To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

Trening Medytacyjny w Tajlandii - 26.02-12.03.2020

26 Lutego - 12 Marca 9 800,00 zł
 

WARSZTAT "DROGA BOHATERA DO CELU". W POSZUKIWANIU INSPIRACJ, MOTYWACJI ORAZ ZAJĘCIA FREE ART. HERON LIVE SPA. BESKIDY

Weekend z coachem. Weekendowe zatrzymanie, refleksja, wyciszenie, redukcja stresu w wyjątkowym hotelu w HERON LIVE HOTEL*****. Hotel położony jest tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego, gdzie na tym odcinku Dolina Dunajca tworzy przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego. Miejsce, w którym znajdziesz się w jednej chwili, w centrum tętniącego życiem lasu, nie będziesz mógł oderwać wzroku od urokliwych gór i ulegniesz fascynacji magnetyzującym pięknem jeziora.

Hotel posiada 3 oryginalne restauracje (ekskluzywną, casualową oraz fusion), gdzie doświadczysz prawdziwych smaków dzięki produktom z ekologicznych upraw i hodowli okolicznych plantatorów. W hotelu znajduje się również luksusowa strefa wellness (basen zewnętrzny typu ‚Infinity Pool' wraz z jacuzzi zewnętrznym, basen wewnętrzny z jacuzzi oraz kompleks saun składający się z sauny suchej, sauny parowej, sauny aromatycznej oraz sauny na podczerwień. W strefie saun możemy także odpocząć w pokoju relaksu. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego. W Live SPA na poziomie -1 znajduje się Sala Fitness.

📆 25.10 - 27.10.2019.HERON LIVE HOTEL*****Sienna 104,33-318 Gródek n/Dunajcem

💥 WARSZTAT:

piątek: 19:00 przyjazd

sobota 9:30 - 16:3

niedziela 9:30 - 14:00CO ZYSKASZ?

Warsztat ""DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracji, motywacji i odwagi", to dwudniowy autorski warsztat, oparty na teorii uniwersalnych motywów Josepha Cambella, podczas którego przejdziesz sprawdzony model realizacji wizji swojego życia i ważnych zawodowych czy osobistych celów. Dowiesz się jak zaprojektować swoje życie, jak osiągnąć swoje cele i spełniać swoje marzenia. Wykorzystanie szablonu cyklu Podróży Bohatera J.Campbela, jako ramy dla ćwiczeń wyznaczających cele, daje jasny obraz tego, czego chcesz w życiu - i jak to osiągnąć. Pomaga przewidzieć możliwości, pułapki i procesy związane z tworzeniem idealnej wizji życia/celów.

Program "DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracji, motywacji i odwagi", ma na celu ułatwienie Ci podróży w lepszym rozumieniu siebie, osobistych wzorców; skarbów, których bronisz (ważnych wartości), by je potem dostosować do Twoich nowych wyzwań, które napotykasz i celów, które sobie stawiasz w życiu. Pomaga w opuszczaniu strefy komfortu, abyś wszedł do własnej "wewnętrznej jaskini" lęków, wątpliwości i wyzwań, które napotkasz podczas swojej życiowej podróży. To pozwali Ci odkryć "kim naprawdę jesteś!" i "co jest dla Ciebie ważne!". Podróż ta, pomoże Ci też odpowiedzieć, kim musisz się stać: jakie heroiczne cechy, postawy, umiejętności, wartości, przekonania i poczucie tożsamości musisz rozwinąć, które prowadzą Cię do realizacji pasji, celów i marzeń, a także do bycia lepszym liderem w zespole lub organizacji.

Warsztat daje wyjątkową perspektywę na własne doświadczenia życiowe, szczególnie gdy ktoś utknął w życiowej koleinie. Sprawi, że będziesz świadomy nowych wglądów w swoje życiowe przywództwo. Niezależnie od tego, czy chcesz osiągnąć własne bohaterskie cele, czy też pewnego dnia stać się wielkim liderem, najpierw musisz stać się BOHATERAMI WŁASNEJ HISTORII.

W trakcie warsztatu zostaną wykorzystane różne interaktywne narzędzia, m.in.: gra coachingowa:"Podróż bohatera®", Karty archetypów®, Karty wartości®, Karty Points of You®.

* Gra Podróż Bohatera® jako element innowacyjnego modelu, wygrała w konkursie na innowacje społeczne w 2017 roku!


DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

  Warsztat "DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracji, motywacji i odwagi, przeznaczony jest dla Ciebie, jeśli:
  • Chcesz dokonać zmiany w swoim życiu. Ale potrzebujesz przejrzystości, spójności i odwagi w wyborach przed którymi stoisz (np. w decyzji dotyczącej zmiany pracy/kariery, założenie własnego biznesu, rodziny, związku czy relacji z innymi).
  • Potrzebujesz określić lub na nowo zdefiniować swój cel i wiedzieć jak go osiągnąć (związany np. z życiem osobistym/pracą).
  • Chcesz spróbować czegoś nowego, ale coś Cię blokuje lub nie wiesz jak się za to zabrać.
  • Jesteś na etapie przejściowym w życiu i szukasz poczucia celu i kierunku następnej fazy w swoim życiu.
  • Zastanawiasz się czy cel, do którego dążysz, jest rzeczywiście tym czego naprawdę pragniesz i co da Ci szczęście.ETAPY PODRÓŻY:


PROGRAM:


* WARSZTATY FREE ART - dodatkowe zajęcia prowadzone przez doświadczonych artystów malarzy, historyków sztuki. Uczestnicy dostają płótna, pędzle, farby i sztalugi. W plenerze będą tworzyć swój osobisty obraz/dzieło, które będzie przedstawiało ich drogę bohatera do celu - to jak siebie na tej drodze widzą. Warsztaty rozpoczną się krótkim wprowadzeniem na temat techniki malarskiej, do zasad tworzenia obrazu. Wykonaną pracę bohater zabiera do domu. Obrazy powstają na płótnach malarskich naciągniętych na krosna, a do malowania używa się profesjonalnych farb akrylowych. Wszystko odbywać się będzie pod okiem profesjonalisty, który pomoże w razie potrzeby nanieść korekty.


OSOBA PROWADZĄCA:

JULITA PIETRASZKO. Spędziłam wiele lat, pomagając ludziom rozwijać się, wierzyć w swoje możliwości, przezwyciężać wyzwania, odblokowywać ograniczające przekonania na drodze do realizacji celów i odczuwać po prostu radość. To bardzo osobista praca i wiele dla mnie znaczy. Swoimi doświadczeniami i sposobami jak zwolnić, wyciszać szum perfekcjonizmu i porównania, być mniej zestresowaną, jak poszerzać własne perspektywy, aby realizować odważnie życiowe cele dzielę się na warsztatach, w wyjątkowych miejscach sprzyjających rozwojowi - w stylu SLOW life, ECO, blisko natury.

Jestem entuzjastką życia. Smakuję każdy kęs świata. Kocham podróżować po świecie, co wyrywa mnie z tzw. "systemu" i sprawiło, że stałam się bardziej uważna na to co mnie otacza i co dzieje się w moim umyśle. Przeżyłam wypalenie zawodowe, dzięki któremu poznałam i praktykuję Mindfulness (uważność) oraz zaczęłam praktykować jogę Iyengara…odciągając dzięki tym praktykom swój umysł od natłoku myśli. Uważność i uważne współczucie są podstawą moich praktyk i technik, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Nauka "BYĆ TU i TERAZ" jest prostą i potężną zasadą, która zmieniła tak wiele ludzkich żyć, w tym moje własne. Wiem, że one też mogą zmienić Twoje.

Jestem Trenerem rozwoju osobistego, Akredytowanym Coachem ICC®. Partnerem firmy szkoleniowej OKTI. Założycielem Projektu "Świat w Kawałkach" (łączy rozwój z podróżami w duchu SLOW life i midfulness). Międzynarodowym Certyfikowanym konsultant MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i myślenia. Certyfikowanym praktykiem Points of You, narzędzia wspomagającego zmiany. Certyfikowanym praktykiem kursu MBSR treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności. Posiadam Certyfikat Emotional Intelligence (level 1 i 2 professional) i jestem członkiem w International Society for Emotional Intelligence.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenie zawodowe jako menadżer, trener i coach. Byłam prelegentem na konferencjach dla Kadry Zarządzającej dla takich jak: Poczta Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie "Zmiany w życiu","Sens".

Więcej o mnie znajdziesz: TUTAJ.WARUNKI ZAKUPU:

  • Dostępnych jest tylko 6 miejsc.
  • Koszt pakietu pobytowego wraz z warsztatami rozwojowymi: 1.750 zł/ osobę.

WARUNKI REJESTRACJI:

 • Zaliczka rejestracyjna gwarantująca miejsce: 700 zł.
 • Pozostała kwota jest należna na 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów.
ZASADY ANULOWANIA:
 • Wszystkie depozyty nie podlegają zwrotowi po 20.09.2019, ponieważ są wykorzystywane do zagwarantowania zakwaterowania, udogodnień i posiłków.
 • Zastrzegam sobie prawo do anulowania warsztatów, jeśli nie będzie minimalnej ilości uczestników (tj. 4 osoby). Zostaniesz powiadomiona 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku minimalnej ilości osób i anulowania warsztatów - otrzymasz zwrot pieniędzy lub możesz je wykorzystać na inne wydarzenie.
WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

http://swiatwkawalkach.pl/warsztaty/warsztat-droga...KONTAKT W SPRAWIE WARSZTATÓW:

Julita Pietraszko tel 519 734 643

julita.pietraszko@okti.pl

julita@swiatwkawalakch.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w gródek nad dunajcem Mindfulness Relaks Rozwój osobisty Slow life Wellbeing Wellness wydarzenia Gródek nad Dunajcem rozwój uważność warsztat warsztaty rozwoju osobistego

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WARSZTAT "DROGA BOHATERA DO CELU". W POSZUKIWANIU INSPIRACJ, MOTYWACJI ORAZ ZAJĘCIA FREE ART. HERON LIVE SPA. BESKIDY" jest ŚWIAT W KAWAŁKACH

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej