To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Geek Girls Carrots Trójmiasto #47

Geek Girls Carrots Trójmiasto #47

KIEDY: 10.12.2018, godz. 18:00

GDZIE: O4 Coworking Olivia Four - poziom 0 Al. Grunwaldzka 472B Gdańsk


Ho ho ho Karotki!

Zima zbliża się do nas coraz większymi krokami, a my tymczasem zapraszamy Was na spotkanie Geek Girls Carrots #47. Mroźne powietrze i świąteczne przygotowania nie powstrzymają nas przed organizacją kolejnego spotkania z naszymi specjalistami ze świata IT. Niech ta świąteczna magia wpłynie także w moc technologii.

Agnieszka Rosner Scrum Master do budowania efektywnych zespołów podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Podzieli się z nami swoim doświadczeniem i energią.

Bartek Banachewicz wygłosi prelekcję o Naming Things. Każdy z nas nazywa rzeczy, ale nie każdy uważa, że to jak coś nazwiemy jest naprawdę ważne. Bartek opowie o tym, jakie konsekwencje może mieć dobra i zła nazwa, i jak unikać tych drugich.

Bądźcie z nami 10. grudnia. Spotykamy się w O4, start 18.00!

Pamiętajcie, że nasze spotkania są dla Pań jak i Panów!

Czekamy na Was!


Ho ho ho Carrots team!!!


The winter time is already here but we would not want to stop our meetings. Come and be with us on 10th of December at #47 Geek Girls Carrots meet up!

Agnieszka Rosner professional Scrum Master with big heart! She will talk about managing the team at Agile. Bartek Banachewicz will talk about the Naming Things.

Be with us in this special Christmas time. Be merry IT Geek!

Please, remember that our meetings are for ladies and gentlemen's as well. We are waiting for YOU!


PROGRAM SPOTKANIA

18:00 Start wydarzenia

18:10 Pierwsza prelekcja + Q&A. 

🥕Agile kick-off: czyli jak rozpocząć projekt pełną parą! Agnieszka Rosner

18:40 Druga prelekcja + Q&A. 

🥕🥕Naming Things. Bartek Banachewicz

19:10 Networking

NASI PRELEGENCI

Agnieszka Rosner  
Scrum Masterka, która pomaga zespołom odkryć i uwolnić wewnętrzny potencjał. Orędowniczka idei współodpowiedzialności i samoorganizacji. Jako były Product Manager, zawsze przypomina o jakości, którą zespół dostarcza klientowi i dba o klarowność wspólnej wizji. Od ponad 5 lat szkoli i motywuje ludzi, znajdując w każdym talenty i mocne strony. Do budowania efektywnych zespołów podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Przygodę ze Scrumem rozpoczęła w firmie Wolters Kluwer, aktualnie przewodzi zwinnej transformacji w Blast Labie. W wolnych chwilach szturmuje kolejne escape roomy lub trenuje na planszy szermierczej.

Bartek Banachewicz
Programuję od lat kilkunastu, a od kilku nawet mi za to płacą. Do kodu podchodzę ideowo, uważam, że narzędzia wpływają na rozwiązania problemów i mam wiele niekonwencjonalnych opinii na temat designu oprogramowania.

Geek Girls Carrots Trójmiasto

Trójmiejska społeczność kobiet kochających nowe technologie, to 46 spotkań w pięciu różnych lokalizacjach, to 105 prelegentki i 28 prelegentów, a przede wszystkim to Wy - uczestnicy spotkań, współtworzący społeczność. Ponad 2000 osób, które dołączyły do facebookowej grupy społeczności, ok. 100-120 osób przychodzących na każde spotkanie.

Misją naszej społeczności jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Są wśród nas programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT.

Jak zawsze będzie również rozwijający i angażujący networking. Spotkania trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots to wiedza, nowe znajomości, kontakty biznesowe, a także projekty. Nie zapomnijcie zabrać wizytówek! Dodajcie wydarzenie do kalendarza! Do zobaczenia!

Zespół GGC Trójmiasto

Anna Czoska, Katarzyna Wrzałka, Ida Wilczek


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny dzięki współpracy z naszymi partnerami, którzy wspierają działalność społeczności. Jeśli mimo zapisów nie będziesz mogła/mógł uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o przekazanie tej informacji, kierując email na adres: 3city@gocarrots.org Jest to dla nas bardzo cenna informacja, abyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość miejsc i aby wszyscy mogli uczestniczyć w komfortowych warunkach.

www.facebook.com/groups/ggcarrots.trojmiasto

PARTNERZY SPOTKANIA

O4 Coworking to jeden z największych coworkingów w Polsce. Oprócz przestrzeni do efektywnej pracy tworzymy przede wszystkim zintegrowaną społeczność. Dzięki temu wśród naszych coworkerów tworzą się naturalne relacje, podczas których firmy stają się dla siebie partnerami, klientami, inwestorami, mentorami, a nawet przyjaciółmi. W biznesowym sercu Trójmiasta - Olivii Business Centre - zgromadziliśmy ponad 70 firm z 7 różnych krajów. Oprócz standardowych elementów biura takich jak przystosowana przestrzeń, wifi, niezbędne sprzęty i hektolitry kawy, znajdziesz u nas całą masę ciekawych osobowości, wiele eventów, warsztatów i projektów edukacyjnych. Przyjdź do O4 Coworking, poczuj się u nas jak u siebie.


Zobacz również:

szkolenia anna czoska IT katarzyna wrzałka kobieta woman

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Geek Girls Carrots Trójmiasto #47" jest Carrots Trójmiasto

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej