To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Droga Kobieto ♥

W jakimkolwiek wieku jesteś...
I na jakimkolwiek etapie Twoje życia...

Może odcinasz kupony i celebrujesz życiowe sukcesy...

A może wręcz odwrotnie - jesteś w czarnej dziurze, w poczuciu bezradności i pustki...

Masz wspaniałą rodzinę, partnera, dzieci, a może jesteś zagorzałą singielką lub skaczesz z kwiatka na kwiatek w oczekiwaniu na tego jedynego....

Jesteś przebojowa, otwarta i towarzyska...

Lub też raczej powściągliwa w okazywaniu uczuć i zdystansowana do ludzi i świata...

Jedno jest pewne, a właściwie dwie rzeczy: Jesteś wyjątkowa, własnie taka, jaka jesteś. I jest dla Ciebie miejsce w naszym kobiecym kręgu.


Z potrzeby serca, z pragnienia dzielenia się z kobietami i realizacji mojej życiowej misji asystowania ludziom w ich przemianie, z potrzeby do tworzenia przestrzeni na wyrażanie siebie prawdziwych - bez masek, w konfrontacji z lękiem, obawą, w poczuciu zaufania, że to właściwa droga - rok temu zainicjowałam w Grudziądzu pierwszy Krąg Kobiet.

I tak od roku wspólnie zasiadamy w Kręgu, aby zasilać swoją kobiecość i sięgać do Źródeł prawdziwej Kobiecej Mocy, tek często w nas uśpionej. Nie wysłuchanej.

My, Kobiety, we współczesnym świecie, tak często wchodzimy w męskie role, biorąc na siebie często zbyt wiele, same potrafiąc wszystko robić najlepiej, zatracamy naszą naturalną kobiecą miękkość i delikatność. Wewnętrznie jesteśmy bardzo silne i jakże często tą siłą staramy się emanować na zewnątrz wchodząc w męskie role, równocześnie pozbawiając mężczyzn obszarów do wykazania się, w których moglibyśmy dawać im prawdziwe uznanie... To błędne koło. Dlatego czas wrócić do Siebie, do Siebie prawdziwej, do Źródła.


Krąg to miejsce wspólnej przestrzeni kobiet, gdzie w atmosferze akceptacji, życzliwości i otwartości serca - jego ciszy, ale też radości, wdzięczności i wszystkiego, co Cię wypełnia, będziemy zasilać naszą kobiecość.

W jaki sposób?


Poprzez taniec, medytację, świadomy oddech, ale też przy pomocy świadomego umysłu i tego w jaki sposób najlepiej dla każdej z nas łączyć płaszczyznę Ciała, Umysłu, Ducha, Emocji oraz przestrzeni serca i oddechu.


Co zyskasz biorąc udział w kręgu?

- Przede wszystkim spotkasz się z samą sobą, aby w ciszy usłyszeć swój wewnętrzny głos, to czego naprawdę potrzebujesz do pełni szczęścia, do czego tęsknisz, ale też sięgniesz do Swojej Wewnętrzne Mocy.

- Poczujesz, doświadczysz, co znaczy być w ciszy i skupieniu, w tu i teraz. To czas dla Ciebie. Czas wyciszenia, ukojeni myśli, a w efekcie czas głębokiego odprężenia. Fizycznie odczujesz lekkość, odpuścisz z ciała napięcia.

- Zasiadając i uczestnicząc w kręgu, przy wsparciu pozostałych kobiet i energii, która wytwarza się w kręgu, zasilisz swoją kobiecość, bardziej zrozumiesz siebie, swoje działania lub blokady. Poprzez ćwiczenia praktyczne, świadomy oddech, medytację, wizualizację i taniec spontaniczny zanurzysz się w siebie, poczujesz swoje ciało. Zaczerpniesz tyle, na ile jesteś gotowa i to, czego na ten moment Ci potrzeba.

Co ważne - spotkania, które prowadzę w kręgu kobiet, mają charakter warsztatowy, tak, aby poza pracą na płaszczyźnie fizycznej i duchowej, można było zaczerpnąć z konkretnych narzędzi rozwojowych, które mają ukierunkować Ciebie na osiąganie wyznaczonych celów.

Kieruje się bowiem zasadą, że tak, jak nasza kondycja duchowa sprowadza się do naszych relacji z ludźmi, a nie do siedzenia na poduszce do medytacji, tak nasze wewnętrzne poczucie własnej mocy sprowadza się do zdolności osiągania obranych przez nas celów i czerpanej z tego radości.

Dlatego też poza praktykami medytacyjnymi, wizualizacjami i tańcem, pracujemy nad kreacją również z długopisem/ołówkiem w ręku.

Tak bardzo jak nasze myśli i emocje mają ogromny wpływ na naszą rzeczywistość, tak bardzo też nasza akcja i działania są w stanie czynić cuda w naszym życiu.

"Bóg pracuje rękoma człowieka" ♥ To poprzez nasze ręce zadziewają się zmiany. Stąd potrzeba Akcji i Działania.


Kwestie organizacyjne:

Ubierz się wygodnie, tak, aby nic nie krępowało Twoich ruchów lub zabierz ze sobą ciuchy na przebranie, w których będziesz czuła się komfortowo (np. długa luźna spódnica/suknia lub cokolwiek w czym czujesz się dobrze/swobodnie/kobieco, ciepłe skarpetki, mały kocyk i poduszka jasiek).

Czy to dla Ciebie?

Tak, jeśli chcesz:

- zharmonizować swoje ciało - umysł - duszę i emocje,
- poczuć lekkość i nauczyć się te lekkość praktykować na co dzień,
- pokochać siebie - najważniejsza osobę w Twoim życiu,
- nauczyć się cieszyć się swoim ciałem, swoją fizycznością,
- przyjrzeć się swoim emocjom, nauczyć się radzić sobie z nimi, aby były wspierające /nawet te mało przyjemne/,
- doświadczyć pogłębiania swojej świadomości, aby móc budować życie, jakiego pragniesz, w oparciu o indywidualne potrzeby i wartości, w zgodzie z prawdziwą kobiecą naturą.

Wiek nie gra roli, każda z nas potrzebuje współtowarzyszek, kompanów do rozmów i zabawy, na którą nigdy nie jest za późno.


Miejsca spotkania:
Grudziądz, ul. Kościelna 15-17, lokal 7., drugie piętro


Kiedy? 

29 stycznia 2019 r., godz. 17.30 - 20.30

Inwestycja:

do 10 stycznia: 50 zł 

po 10 stycznia: 65 złPłatne przelewem, przed warsztatem


Warsztat odbędzie się przy zgłoszeniu min. 5 osób.

O Kręgach Kobiet:

Krąg Kobiet to spotkanie w bezpiecznej przestrzeni, sprzyjającej rozwojowi i głębokiej przemianie, przywróceniu sobie kontaktu z własną kobiecością, odkrywaniu siebie, swoich potrzeb i marzeń oraz znajdowaniu drogi do ich realizacji.

To przestrzeń dla Ciebie i kontaktu z Twoim wnętrzem.
Spotykamy się, aby czerpać wzajemnie ze swojego doświadczenia, z siły kobiecości, wspierać się w rozwoju, uczyć się od siebie nawzajem.


Osoba prowadząca spotkanie:

Katarzyna Kociszewska
Trener rozwoju osobistego, Coach, Certyfikowany Trener Sztuki Charyzmy i Wystąpień Publicznych, Praktyk Biznesu z zakresu sprzedaży, negocjacji, konwersacji, komunikacji otwartej, wywierania wpływu, Praktyk i Master NLP.
Przez blisko dwa lata byłam aktywnym uczestnikiem warsztatów szkoleniowych Instytutu Neurointeligencji w Warszawie. Absolwentka kursów świadomej pracy z ciałem i oddechem, warsztatu Pracy z ciałem wg Analizy Bioenergetycznej w nurcie Alexandra Lowena, uczestniczka Pierwszej w Polsce Żeńskiej Akademii dla Kobiet w Gdańsku w nurcie nauk wedyjskich o naturze żeńskiej i budowaniu harmonijnych relacji międzyludzkich.
W swojej pracy czerpie z różnych źródeł i metod, od wspomnianego NLP, poprzez narzędzia coachingowe, do świadomej pracy z ciałem i oddechem. Aktywnie jako trener rozwoju osobistego pracują w czasie cyklicznych spotkań z uczestnikami kursów od 2014 roku.


Kim jestem?
Kobietą w podróży przez życie, z ciekawością i otwartością na samą siebie i otaczający mnie świat.
Mamą, córką, siostrą, partnerką, przedsiębiorcą. Dzielę się z ludźmi swoją perspektywą i doświadczeniem i pomagam im być bliżej siebie, przez co łatwiej im kształtować swoje życie. To tylko niektóre z ról, które pełnię. Fascynują mnie ludzka natura, relacje międzyludzkie, żeńskość i męskość oraz szeroko pojęty rozwój osobisty i duchowy, które postrzegam jako wydobywanie i rozwijanie własnych zasobów w oparciu o swoje wartości i kontakt ze swoim wnętrzem.

Po raz pierwszy świadomie zasiadłam w kręgu kobiet na początku ubiegłego roku. Zafascynowana atmosferą, energią i tym, jak wiele takie spotkanie wnosi do życia kobiet, postanowiłam zainicjować krąg kobiet w Grudziądzu.

Serdecznie zapraszam!

Fotografia Źródło: liveinternet.ru

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w grudziądz wydarzenia Grudziądz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz" jest QAL Group Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej