To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Kraków, Kraków

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Kraków

Piątek, 09:00 - 18:00 od 190,00 zł
Best Western Efekt Express Kraków, Kraków

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - OLSZTYN

15 Marca, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Wileński, Olsztyn

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - GDAŃSK/SOPOT

16 Marca, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Haffner, Sopot

WordUp Trojmiasto #7

WordUp Trójmiasto #7

Kiedy: 14.01.2017 (sobota), godz. 16:00-19.00
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III, sala A (kinowa).
Wstęp wolny, wymagana rejestracja.

PROGRAM SPOTKANIA:

1. Motywy WordPress z wykorzystaniem preprocesorów CSS: Sass (Piotr Szarmach)

W swojej prezentacji Piotr przedstawi czym są preprocesory CSS, jakie rozwiązania mamy dostępne "na rynku" i dlaczego warto ich używać w swoich WordPressowych (i nie tylko) projektach. Wszystko podane w łatwej formie od podstaw wraz z praktycznymi przykładami na żywo.

2. Przydatne .htaccess (Arkadiusz Stęplowski)

Usłyszymy o tym, czym jest plik .htaccess, za co odpowiada, poznamy podstawy składni. Arek zaprezentuje nam przykład wzbogacenia domyślnego pliku .htaccess o zabezpieczenia dedykowane WordPressowi oraz poprawiające szybkość ładowania strony.

3. WooCommerce - najczęściej zadawane pytania (Maciej Swoboda) - prezentacja będzie miała formę pytań i odpowiedzi - jeśli masz jakieś pytania dotyczące tej wtyczki - wpisz je w formularzu zgłoszeniowym

4. Jak przez 3 miesiące na #freelance, po pracy w korpo, zwiększyć zysk i pensję o 110% (Rafał Osiński)

Rafał opowie o tym, jak będąc nie tylko programistą można dobrze współpracować z klientami, dostawać od prawie każdego znakomite referencje oraz aby klienci wracali i płacili faktury tego samego dnia, w którym zostały wystawione.

WordUp to spotkania społeczności WordPressa, które odbywają się na całym świecie. Spotkania dedykowane są zarówno twórcom (developerom) jak i osobom korzystającym na co dzień jako blogerzy, marketingowcy.

PRELEGENCI:

Piotr Szarmach

Webdeveloper, który od wielu lat zajmuje się technologiami webowymi z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi. Współorganizator spotkań WordUp Trójmiasto, a także pasjonat WordPress'a.

Arkadiusz Stęplowski

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Zawodowo zarządza informacją, ostatnio wspiera bibliotekarki w wymianie tonerów. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu.

Maciej Swoboda

Pasjonat WordPressa od roku 2006, natomiast zwolennikiem prostych i użytecznych rozwiązań - odkąd pamięta. WordPress to dla niego przede wszystkim zaangażowana społeczność. Obecnie pracuje na rzecz WordPressowego środowiska tworząc platformę WP Desk, za pomocą której wspiera e-commerce'ową część społeczności.

Rafał Osiński

Po 1,5 roku pracy w dużej międzynarodowej firmie IT przekłada umiejętności zarówno programistyczne jak i zarządzania projektami na #Freelance i tworzenie własnych projektów. Tworzy rozwiązania dedykowane, motywy oraz wtyczki pod WordPressem. Pracując po 10h dziennie rozwija umiejętności zarówno programistyczne jak i marketingowe, zarządzania czy social media. Po 3 miesiącach pracy jako wolny strzelec na freelance podniósł swoje zarobki o 110%, gdy jeszcze 3 lata temu, nie mógł jej zwiększyć nawet o 25% przez 2 lata.
Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia Arek Stęplowski Maciej Swoboda Piotr Szarmach

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WordUp Trojmiasto #7" jest Strefa Startup

Zobacz na mapie

PPNT Gdynia, Budynek III, sala A (kinowa)

Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej