To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Blockchain Alliance Warsaw

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Zdobądź zaufanie Klientów prezentując swoje mocne strony - sesja coachingowa

Park Naukowo-Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o. zaprasza na sesję coachingową z akredytowanym Life & Business coachem IC, która odbędzie się podczas piątej edycji wydarzenia pn. "Start-it-up!" 7 czerwca.

Temat sesji: Zdobądź zaufanie Klientów prezentując swoje mocne strony. Doświadcz coachingu w praktyce - zapraszamy na 30 minutowe warsztaty coachingowe, które pobudzą Twoją wewnętrzna motywację do efektywnego działania i eksponowania Twoich mocnych stron w biznesie.

*Warsztaty mogą odbyć się również w języku angielskim, aby szlifować swoje kompetencje językowe w połączeniu z rozwojem zarówno osobistym, jak i Twojej firmy.

Badania wykazują, że 80% SUKCESU to Twoja osobowość, pewność siebie w działaniu, umiejętność komunikowania się i negocjowania, a tylko 20% to wiedza techniczna; co również potwierdza zasada Pareto.

nastawienie + wiedza + działanie = SUKCES

Warsztaty odbędą się od godz. 19.30, jednak zachęcamy do uczestnictwa w całym wydarzeniu od godz. 17.00. Więcej informacji nt. wydarzenia oraz rejestracja: startitup5.evenea.pl

Udział zarówno w wydarzeniu, jak i w sesji coachingowej jest bezpłatny!


Kamila Sobel - magister inżynier, akredytowany Life & Business coach IC (Izba Coachingu), podlegający superwizji przez akredytowanych superwizorów na bieżąco, trener, audytor i analityk w międzynarodowej firmie - lider branży FMCG; English tutor, moderator sesji rozwiązywania problemów, absolwentka makro kierunku "Fine chemicals and specialty materials" na Politechnice Śląskiej oraz licznych studiów podyplomowych takich jak:

  • Studium Pedagogiczne,
  • Zarządzanie Projektami w Przedsiębiorstwie,
  • Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw,
  • Akademia Profesjonalnego Coachingu (Noble Manhattan Coaching), która jak mówi Kamila "wskazała jej tą właściwą drogę i poprzez praktykę - indywidualne sesje i warsztaty coachingowe - napełniła bagaż zwany doświadczeniem".

Kreatorka marki Vision & Act, która swoje korzenie ma w pragnieniu życia w zgodzie z własnymi wartościami, opartymi na fundamentach pasywnych dochodów z wynajmu własnych nieruchomości.

Pracuje bazując na Porozumieniu bez Przemocy (ang. Nonviolent Communication - NVC), zasadach Miltona Ericksona skutecznego nawiązywania relacji z ludźmi, metaforach, metodzie Marii Montessori. Kamila Sobel prowadzi indywidualne sesje i autorskie projekty rozwojowe- jednym słowem continuous improvement, aby wspierać Klientów w kreowaniu i we wdrażaniu pożądanych przez nich ZMIAN w życiu prywatnym i zawodowym. Spotkania odbywają się zarówno w języku polskim, jak i angielskim, aby łączyć rozwój osobisty ze szlifowaniem kompetencji językowych. Przykładowe autorskie projekty:

  • Wyspa Językowa - ACTywizuj® się do nauki jezyka obcego zachowując family - work balance
  • Angielski z elementami Montessori dla rodziców z dziećmi; 
  • "Be ACTive - language learning, meeting DREAMS. If you have lately been thinking about new ACTion in your life aligned to your DREAMS, SKILLS or FAMILY/WORK CHALLENGES- and you are not well motivated to do the first step …this session is for you" - warsztaty dla pracowników międzynarodowych korporacji takich jak IBM
  • Indywidualne sesje językowe w Technopark Gliwice 


          


  

  

 

  

  


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gliwicach wydarzenia Gliwice

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Zdobądź zaufanie Klientów prezentując swoje mocne strony - sesja coachingowa" jest Park Naukowo-Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej