To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Szkolenie "Współpraca z administracją publiczną"

22.11.sobota w godzinach 10:00-13:00 zapraszamy do Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. 3 Maja 27/31 na szkolenie "Współpraca z administracją publiczną" oraz "Egalitaryzm w teorii i praktyce".

Przedstawiciel GCOP udzieli informacji na temat możliwości współpracy NGO-sów z administracją samorządową.

 

Szkolenie "Egalitaryzm w teorii i praktyce" poprowadzi Elżbieta Jachlewska.
Elżbieta Jachlewska to współzałożycielka i wiceprezeska Stowarzyszenia WAGA, zajmującego się  aktywizacją społeczno-polityczną kobiet. Głównym obszarem jej zainteresowań jest Europejska Karta Równości Kobiet i Mężczyzn w Życiu Lokalnym oraz upowszechnianie wiedzy na temat równouprawnienia. Europeistka, księgowa z wieloletnim doświadczeniem, trenerka szkoleń z dziedziny Rachunkowości oraz Kodeksu Pracy. Koordynatorka projektów realizowanych  z funduszy British Council i Gdańsk 2016 - " Bilet do Równości" i  "Młoda Demokracja". Współorganizatorka Partnerstwa dla Biskupiej Górki i projektów "Lokalni Przewodnicy i Przewodniczki na Biskupiej Górce" i "Barwy Biskupiej Gorki". Współorganizatorka nieformalnej grupy Forum Kobiet Pomorza, Koordynatorka Europejskiej Koalicji Partii Feministycznych. Startowała w wyborach do parlamentu Europejskiego.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu Reja Gdynia jako miejsce wspierania i sieciowania gdyńskiego III sektora, finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Miasta Gdynia.

Więcej informacji: www.fundacjanadaktywni.org oraz u koordynatorki projektu Urszuli Zalewskiej, nadaktywni@gmail.com, 697 780 510.


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Szkolenie "Współpraca z administracją publiczną"" jest Stowarzyszenie Gdyńska Strefa Kultury, Sztuki iEdukacji

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej