scenie obok takich sław, jak Robert Cialdini, Mateusz Grzesiak, Generał Roman Polko i wielu innych. Wyróżnienie "Pozytywista Roku", pod patronatem Min.Gospodarki oraz srebrnym medalem Kongregacji Przemysłowo-Handlowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej za wspieranie MŚP. 

Masz pytania? Dzwoń: tel. 602-777-943


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w hurghada wydarzenia Hurghada

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Akademia Biznesu Pod Palmami" jest PWP Projekt Wspierania Przedsiebiorczości

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej