To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

Trening Medytacyjny w Tajlandii - 26.02-12.03.2020

26 Lutego - 12 Marca 9 800,00 zł
 

Pierwsze darmowe warsztaty Startup Maraton w Gostyninie

✔CO?

Warsztaty Startup Maraton - 8 intensywnej pracy z trenerami nad pomysłem biznesowym. (certyfikat ukończenia)

Wiedza z obszarów: social media, nowe technologie, marketing internetowy, narzędzia internetowe. Przyda się każdemu!

✔ZA ILE?
Dzięki naszym Partnerowi Urzędowi Miasta Gostynina warsztaty są Darmowe!
Normalna cena bez dofinansowania 799,90 zł!

✔DLA KOGO I DLACZEGO?

👉Jestem już działającym przedsiębiorcą - nie szkodzi, warsztaty pozwolą Ci przemodelować swój biznes i wybrać najlepszy, spośród wielu jakie poznasz podczas warsztatów, model biznesowy dla Twojej firmy. Poza tym wiedza o narzędziach, nowych technologiach i innowacyjnym podejściu do tworzenia biznesu sprawi, że ulepszysz to co już działa.

👉Dopiero myślę o swoim startupie - tym bardziej powinieneś skorzystać z warsztatów. Zapoznamy Cię z takimi pojęciami jak MVP, Customer Development i wieloma innymi, po to żebyś już na starcie uniknął błędów. Pokażemy jak skalować swój biznes i przetestować pomysł biznesowy. Poza tym uzyskasz pełen dostęp do bazy inspiracji innowacyjnych projektów startupowych

👉Jestem pracownikiem firmy - pracownicy firm to również potencjalni przyszli startupowcy. Poznasz metody, dzięki którym możesz rozpocząć budować swój biznes po godzinach. Jeśli jednak nie myślisz o własnym biznesie, to i tak wiedza na temat jak wdrażać innowacje, ograniczać koszty i ryzyko na pewno Ci się przyda.

👉Jestem pracownikiem administracji -wiedza jak wygląda ekosystem startupowy w Polsce i na świecie przydaje się zwłaszcza pracownikom otoczenia biznesu na co dzień współpracującym z biznesem. Dzięki warsztatom poznasz terminologię używaną w tym środowisku i takie zwroty jak MVP, pitch, VC, czy NDA nie będą już dla Ciebie obce.
*Warsztaty nie wymagają posiadania ze sobą komputera

✔AGENDA

9:00-9:20 Rejestracja

9:20-10:35 Część wykładowa

10:35-10:50 Przerwa kawowa (zapewniamy catering kawowy)

10:50-11:50 Część warsztatowa

11:50- 12:00 Przerwa kawowa

2:00-13:00 Część warsztatowa

13:00- 13:40 Obiad (nie zapewniamy obiadu, we własnym zakresie)

13:40-16:40 Część warsztatowa 

6:45 -17: 00 Podsumowanie i zakończenie


✔TRENERZY

Kris Gontarek - od 16 lat w branży internetowej, współwłaściciel i redaktor naczelny najstarszego w Polsce serwisu o bezpieczeństwie i nowych technologiach Dziennik Internautów oraz Biuletynu Bezpieczny Internet Banku Pekao SA, Prezes Fundacji Pierwsze Miejsca są Zawsze Wolne i twórca warsztatów dla dzieci SzlachtaStartupuje.pl. W 2013 roku, jako redaktor naczelny współuczestniczył przy tworzeniu tygodnika SMARTBZNES. Juror i mentor na różnych imprezach e-biznesowych oraz startupowych dla dorosłych.

Małgorzata Gontarek - od wielu lat związana z branżą nowych technologii, marketingiem internetowym i polską sceną startupową. Radośnie realizuje się w kilku projektach m.in jako właścicielka agencji interaktywnej WebTango.pl oraz ogarnia kilka ngo, takich jak Fundacja Startup Poland, Fundacja Pierwsze Miejsca są Zawsze Wolne. Związana jest też jako specjalista d.s marketingu i PR z Di24.pl. W Płocku rozwija projekt Startup Płock, który ma na celu stworzenie ekosystemu startupowego i integrację branży new tech. Organizatorka takich wydarzeń, jak m.in. Płockamp, Czwartek Social Media, Startup Weekend W-wa, Startup Weekend Kids, Startup Europe Week, Targi Innowacji i Nowych Technologii. Zainteresowania: samotne bieganie, neuropsychologia, nowe technologie i filozofia.

✔ Kontakt z Organizatorem

Obsługa PR&Marketing WebTango.pl

malgorzata@webtango.pl t. 602 773 379

Jeśli myślisz o odpaleniu własnego startupu lub jak wolisz biznesu, ale nie wiesz jak zacząć, szukasz wiedzy na temat finansowania projektu oraz chcesz po prostu wiedzieć jakie projekty mają szansę stać się innowacyjne oraz jak wykorzystać w tym celu Bussines Model Canvas w kontekście metod i narzędzi, koniecznie wpadnij na dwudniowe warsztaty Startup Maraton. Jeśli nie marzy Ci się własna firma, to wiedza zakresu marketingu i nowych technologii na pewno Ci się przyda w pozycji w CV.

 PARTNERZY WYDARZENIA


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w gostynin wydarzenia Gostynin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Pierwsze darmowe warsztaty Startup Maraton w Gostyninie" jest WebTango.pl Małgorzata Gontarek

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej